Jump to content

מה הקטע הזה שמיכה לא משחק

couti

Recommended Posts

עזוב, אני כבר ויתרתי.

לפני כמה ימים חשבתי על זה והבנתי את הבעיה של מיכה. פשוט אין לו את ״הלוק״ המתאים. הוא לא נראה כמו איזה דריבליסט כוכב כמו אלטמן או גונזאלו גרסיה. בגלל זה הוא חייב להוכיח את עצמו מאתיים פעם כל פעם מחדש.

פחחחחחחחחחחחחחחחח

הלו זילברשטיין , מיכה הוא "אס" , ואירופה לא מכירה [בינתיים] מספיק את 'דור מיכה'...

זה שאנחנו מכירים אותו כאוהדים בפרט וכישראלים בכלל זה לא אומר שבבאזל עוקבים

אחרי מיכה ברמה שעוקבים למשל מול אלברמן/יצחקי ושות'...

- וזאת כי הוא שותף פחות ...

"האיש למשימות מיוחדות"..

אז את הפחחחחחח שך' שמור אחרי המשחק בשלישי הבא.

בינתיים זה הדבר היחידי שיש לו בפן ההתקפי.

המון איבודי כדור, לא מעורב במשחק השוטף, 0 יצירתיות ותחכום, בקיצור חיתוך לאמצע פעם פעמיים למשחק ובעיטה.

לדור מיכה וטב"ח יש הרבה יותר מה להציע כרגע.

ושוב, הכל מובן מדובר בילד בן 19 שרק התחיל לשחק בבוגרים, בדיוק בגלל זה גם לא מובן מה הוא עושה בהרכב כשמיכה וטב"ח צריכים להוכיח את עצמם ולא להיפך.

אני בהחלט מסכים.

אגב, את דור לא ראינו ברמות הללו ככה שאי אפשר להגיד בוודאות שהיה תורם יותר מאלטמן.

בן חיים שווה מקום לפני אלטמן.

לא יודע מה ראיתם אבל כל הקבוצה לא הייתה טובה ואלטמן היה פחות רע מהשאר נכון ברחו לו כדורים ולא כל מסירה הלכה למקום אבל היו גרועים ממנו על המגרש וכן מיכה צריך לשחק

מעניין על סמך מה אלטמן מקבל קדימות על פני בן חיים ומיכה שעל המגרש השנה הראו שהם טובים ממנו בהרבה. צריך להיות עיוור כדי להגיד אמן על כל החלטה של המאמן. אם רוצים לעבור את באזל השלישה בחוד חייבת להיות בן חיים פרצה ומיכה כל ציוות אחר ותגידו שלום לחלום.

אלטמן היה חלש ואיבד המון כדורים.

גם הבעיטות היו מיותרות ושקופות מדי, בעיקר שעומד מולך שוער ברמה הזאת.

לדעתי סוזה נותן לו יותר מדי קרדיט. הוא עדיין צעיר ואין לו סיבה להתלונן אם הוא יעלה מהספסל.

אני חושב שבאופן כללי מיכה צריך לעלות בהרכב, אבל שבוע הבא טב"ח צריך לעלות לפני שניהם.

בשבוע הבא ההתקפות המתפרצות יהיו קריטיות וגם ההגנה של באזל התקשתה מול המהירות שלו.

חוץ מזה הוא נתן שתי הרמות נהדרות מהאגף, כולל אחת לראש של פריצה.

השלישייה בשבוע הבא צריכה להיות טב"ח-יצחקי-מיכה.

אני מאמין שיפתחו אלטמן-פריצה-יצחקי

אנשים ממעיטים בתרומה האדירה של פריצה. מה יצחקי עשה במשחק, שגורם לך לבחור בו להרכב במשחק הבא?

ראדה הגיע כמעט לכל כדור ארוך שנשלח קדימה, מול הגנה גבוהה וחזקה, כזו שלא תמצא בליגה הישראלית. הוא גם היה מהיחידים שעשה תנועה קדימה ללא כדור והגיע להזדמנויות.

ובקצרה - ראדה היחידי שיכול להתמודד כחלוץ מטרה מול ההגנה של באזל.

אלטמן ויצחקי לא ניצלו את האיטיות של המגנים, בניגוד לבן חיים (בדקות ששיחק).

אשמח אם סוזה יהמר, ויפתח עם מיכה ובן חיים בכנפיים.

אנשים ממעיטים בתרומה האדירה של פריצה. מה יצחקי עשה במשחק, שגורם לך לבחור בו להרכב במשחק הבא?

ראדה הגיע כמעט לכל כדור ארוך שנשלח קדימה, מול הגנה גבוהה וחזקה, כזו שלא תמצא בליגה הישראלית. הוא גם היה מהיחידים שעשה תנועה קדימה ללא כדור והגיע להזדמנויות.

ובקצרה - ראדה היחידי שיכול להתמודד כחלוץ מטרה מול ההגנה של באזל.

אלטמן ויצחקי לא ניצלו את האיטיות של המגנים, בניגוד לבן חיים (בדקות ששיחק).

אשמח אם סוזה יהמר, ויפתח עם מיכה ובן חיים בכנפיים.

יצחקי לא עשה אתמול כלום,אבל במשחק הזה אני מעדיף אותו על פריצה. לפני המשחק,חשבתי שפריצה הוא מאסט בגלל שהוא יכול להתמודד בגובה עם הבלמים שלהם. אחרי המשיק הבנתי שאין טעם להתמודד בגובה עם הבלמים שלהם,כי תמיד נפסיד. אנחנו צריכים לשחק על הקרקע,ובשביל זה צריך את יצחקי באמצע כשבצדדים שלו טב?ח ומיכה.

הבעיה היא שאני די בטוח שהסיכוי שאלטמן לא יפתח שווה לסיכוי שחנצ?ינסקי ופידלף יפתחו.

לפני המשחק,חשבתי שפריצה הוא מאסט בגלל שהוא יכול להתמודד בגובה עם הבלמים שלהם.

ראדה הגיע ראשון לכ-70 אחוז מהכדורים הארוכים שנשלחו אליו. בחלק לא מבוטל מהמקרים הוא הצליח להוריד את הכדור לשחקן מכבי, וליצור מהלך התקפי מכלום (הפריצה של טב"ח לקראת הסוף, למשל).

חייבים את טב"ח בהרכב שבוע הבא. זה כמעט היתרון בילד אין היחידי שלנו עליהם - כלומר הדבר היחידי שפשוט אין להם תשובה אליו. השחקן היחידי במכבי שיכול להכניס את עצמו לרחבה בלי הפרעה - זה יתרון ענק. וןראינו כמה קשה לכל היתר עם ההרמות והדאבל פסים. הוא פשוט סג של סאלח שלהם, שעושה מה שהוא רוצה, רק מהצד השני.

כל היתר תלויים או במהלך טכנ ענק, מסירה גאונית, או סתם טעות בהגנה. טב"ח פשוט מהיר מהם. זה קל לו וזה לא דורש כלום. כל התקפה שנייה אתה יכול מצוא את עצמך במצב בתוך הרחבה שלהם - זה יתרון שהוא פרייסלס במשחקים כאלה.

בשביל היתרון הזה בדיוק הביאו אותו למכבי בכזה סכום.

זה יהיה יותר מתמוהה בעניי אם במשחק על הכי הרבה כסף העונה, ובטח הכי חשוב בחצי העונה הראשונה, לא ישתמשו ביתרון היחסי היחיד שלנו עליהם (והמאוד יקר שהובא בדיוק למשחקים וליריבות כאלה)

אלטמן היה רע כמו כולם אבל ירד עד הרחבה לעזור בהגנה. הפסדתם בגול בחוץ לקבוצה שגדולה עליכם בכמה מידות ויש לכם הערות טקטיות? פי 1000 יותר אוהדי מכבי

אלטמן היה רע כמו כולם אבל ירד עד הרחבה לעזור בהגנה. הפסדתם בגול בחוץ לקבוצה שגדולה עליכם בכמה מידות ויש לכם הערות טקטיות? פי 1000 יותר אוהדי מכבי

כן, כי כשהשחקנים שלך לא מצליחים לשמור על הכדור ליותר משתי מסירות קדימה, ואין בכלל שימוש בשחקן הכי טוב שיש בקבוצה בשמירה על כדור אז זה מבאס.

בקצב הזה שהוא לא משחק מהר מאוד הוא יעלם מכאן

עדיין לא התחילה העונה עיוני. כולה עברו שלושה משחקים במסגרת שהיא לא הליגה. לאט לאט.

יצחקי לא עשה אתמול כלום,אבל במשחק הזה אני מעדיף אותו על פריצה. לפני המשחק,חשבתי שפריצה הוא מאסט בגלל שהוא יכול להתמודד בגובה עם הבלמים שלהם. אחרי המשיק הבנתי שאין טעם להתמודד בגובה עם הבלמים שלהם,כי תמיד נפסיד. אנחנו צריכים לשחק על הקרקע,ובשביל זה צריך את יצחקי באמצע כשבצדדים שלו טב?ח ומיכה.

הבעיה היא שאני די בטוח שהסיכוי שאלטמן לא יפתח שווה לסיכוי שחנצ?ינסקי ופידלף יפתחו.

זה לא נכון, לפריצה יש הרבה אספקטים שליצחקי אין, כמו פיזיות ושמירה על הכדור עם הגב (יצחקי פחות טוב מזה).

פריצה הצליח להגיע למצבים שלו, ולא הצליח להבקיע, בנוסף הוא נתן קצת אויר לנשימה לקבוצה שלנו שהעיפה כדורים והוא הלך ונלחם עליהם ועשה חיים קשים להגנה שם.

זה לא נכון, לפריצה יש הרבה אספקטים שליצחקי אין, כמו פיזיות ושמירה על הכדור עם הגב (יצחקי פחות טוב מזה).

פריצה הצליח להגיע למצבים שלו, ולא הצליח להבקיע, בנוסף הוא נתן קצת אויר לנשימה לקבוצה שלנו שהעיפה כדורים והוא הלך ונלחם עליהם ועשה חיים קשים להגנה שם.

ברור שלפריצה יש אספקטים שונים לגמרי,הם שחקנים שונים בתכלית.

אבל אם אתה רוצה איכשהו לנסות לעבור את באזל,אתה צריך לנצח אותם ביתרונות שלך,ולא להילחם נגדם ביתרונות שלהם. שחק עם 3 שחקנים נמוכים,אחד באמצע פחות מהיר אבל מאוד טכני,שניים בכנפיים טכניים ויותר מהירים (כשאחד מהם מטוס),ותשחק עם פריצה בספסל. כשפריצה משחק נגד קבוצות כאלה,יש איזשהי תחושה שיאניק קמנאן חזר,אפשר להעיף כדורים קדימה ולקוות שהכושי (או השבדי) יגיע,ככה זה לא יילך נגדם.

בבלומפילד צריכים לשחק זהיר וחכם,לצופף באמצע,השלישייה האמצעית צריכה לשחק קרוב מאוד אחד לשני,ראדי וזהבי חייבים להיות הרבה יותר אפקטיביים,ולשחק מהכנפיים עם טב"ח ומיכה. זו הדרך היחידה לתפיסתי.

וככה זה מתחיל . לאט לאט ובלי כוונה ובלי שאתם בכלל שמים לב אתם מסיתים ומתסיסים נגד אלטמן ובסוף הקהל הזה יהרוס עוד כישרון יוצא דופן. תנו לזמן לדבר ותסתמו את הפה כבר איזה קהל מסריח

נראה לי לא ראינו את אותו המשחק. אלטמן היה אתמול בסדר גמור, עזר בהגנה וסיכן את השער כמה פעמים.

אני יכול להבין למה דור מיכה לא שיחק, הוא לא פיזי בשביל משחק חוץ שהתפתח לא טוב ושצריכים יותר להגן מלהתקיף.

אתה מנסה בכוח להגן על הדעה שלך מלפני המשחק שאלטמן שחקן טוב ממיכה.

אלטמן עוד יהיה שחקן מצוין יום אחד, אבל כרגע אין לנו מקום בהרכב במשחקים כאלו. הוא לא נתן שום ערך מוסף בהתקפה אתמול, ואני מאמין שטב"ח או מיכה היו נותנים יותר ממנו (למרות שלעולם לא נדע).

ואין ספק שבאזל טובים יותר, אבל יכולנו להיראות קצת יותר תחרותיים אתמול. ולפחות לדעתי 1-0 זו תוצאה גרועה שמשאירה מעט מאוד סיכויים להעפיל.

אני לא כועס על אף אחד, לא שולח הביתה אף אחד, לא ממורמר משום סיבה, אבל אני חושב שגם מול קבוצות טובות מאיתנו אנחנו לא צריכים להתבטל כמו שעשינו אתמול.

נקווה שילך יותר טוב שבוע הבא. ואם לא, לפחות עשינו הכנה מצוינת לליגה.

נראה לי לא ראינו את אותו המשחק. אלטמן היה אתמול בסדר גמור, עזר בהגנה וסיכן את השער כמה פעמים.

אני יכול להבין למה דור מיכה לא שיחק, הוא לא פיזי בשביל משחק חוץ שהתפתח לא טוב ושצריכים יותר להגן מלהתקיף.

למדו פה מושג חדש... "לא פיסי".

מיכה עושה מלא הגנה כשהוא משחק, ובחלק הקדמי היה נותן יותר לדעתי.

ואלטמן לא סיכן את השער, הוא בעט שתי בעיטות מהסוג שבועטים בפלייסטיישן כדי שירשמו בסטטיסטיקה.

חשבתי שאתה מודד שחקני התקפה לפי מספרים, אז מה קשור פתאום העזרה בהגנה? כמובן שהעזרה בהגנה לא הייתה קיימת, והוא הפקיר את זיו פעם אחר פעם (מה שלא היה קורה אם מיכה היה משחק בצד שמאל). כולם זוכרים את התיקול שמנע שער, אבל פרט לאותו מקרה, הוא לא תרם כלום בהגנה. בהתקפה הוא איבד כדור אחרי כדור אחרי כדור, ושתי הבעיטות האלה מרחוק לאמצע השער לא באמת מסכנות שום דבר.

אלטמן היה רע כמו כולם, ואם אפשר לבקר את כל היתר, למה את אלטמן לא?