Jump to content

שירת התקווה

הרוסונרי

Recommended Posts

לפי דעתי שירת ההמנון הלאומי לפני שריקת הפתיחה במשחק ביום שלישי זה אולי הדבר הכי חשוב שאנחנו הקהל צריכים לעשות,יותר מכל עידוד כזה או אחר,כי יש פה שחקן שהפך את כל המפגש הזה ליריבות פוליטית,אז אני באמת חושב שזה ראוי לנושא חדש.

לא חושב שזה ייקרה

למרות שהייתי רוצה

מה הסיבה שלא יקרה?

קומץ מסויים מתחיל ואני מאמין שכולם הצטרפו.

אם הקהל שיש במכבי סל מצליח להרים את ההיכל בשירת תקווה אין סיבה שבבלומפילד לא יהיה!

נקווה שזה יישאר בגבולות הבוז ושלא יזרקו שום דבר. כולנו יודעים שיש לנו המון טיפשים ביציע אני מתפלל כל יום שביום שלישי נגיע לבלומפילד ותהיה רשת כזאת כמו בקאמפ נואו (חד פעמי) שלא יהיה אפשר לזרוק חפצים למגרש. אחרת זה ייגמר במשחקים ללא קהל.

נקווה שזה יישאר בגבולות הבוז ושלא יזרקו שום דבר. כולנו יודעים שיש לנו המון טיפשים ביציע אני מתפלל כל יום שביום שלישי נגיע לבלומפילד ותהיה רשת כזאת כמו בקאמפ נואו (חד פעמי) שלא יהיה אפשר לזרוק חפצים למגרש. אחרת זה ייגמר במשחקים ללא קהל.

שוב אני אומר, צאן מהסרט. רק ההתאחדןת החליטה להמצא מחדש את בעונשים ולהביא משחקים ללא קהל על זריקת חפצים, אופ?א מביאה קנסות בלבד גם על זריקת חפצים חמורות. מילאן/אינטר לא זוכר בדיוק זרקו בעונה האחרונה מזנון וקיבלו 5 אלף יורו קנס בלבד.

שוב אני אומר, צאן מהסרט. רק ההתאחדןת החליטה להמצא מחדש את בעונשים ולהביא משחקים ללא קהל על זריקת חפצים, אופ?א מביאה קנסות בלבד גם על זריקת חפצים חמורות. מילאן/אינטר לא זוכר בדיוק זרקו בעונה האחרונה מזנון וקיבלו 5 אלף יורו קנס בלבד.

דווקא על גזענות הם מחמירים מאוד לא?

דווקא על גזענות הם מחמירים מאוד לא?

כן, אם תשיר מוחמד מת או מוות לערבים.

לזריקת חפצים הם לא מתייחסים בכלל.

אבל זה לא אומר שצריך לזרוק חפצים שיהיה ברור. סתם מנהג פרימיטיבי, פשוט חבל שתילחצו על סתם.

צריך פשוט לתאם את התקווה ישר אחרי הליחצת ידיים ובלי מוזיקה מהרמקולים כי יש חוק שרק במשחקים של נבחרות וגמרים להשמיע את התקווה ברמקולים ככה שצריך להתחיל ושהקהל יזרום.

מבורך.

הבוז שהמצרי הולך לקבל, זה משהו שלא נראה בבלומפילד הרבה שנים.

התקווה בהתחלה תכניס את כל הקהל לאווירה המתאימה :)

השוער של רמת השרון מבין שהוא שנוא פחות מסלאח ומתמוגג

יריבות פוליטית? באמת? בגלל פרובוקטור מצרי טיפש המשחק נגד באזל משוויץ במוקדמות ליגת האלופות של אירופה הפך ליריבות פוליטית?

מקווה ששער 13 לא ישרוק בוז כי יש את המילה יהודי בפנים וראדי יפגע מזה(תתכוננו לפוסט בפייסבוק שלו) אז עדיף לא לשיר ....

אתה ממש אידיוט.