Jump to content

ניקולה מיטרוביץ' חתם במכבי

GoMta

Recommended Posts

גיורי קבוצה של פלייאוף עליון אצלנו כמו גם וידטאון ודברצן.

נכון. הסיבה שהם נראו לא טוב מול מכבי היא שמכבי גרמה להם להיראות ככה. בדומה למה שבאזל עשתה למכבי במחצית הראשונה. בכל אופן, בוא נצא מנקודת הנחה שקרוייף וסוזה מבינים "קצת" כדורגל והשחקן שהם הביאו הוא טוב ומתאים עד שהוכח אחרת.

לדעתי ההשוואה כן במקום,כי למרות שגונזאלו הגיע לפני תחילת העונה,ג'ורדי גם בסופה אמר שלדעתו גונזאלו הוא בין 5 השחקנים הטובים בארץ.

אגב, מבחינת כישרון ברגליים אני גם מסכים איתו והיה ניתן לראות את זה גם מהמשחקים הראשונים שבנגיעה אחת היה משנה לך פה משחקים. מבחינת הראש אבל, הראש דפוק שם וזו בעיה רצינית. אחרת הוא בכלל לא היה מגיע לארץ וגם לא לקפריסין.

לדעתי ההשוואה כן במקום,כי למרות שגונזאלו הגיע לפני תחילת העונה,ג'ורדי גם בסופה אמר שלדעתו גונזאלו הוא בין 5 השחקנים הטובים בארץ.

אגב, מבחינת כישרון ברגליים אני גם מסכים איתו והיה ניתן לראות את זה גם מהמשחקים הראשונים שבנגיעה אחת היה משנה לך פה משחקים. מבחינת הראש אבל, הראש דפוק שם וזו בעיה רצינית. אחרת הוא בכלל לא היה מגיע לארץ וגם לא לקפריסין.

גיורי קבוצה של פלייאוף עליון אצלנו כמו גם וידטאון ודברצן.

גיורי מקום 6-10 אצלנו. טיפה לחץ והם מעיפים כדור בלי כתובת, כמו חצי מהקבוצות בליגה שלנו.

בואו לא נגזים, רמת השרון, אשדוד וב"ש לא יותר טובות מגיור, אבל לפי דעתי, ק"ש ובני יהודה עוברות אותה גם.

אבל למרות זאת, אני חושב שלגיור היה שחקן ברמה של אלטמן שלנו, גם בגיל וגם בתפקיד וגם ביכולות. שחקן שכל קבוצה בארץ היתה רוצה שיהיה לה ולכן אני גם לא ממהר להספיד את הקשר האחורי הזה למרות שלא נראה לי שיש סיכוי שהוא יותר טוב מאלברמן.

תכלס המחליף היחידי שיש לתפקידים של ראדי וזהבי הוא לוגסי. ככה שיש מצב שהשחקן בא לחזק דווקא את העמדות האלה.

אין שום סיבה להשאיל את לוגסי. הוא כבר שנתיים נמצא ברמות הגבוהות ומסתדר שם מצוין, והאמת שגם אצל סוזה נראה שיש לו מקום גבוה בספסל. אפשר להשאיל את איינבינדר אם בא לכם. 

+1

לוגסי מעולה וצריך להיות לפחות רוטציה במכבי

יודעים שהבעיה של הקבוצה זה עמדת המגן הימני ולמרות זאת מביאים שחקן על עמדה שיש בה שחקן שהוכיח את עצמו גם ברמה האירופאית(אלברמן היה מהבודדים שטובים בבאזל)

די ברור לי שזה צעד שבא מכיוון סוזה

מן הסתם שזו החתמה של סוזה, מעבר למובן מאליו (שחקן וידאוטון) מדובר בזר היחיד שלא רק ששמו פורסם כמועמד לפני שחתם, אלא הפרסום היה לפני שבועות. השאלה היא באיזה מובן הוא שחקן של סוזה. כלומר האם סוזה דרש חיזוק בנקודה ספציפית ומיטרוביץ' הוא פשוט השחקן הרלוונטי, או שהוא פשוט רוצה את מיטרוביץ' איתו בקבוצה, כמעט במנותק משאלת הצורך המקצועי. אם האופציה השנייה נכונה אז ייתכן שהבאנו זר לספסל, מה שלא נשמע משהו אבל מילא. אם האופציה הראשונה אז נכונה, אז המספרים של מיטרוביץ' מרמזים שימיו של ראדי עשויים להיות ספורים...

תשמעו, כמו כולם פה הייתי רוצה לראות סוף סוף מגן ימני זר נורמלי , אבל מכיוון שזה לא יקרה, כאילו שיש איזה שחור שייני עשה על העמדה הזאת אז בוא ניתן צ?אנס לסוזה עם ההחתמה הזאת . אם הוא טוב שיעלה לפני אלברמן/ראדי בכיף מבחינתי. פאולו סוזה הרי היה קשר אחורי בעברו. או שבסוף הוא ילמד אותנו מה זה קומבינה בפורטוגזית

יש דיבור שזה בא ע"ח לוגסי (כמובן) וגם מיכה, שיושאל. השאלה אם באמת סוזה מתכוון לשחק עם 3 קשרים באמצע (מיטרוביץ'&אלבראדי) או שאשכרה הביאו זר לספסל.

השאלה של מיכה תהיה מפגרת, אבל אם משחקים עם 3 קשרי אמצע, אז לפניהם ישחק זהבי ושני חלוצים. זה מערך בלי משחק אגפים, והגיוני שלמיכה יהיה קשה בו.

מן הסתם שזו החתמה של סוזה, מעבר למובן מאליו (שחקן וידאוטון) מדובר בזר היחיד שלא רק ששמו פורסם כמועמד לפני שחתם, אלא הפרסום היה לפני שבועות. השאלה היא באיזה מובן הוא שחקן של סוזה. כלומר האם סוזה דרש חיזוק בנקודה ספציפית ומיטרוביץ' הוא פשוט השחקן הרלוונטי, או שהוא פשוט רוצה את מיטרוביץ' איתו בקבוצה, כמעט במנותק משאלת הצורך המקצועי. אם האופציה השנייה נכונה אז ייתכן שהבאנו זר לספסל, מה שלא נשמע משהו אבל מילא. אם האופציה הראשונה אז נכונה, אז המספרים של מיטרוביץ' מרמזים שימיו של ראדי עשויים להיות ספורים...

fap fap fap

יש דיבור שזה בא ע"ח לוגסי (כמובן) וגם מיכה, שיושאל. השאלה אם באמת סוזה מתכוון לשחק עם 3 קשרים באמצע (מיטרוביץ'&אלבראדי) או שאשכרה הביאו זר לספסל.

השאלה של מיכה תהיה מפגרת, אבל אם משחקים עם 3 קשרי אמצע, אז לפניהם ישחק זהבי ושני חלוצים. זה מערך בלי משחק אגפים, והגיוני שלמיכה יהיה קשה בו.

צורת משחק כזאת דורשת (אלא אם אתה רוצה פשוט ללכת ראש בקיר מהמרכז מול קבוצות שיצופפו נגדך) משחק התקפה מצוין של המגנים, דבר שלצערנו הוא בעייתי קצת במכבי...

בלי מגינים שיודעים לעשות התקפה בצורה טובה אתה סתם הולך מהאמצע צפוף

איפה שמעת על זה ?

ולטב"ח? נראה לי מוזר שסוזה מתכוון לשנות פתאום את השיטה בשלב הזה, מילא אם היינו עולים כבר והוא היה רוצה עוד שחקן הגנתי כדי לסגל שיטה חלופית לאירופה כמו שהוא אוהב אבל עכשיו?

מצד אחד אני מקווה שזה לא שחקן לספסל כי זה יריח לא טוב (מה גם שזה לא שלא היה לנו מה לעשות עם המקום הזה של זר), מצד שני המחשבה על פירוק שלישיית המרכז לא עושה לי טוב.

הדבר הכי מוזר בכל העסק זה התזמון. לא מדובר במו"מ ארוך שהבשיל (שחקן חופשי שעם כל הכבוד, לא נראה לי עם דרישות כספיות מרחיקות לכת), הזדמנות פז שנקרתה בדרכו של סוזה, צורך פתאומי או תגובה להתקדמות מיוחלת באירופה. זו החתמה שאפשר היה לכאורה לעשות אותה לפני שבועות, עוד במחנה האימון, מה קרה פתאום? האם מתבשל איזה טרייד עם לוגסי/מיכה?

מה זה דיבור? ג'ורדי/ג'ק/פאולו דיברו עם מישהו שאמר לך את זה?

פשוט מאוד.

למכבי יש עכשיו מלא אופציות לשיטות והיא תוכל להתאים את עצמה לכל קבוצה בהתאם.

לא יודע במי זה יפגע-כל עוד מיכה ייני וראדי משחקים(והקבוצה מצליחה כמובן),שיהיה בהצלחה.

פשוט מאוד.

למכבי יש עכשיו מלא אופציות לשיטות והיא תוכל להתאים את עצמה לכל קבוצה בהתאם.

לא יודע במי זה יפגע-כל עוד מיכה ייני וראדי משחקים(והקבוצה מצליחה כמובן),שיהיה בהצלחה.

אם מכבי לא עולים לבתים באלופות / ליגה אירופאית לא יודע מה ג'ורדי הולך לעשות.

ולגבי מיכה, כולי תקווה שסוזה יתן לו קרדיט, אין סיבה בעולם שהוא יושאל לקבוצה פחות טובה ממכבי.

ולטב"ח? נראה לי מוזר שסוזה מתכוון לשנות פתאום את השיטה בשלב הזה, מילא אם היינו עולים כבר והוא היה רוצה עוד שחקן הגנתי כדי לסגל שיטה חלופית לאירופה כמו שהוא אוהב אבל עכשיו?

מצד אחד אני מקווה שזה לא שחקן לספסל כי זה יריח לא טוב (מה גם שזה לא שלא היה לנו מה לעשות עם המקום הזה של זר), מצד שני המחשבה על פירוק שלישיית המרכז לא עושה לי טוב.

הדבר הכי מוזר בכל העסק זה התזמון. לא מדובר במו"מ ארוך שהבשיל (שחקן חופשי שעם כל הכבוד, לא נראה לי עם דרישות כספיות מרחיקות לכת), הזדמנות פז שנקרתה בדרכו של סוזה, צורך פתאומי או תגובה להתקדמות מיוחלת באירופה. זו החתמה שאפשר היה לכאורה לעשות אותה לפני שבועות, עוד במחנה האימון, מה קרה פתאום? האם מתבשל איזה טרייד עם לוגסי/מיכה?

אני עיוור או משהו?

למה אנשים לוקחים בכזו קלות דעת פגיעה בדקות של מיכה/ועד למחשבה של טרייד/השאלה?

שחקן בית צעיר שהוא לל?ס בין חמשת המשפיעים במשחק של מכבי כשהוא על המגרש.

אני באמת חושב שהוא עדיף על אלטמן טב?ח וגם יצחקי באגף.

הוא יוצא יש מאין.לאף אחד מהם אין את הדריבל או הראיית משחק שלו(הם עולים עליו בכמה פרמטרים אחרים אבל עדיין)

אם מכבי לא עולים לבתים באלופות / ליגה אירופאית לא יודע מה ג'ורדי הולך לעשות.

ולגבי מיכה, כולי תקווה שסוזה יתן לו קרדיט, אין סיבה בעולם שהוא יושאל לקבוצה פחות טובה ממכבי.

הבתים זה 6 משחקים.לא בזה זה תלוי.

הבתים זה 6 משחקים.לא בזה זה תלוי.

בשביל הליגה הישראלית אין לך שיטה להתאים, בכל הרכב שמכבי יעלו אנחנו פייבוריטים וצריכים לנצח, אם נעלה לבתים יהיו לנו שבועות של 2 משחקים בשבוע ואתה חייב את זה בשביל לא לייבש שחקנים על הספסל יותר מידי זמן.

ואני מאמין שאנחנו הולכים לשמוע על 2-3 שחרורים ( אם לא יותר ) עד תחילת הליגה.

פףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

לא מבין ואולי כן מבין בעצם..

לא מבין משום שמדובר בשחקן מהליגה ההונגרית, שלומר את האמת לא ממש התרשמתי מהליגה הזאת במשחקים מול גיור.

לא מבין כי מדובר בעוד קשר אחורי שכבר יש לנו בסגל כל כך הרבה קשרים אחוריים.

לא מבין כי יש לנו בעיית מגינים קשה.

כן מבין משום שאת דעתי על איינבינדר כבר אמרתי בנושא עליו ואני טענתי שהוא לא הולך לראות דשא במכבי.

נחייה ונראה...

ברור שכתבת את זה בלי בסיס

אבל אם מיכה מושאל יהיה גם 13.8.13

(חח בטיימינג ובתקופה פחות או יותר זהה לאז)

לא קרוב אפילו

אני עיוור או משהו?

למה אנשים לוקחים בכזו קלות דעת פגיעה בדקות של מיכה/ועד למחשבה של טרייד/השאלה?

שחקן בית צעיר שהוא לל?ס בין חמשת המשפיעים במשחק של מכבי כשהוא על המגרש.

אני באמת חושב שהוא עדיף על אלטמן טב?ח וגם יצחקי באגף.

הוא יוצא יש מאין.לאף אחד מהם אין את הדריבל או הראיית משחק שלו(הם עולים עליו בכמה פרמטרים אחרים אבל עדיין)

מי אמר שאני לוקח בקלות דעת פגיעה בדקות של מיכה? הוא המועמד הראשון להרכב בשלישייה ההתקפית מבחינתי. הבעיה שקבוצת כדורגל זה לא "כל המוסיף הרי זה משובח". מישהו (אחד לפחות) ייפגע מההחתמה הזו, ייתכן מאוד שעד כדי השאלה. לא נראה לי שזה יגיע למיכה, אבל לך תדע, מכבי הפתיעה אותנו כבר כמה וכמה פעמים בפגרה הזו.

לא נראה שהוא כל כך קשור לעמדה של מיכה.

אבל לעזאזל רק לא במקום ראדי. סוזה עוד לא מבין איזה זהב יש לו בידיים.

אלברמן, ראדי, לוגסי, איינבינדר