Jump to content

ניקולה מיטרוביץ' חתם במכבי

GoMta

Recommended Posts

לפי הסרטון הזה הוא משחק ים על כדורים ארוכים... באופן כללי אני סבבה עם זה שמאמנים מביאים איתם שחקנים שהם סומכים עליהם ממועדונים קודמים, רק שכאן זה נראה שהוא פשוט יקבל דקות על חשבון אלברמן (ואלברמן פתח את העונה טוב מאוד) ואין מה לדבר בכלל על לוגסי. אם מדובר על עילוי כלשהו אז סבבה, אבל אין לי הרגשה כזו. מצד שני, אני באמת לא מכיר את השחקן. ואם שכחתי לציין, אני מנש ואני שונא כדורים ארוכים!

דווקא בכמה מהלכים שם הוא מפגין טכניקה ושליטה בכדור יפה מאוד.

ואם כבר מישהו משחק על כדורים ארוכים זה אלברמן, שכמעט כל המסירות שלו על הקרקע זה או אחורה או לרוחב, ובדרך כלל גם די לאט.

אם הוא יתברר כבינגו ההחתמה הזו תשפר מאוד את הנעת הכדור שלנו שלרוב היא שבלונית, ואלברמן הוא לא שחקן עם יכולת מסירה שישדרג אותה.

השאלה איך השחקן בפן ההגנתי, פיזיות יכולת תיקול ועמידה טקטית, אני מאמין שאם סוזה אימן אותו ורצה במיוחד שיבוא כנראה שאפשר לסמוך עליו.

אני מאוד מקווה שסוזה לא הולך להמשיך עם חיבה שלו לשחקנים מסויימים.. כמו שעושה עם אלטמן (ומיכה נדפק מזה) ככה גם שלא יעשה עם גל.

הוא חייב להיות ממש ממש טוב כדי שתהיה סיבה טובה שיכנס להרכב.

די הגיוני, בהתחשב בעובדה שזה התפקיד של ג'ורדי.

אין ספק שזה התפקיד שלו. אבל אין אף מאמן מקצועי שאוהב לקבל קבוצה מוכנה. כל מאמן רוצה להביא את השחקנים שלו.

יכול להיות שג'ורדי תופס ממאנה שחקן ולכן הביא אותו, אבל באותה נשימה סוזה חושב שזיו עולה עליו בפרמטרים שבעיניו חושבים יותר ולא מרכיב את מאנה.

מה עושים? המאמן מרכיב שחקן שהוא לא מאמין בו? המאמן לא מרכיב שחקן רכש שהג'נרל מנג'ר מביא?

זה חייב להיות בשיתוף פעולה ולדעתי רוב הרכישות הוכתבו לסוזה ולכן הרכישה הזאת היא רכישה אבוסלוטית של המאמן פאולו סוזה הגדול מכולם. :thumbs:

הלאה מכבי

לא ברור מה הם עושים.

אבל אם ריאל זורקת סתם כסף על שחקנים אז גם לנו מותר.

מגן ימני היתה העמדה הכי חשובה ובמקום זה מביאים קשר ועוד אחורי ועוד זר.

שבכלל לא מיועד להרכב.

שיהיו בריאים ההחתמה הכי מאכזבת מאז שגורדי הגיע.

יאללה ג'ורדי עוד פוש קטן אפשר לפתוח מכבי 3

odev.jpg

כמובן אגב שאני לא חושב שהסגל ישאר ככה והכל ידולל לדעתי

צנצינסקי, אבו, אביב, פרץ, דאהן, אבו זייד, לוגאסי, קהינדה, אולי מרגוליס - כל אלו לדעתי לא יופתעו אם בשבועות הקרובים ידוללו מן הסגל בהשאלה או מכירה או עסקת ראלי או משהו כזה...

כמובן אגב שאני לא חושב שהסגל ישאר ככה והכל ידולל לדעתי

צנצינסקי, אבו, אביב, פרץ, דאהן, אבו זייד, לוגאסי, קהינדה, אולי מרגוליס - כל אלו לדעתי לא יופתעו אם בשבועות הקרובים ידוללו מן הסגל בהשאלה או מכירה או עסקת ראלי או משהו כזה...

רפי דהאן עזב את מכבי וחתם בבני יהודה.

בוסה,

חייבים להריץ את אלברמן בתור גאטוסו הישראלי

אי אפשר ככה

לכל מדינה יש גאוטוסו.

גם מסי אין לנו, נראה לי מיכה מתאים

לא אמרו על זיזוב שהוא מסי הישראלי ?

תכלס המחליף היחידי שיש לתפקידים של ראדי וזהבי הוא לוגסי. ככה שיש מצב שהשחקן בא לחזק דווקא את העמדות האלה.

אין שום סיבה להשאיל את לוגסי. הוא כבר שנתיים נמצא ברמות הגבוהות ומסתדר שם מצוין, והאמת שגם אצל סוזה נראה שיש לו מקום גבוה בספסל. אפשר להשאיל את איינבינדר אם בא לכם. 

ציטוט מאת snufkin , בזמן 23 יולי 2013 - 11:32 :

ראשית, אני חדש כאן, שלום לכולם ושתהיה למכבי שנת הצלחות ב"ה.

אני מסכים שמידה ומכבי נשארים רק עם הליגה - אין סיבה לחיזוק נוסף, לפחות עד ינואר. אם יהיה צורך ניתן להנחית כאן בינואר זר שיתן את הערך המוסף לאליפות (ע"ע פריצה).

לדעתי, אם מחתימים זר חדש רוב הסיכויים שהוא יהיה קשר אחורי או מעיין 50-50 שיכול לשחק ע"ח ראדי או זהבי. כמובן כל עוד לא יהיו התפתחויות לא צפויות כמו פציעה ארוכה של אחד משחקני המפתח בעמדה אחרת או חולשה יוצאת דופן של מישהו משחקני המפתח.

הסיבות לכך:

א. סוזה וקרוייף רואים בעמדה הזאת כעמדה החשובה ביותר על המגרש. אני חושב שסוזה ירצה שחקן שהוא מכיר ומאמין בו. כמו שאומרים "שחקן מעל הליגה"

ב. ראדי וזהבי שחקנים מצויינים. לראדי יש חיסרון בכך שהוא לא מהיר מספיק, לעמדה של "מניע התקפות" זה קריטי. לליגה ראדי מספיק והרבה יותר מזה. הוא שחקן מצויין (ונראה שגם אחלה אישיות) אבל בכל זאת, איטי מידי לאירופה.

ג. נראה לי ש-4 שחקנים זרים מתוך 5 בחלק האחורי זה חסר תקדים ואולי יוצר חוסר איזון. (למרות שבמקרה הזה כולם דוברי ספרדים, בהנחה שמגן ימני זר יהיה ספרדי או דובר ספרדית).

ד. אני חושב שזיו בעמדת המגן הימני יכול להיות מעולה בהתקפה ולא רע בכלל בהגנה. ימין זו הרגל החזקה שלו. מה גם שיש את ייני שיתחרה איתו על העמדה הזו.

ה. אני לא חושב שאייבנדר או לוגסי הם שחקנים לא טובים אבל בכל זאת, אם מתמודדים בבתים בליגת אירופה או ליגת האלופות צריך מישהו תותח אמיתי.

ו. חלוץ 9 לדעתי מיותר בגלל העומס שכבר יש בחלק הקדמי. אין חובה לשחק עם חלוץ 9 טבעי (שיודע לשחק עם הגב לשער ולהוריד כדור לשחקני הכנף) יצחקי ודאבור יכולים להיכנס לעמדה הזו בקלות. במקרה הכי קיצוני אפשר לנסות שם גם את מרגוליס שלא חסר לו חוזק ומהירות.

זה מאוד מפתה להגיד אמרתי לכם.. אני לא עומד בפיתוי

לא יכול להגיד אם החתמה טובה או לא,את זה נראה במהלך העונה.

אף אחד לא יודע מה קורה בחדר ההלבשה ואני מאמין שאם הביאו אותו אז יש סיבה לכך ואני מאמין גו'רדי בדק טוב טוב את השחקן לפני שחתם.

הכל מקרה שיהיה בהצלחה! :thumbs:

גיבוי לאלברמן וראדי, ראינו איך נראנו בלי ראדי בעונה שעברה...

מה שכן, דוחק אחורה את איינבינדר ולוגאסי (לוגאסי לדעתי צריך להיות מושאל).

אני רגוע עם ההחתמה כי כמו שציינו סוזה אימן אותו עונה שלמה והוא כבר איתנו מספר חודשים כך שמי כמוהו יודע את מידת ההתאמה שלו.

זה לא סותר את זה שהייתי מעדיף מגן ימני.

להזכיר לכם:

סוזה עשה משחק אימון בלי שחקן חוד... לא אתפלא אם הוא יהמר על 6 שחקני קישור בלי שחקן חוד מובהק בליגה.

מתי ומי פתח בחוד?

גיבוי לאלברמן וראדי, ראינו איך נראנו בלי ראדי בעונה שעברה...

מה שכן, דוחק אחורה את איינבינדר ולוגאסי (לוגאסי לדעתי צריך להיות מושאל).

אני רגוע עם ההחתמה כי כמו שציינו סוזה אימן אותו עונה שלמה והוא כבר איתנו מספר חודשים כך שמי כמוהו יודע את מידת ההתאמה שלו.

זה לא סותר את זה שהייתי מעדיף מגן ימני.

גם ג?ורדי הכיר את גונזאלו וראינו מה יצא מזה. איך שלא נסובב את זה,ההחתמה תמוהה. בנוסף,ראינו בשבועיים האחרונים מה שווה הליגה ההונגרית.

גם ג?ורדי הכיר את גונזאלו וראינו מה יצא מזה. איך שלא נסובב את זה,ההחתמה תמוהה. בנוסף,ראינו בשבועיים האחרונים מה שווה הליגה ההונגרית.

השוואה לא במקום לדעתי.

גונזלו הגיע לפני פתיחת העונה עם גורדי.

סוזה לעומת זאת החליט להביא את השחקן לאחר שראה כבר את כל הסגל באימונים ובמשחקים ובגלל שהוא מכיר את השחקן אני מאמין שהוא לא יהיה נפילה.

השוואה לא במקום לדעתי.

גונזלו הגיע לפני פתיחת העונה עם גורדי.

סוזה לעומת זאת החליט להביא את השחקן לאחר שראה כבר את כל הסגל באימונים ובמשחקים ובגלל שהוא מכיר את השחקן אני מאמין שהוא לא יהיה נפילה.

לדעתי ההשוואה כן במקום,כי למרות שגונזאלו הגיע לפני תחילת העונה,ג'ורדי גם בסופה אמר שלדעתו גונזאלו הוא בין 5 השחקנים הטובים בארץ.

גיורי קבוצה של פלייאוף עליון אצלנו כמו גם וידטאון ודברצן.

גיורי קבוצה של פלייאוף עליון אצלנו כמו גם וידטאון ודברצן.

בדברצן משחקים ג'ואל דמאו ודושאן ברקוביץ',שחקנים לקבוצות שרוצות לרדת ליגה בארץ.