Jump to content

מספר 8

swissp

Recommended Posts

תפסיקו לצאת על כל נושא שפותחים ואפשר לחשוב אנשים צריכים לישון כמו שצריך כי הם עולים לשחק פה מחר, אז הוא פתח את הנושא יום לפני משחק חשוב מי ישמע.

וכן נושא ראוי, אבל זה לא נושא לוויכוח . 8 ו12 לא יילבשו לעולם.

לפחות לא עד שהבן של אבי יעלה לבוגרים.... רק שבסוף לא יהיה חלש.

ואם שירן ייני הקפטן שלא עזב אותנו ולא היה בשום קבוצה אחרת ישאר במכבי עד הפרישה גם ב21 נפסיק להשתמש ?

ואם דור מיכה ישאר אצלנו תמיד יבקיע עשרות שערים יהיה שחקן נשמה ביום מין הימים יהיה קפטן ולא יעזוב אותנו לעולם גם ב15 נפסיק להשמתמש ?

זה מן גלגל שלא נגמר ועם כל הכבוד לנמני כבודו במקומו מונח נצטרך להשתמש במספר הזה בבוא היום

ואם שירן ייני הקפטן שלא עזב אותנו ולא היה בשום קבוצה אחרת ישאר במכבי עד הפרישה גם ב16 נפסיק להשתמש ?

ואם דור מיכה ישאר אצלנו תמיד יבקיע עשרות שערים יהיה שחקן נשמה ביום מין הימים יהיה קפטן ולא יעזוב אותנו לעולם גם ב15 נפסיק להשמתמש ?

זה מן גלגל שלא נגמר ועם כל הכבוד לנמני כבודו במקומו מונח נצטרך להשתמש במספר הזה בבוא היום

:unsure:

ואם שירן ייני הקפטן שלא עזב אותנו ולא היה בשום קבוצה אחרת ישאר במכבי עד הפרישה גם ב16 נפסיק להשתמש ?

כן.

ביום שתהיה לנו בעיה של מספרים כי יש לנו כל כך הרבה שחקנים שעשו אצלנו מה שאבי עשה, נתמודד עם הבעיה.

בינתיים, יש לך כמה שנים.

נושא לגיטימי לדיון.

לתת את חולצה 8 ? מתנגד לזה.

ללמוד לא לנהוג כמו יובנטוס שנתנה את החולצה של דל פיירו לטבז אחרי דקה וחצי במועדון.

8 :wubyellow3:

בכלל לא רלבנטי,

רלוונטי

ולא אין לנו בעיית מספרים.

שישאר ככה לא דחוף לנו לתת את המספר 8 או 12 ואני מקווה שגם לא יתנו ב10 שנים הבאות (את מספר 8 )

את מספר 12 אני בכלל לא חושב שצריך לתת מתישהו

למה לא ?

מעבר לדיון המפגר כשלעצמו (מצטער, ככה אני רואה את זה) אתה באמת רוצה לעשות את זה לשחקן שיקבל את החולצה? אם אני רוצה בנפילתו של שחקן במכבי, הדבר הראשון שאני עושה זה לתת לו את חולצה מספר 8. הלחץ הציפיות והקהל כבר יהרגו אותו מכאן והלאה.

למה לא ?

מעבר לדיון המפגר כשלעצמו (מצטער, ככה אני רואה את זה) אתה באמת רוצה לעשות את זה לשחקן שיקבל את החולצה? אם אני רוצה בנפילתו של שחקן במכבי, הדבר הראשון שאני עושה זה לתת לו את חולצה מספר 8. הלחץ הציפיות והקהל כבר יהרגו אותו מכאן והלאה.

תמשיכו לנסות לשכנע את עצמכם שיש עוד שחקן שנתן את מה שאבי נתן. אבל וואלה יודעים מה, גם אם היו ולא קיבלו את הכבוד הראוי, אני גאה להיות חלק מהדור שהתחיל לרכוש קצת כבוד למסורת, לעבר ולסמלים שלו. ואם יהיו עוד שחקנים בעתיד שיהיו שווים את זה באמת אז גם הם יקבלו. לדעתי לא יהיו.

לא ילבשו פה 8. תתקדמו.

בתור אחד שחושב שאבי עשה יותר נזק מתועלת בתקופה שהוא פרש, אני חושב שעדיין לא היה שחקן שמזוהה כמוהו עם המועדון

והאוהדים. לכן עשו בשכל כשהפרישו את המספר 8. מה גם שאני לא רואה באופק שחקן שיעיז ללבוש את החולצה.

רלוונטי

תודה על הרצון הטוב,

חבל שאין לך באמת מושג בעברית, כיוון ששתי הצורות תקניות.

ושלי יפה יותר.

תגובה זו מיותרת, אך לטובת הדורות הבאים של הנודניקים...

שיקום שחקן שישחק במכבי לפחות עשור, שבשנים האלה הוא יוביל אותנו למספר לא מבוטל של תארים וריצות יפות באירופה, ויהיה השחקן הכי דומיננטי , בפער מהשאר, נחשוב על זה.

מצד שני, המספר שהוא ילבש יהפוך לסמל חדש.

קיצר אין על מה לדבר כרגע.

כרגע לא 8 ולא 12.עד השחקן הבא שיהיה ראוי לכבוד הזה ואז גם את ספרתו לא ילבשו..

זה כבוד מינימלי לסמלים

ואותו אחד מסתמן כשרן ייני.

באמת,יפרוש במכבי,ייצא לאירופה,לא משנה מה,21 צריך להשאר שרן ייני,כמו ש8 נשאר נימני,וכמו ש12 נשאר מני לוי.(אם כי לדעתי הייחוד של ה12 הוא יותר גדול מאשר 8 או כל מספר אחר,בגלל כל מה שקרה לצערנו.)

דרך אגב,מה זה האם האוהדים בשלים,מה אני ניראה לך גויאבה?

למי ששאל, אלו ה"שמיניות" העיקריות לפני נמני:

מלמיליאן (אבי היה אז 16)

איווניר

ירון עוז

שפיגל (כשגיורא חזר מצרפת ב-79' ירון עוז היה 8, אז הוא היה אותה עונה מס' 11).