Jump to content

Nba עונת 2013/4

DoW

Recommended Posts

אולי.

אגב, על הנייר זו חמישייה מפחידה. בפועל, לא יודע. קצת גלאקטיקוס מדי, לא?

אני לא מאמין בגלקטיקוס, לא ב NBA בכל אופן. השחקנים שם עובדים קשה מאוד בקיץ בשביל להגיע מוכנים לעונה, הרבה יותר מכדורגלנים למשל (ואני מדבר על הרמות הגבוהות באירופה, לא על ישראל)

מבחינת אגו - לא יבוא לידי ביטוי מכמה סיבות:

א) פט ריילי

ב) כולם רוצים לשחק עם השחקן הטוב בליגה, ויהיו מוכנים להתפשר בשביל זה.

ג) לאורי וכרמלו ישמחו לקבל על עצמם תפקיד משני (וגם קיצוץ בשכר בשביל כרמלו, לא חוזה מקסימום ללאורי) בשביל סיכוי לטבעת ראשונה.

אני מאוד מקווה שזה לא יקרה, אבל אם זה יקרה, זאת אליפות די בטוחה לדעתי.

פתאום תקף אותי פרץ של נאיביות וקיויתי לרגע לראות את לברון בכל זאת במדים של קליבלנד יחד עם אירווינג, ואמביד (שמועות אומרות שהם בכל זאת יקחו אותו, הוא פשוט טוב מדי בשביל לוותר עליו)

אני לא מאמין בגלקטיקוס, לא ב NBA בכל אופן. השחקנים שם עובדים קשה מאוד בקיץ בשביל להגיע מוכנים לעונה, הרבה יותר מכדורגלנים למשל (ואני מדבר על הרמות הגבוהות באירופה, לא על ישראל)

מבחינת אגו - לא יבוא לידי ביטוי מכמה סיבות:

א) פט ריילי

ב) כולם רוצים לשחק עם השחקן הטוב בליגה, ויהיו מוכנים להתפשר בשביל זה.

ג) לאורי וכרמלו ישמחו לקבל על עצמם תפקיד משני (וגם קיצוץ בשכר בשביל כרמלו, לא חוזה מקסימום ללאורי) בשביל סיכוי לטבעת ראשונה.

אני מאוד מקווה שזה לא יקרה, אבל אם זה יקרה, זאת אליפות די בטוחה לדעתי.

פתאום תקף אותי פרץ של נאיביות וקיויתי לרגע לראות את לברון בכל זאת במדים של קליבלנד יחד עם אירווינג, ואמביד (שמועות אומרות שהם בכל זאת יקחו אותו, הוא פשוט טוב מדי בשביל לוותר עליו)

לדעתי אתה טועה לגבי כרמלו. האופי שלו לא ייתן לו להיות מספר שתיים. הוא כמו קובי ברייאנט. אגואיסט שאוהב את עצמו יותר מאת הקבוצה. הוא כן רוצה אליפות ולכן זה ריאלי מבחינתו להצטרף ללברון, אבל בפועל יהיה לו קשה להיות כינור שני. תראה את מיאמי של 2011, הם נכשלו כי ההיררכיה והמעמדות בין הטריו לא היו מאוזנים. רק בעונה אחר כך, שוויד ובוש זזו קצת הצידה ונתנו ללברון שליטה מלאה, מיאמי התרוממה. קשה לי לראות את כרמלו עושה את זה. הוא לעומת וויד ובוש, תמיד ירצה את הכדור אצלו.

דראפט מצויין השנה.

אלו שלושת הבכירים:

1. פארקר -

https://www.youtube.com/watch?v=jIDYdSW2wew

2. וויגנס -

https://www.youtube.com/watch?v=IE0wOOk07ko

3. אמביד -

https://www.youtube.com/watch?v=cn-dtrmh0nM

מכל השלושה האלה,מי שהיה עליו את ההייפ הכי חזק וסומן כשחקן הכי טוב בתחילת העונה היה וויגנס , והיום מבחינת מספרים ואחוזים הוא הכי פחות טוב מבין השלושה.

אם אני צריך להמר פארקר ייבחר במקום הראשון (בגלל הניתוח של אמביד) , אמביד שני וויגנס שלישי.

לוויד, בוש ולברון יש אפשרות להיכנס לשנה אחרונה במיאמי בשכר של 20 מיליון בעונה, או לצאת מהחוזה ולהפוך לשחקנים חופשיים.

בינתיים לברון בחר לצאת מהחוזה.

יכול להיות שזה אומר שהוא ילך לקבוצה אחרת (כל כך מרגש אם יחזור לקליבלנד עם בלאט. אם הוא חוזר לשם ולוקח אליפות ראשונה בהיסטוריה של הקאבס זה יהווה תיקון למורשת שלו), אולי כדי ליצור קבוצת כוכבים במקום אחר (יוסטון?)

או שכל השלושה יצאו מהחוזה היקר ויחתמו על חוזה חדש עם פריסה ליותר שנים בפחות כסף כל שנה, כך מיאמי תקטין את השכר של השלושה ביחס לכל עונה, ויהיה להם מקום להוסיף כוכב נוסף.

לוויד, בוש ולברון יש אפשרות להיכנס לשנה אחרונה במיאמי בשכר של 20 מיליון בעונה, או לצאת מהחוזה ולהפוך לשחקנים חופשיים.

בינתיים לברון בחר לצאת מהחוזה.

יכול להיות שזה אומר שהוא ילך לקבוצה אחרת (כל כך מרגש אם יחזור לקליבלנד עם בלאט. אם הוא חוזר לשם ולוקח אליפות ראשונה בהיסטוריה של הקאבס זה יהווה תיקון למורשת שלו), אולי כדי ליצור קבוצת כוכבים במקום אחר (יוסטון?)

או שכל השלושה יצאו מהחוזה היקר ויחתמו על חוזה חדש עם פריסה ליותר שנים בפחות כסף כל שנה, כך מיאמי תקטין את השכר של השלושה ביחס לכל עונה, ויהיה להם מקום להוסיף כוכב נוסף.

איך שהתחילו הדיבורים על בלאט לקליבלנד קיוויתי שלברון יעשה תיקון ויחזור לקליבלנד ושבלאט ויקח טבעת זה יהיה כל כך עצום ותיקון בשביל לברון

לברון לקליבלנד יהיה אדיר, וגם באמת הופך אותם פוטנציאלית לקבוצה אדירה, יש שם עוד את קיירי ובחירה ראשונה(שחקן בעמדה 4 ממה שהבנתי).

מאז החתימה של בלאט אני עוקב אחרי קליבלנד בפורומים ובאתרים השונים, טוענים שם שההגעה של בלאט מורידה משמעותית את הסיכוי שלברון יגיע. לא הבנתי למה, לא נראה לי שללברון אכפת כל כך מזהות המאמן, ואם כבר אחרי ההצלחה של הכדורסל האירופי של הספרס בלאט אמור להיות יתרון.

לברון לקליבלנד יהיה אדיר, וגם באמת הופך אותם פוטנציאלית לקבוצה אדירה, יש שם עוד את קיירי ובחירה ראשונה(שחקן בעמדה 4 ממה שהבנתי).

מאז החתימה של בלאט אני עוקב אחרי קליבלנד בפורומים ובאתרים השונים, טוענים שם שההגעה של בלאט מורידה משמעותית את הסיכוי שלברון יגיע. לא הבנתי למה, לא נראה לי שללברון אכפת כל כך מזהות המאמן, ואם כבר אחרי ההצלחה של הכדורסל האירופי של הספרס בלאט אמור להיות יתרון.

האמת שבהקשר של הדראפט לברון לקליבלנד לא יושב כל כך טוב, כי הוא SF, והם רוצים בדראפט את וויגינס או פארקר, ששניהם SF גם כן

בעיקרון וויגינס יכול לשחק גם SG ופארקר PF, אבל זה פחות אידיאלי מבחינתם. בעולם אידיאלי לברון היה מגיע לקליבלנד, ג'ואל אמביד היה בריא, והם היו מחתימים אותו, אבל לאחר הפציעה שלו זה כבר לא יקרה (מדהים כמה מזל יש להם - גם לקבל את הבחירה הראשונה כשמבחינה ריאלית הם היו צריכים להיות מקום 9, וגם לקבל את החדשות על הפציעה לפני הדראפט. תאר לך שהם היו בוחרים בו ורק אז היו מגלים את הפציעה)

האמת שבהקשר של הדראפט לברון לקליבלנד לא יושב כל כך טוב, כי הוא SF, והם רוצים בדראפט את וויגינס או פארקר, ששניהם SF גם כן

בעיקרון וויגינס יכול לשחק גם SG ופארקר PF, אבל זה פחות אידיאלי מבחינתם. בעולם אידיאלי לברון היה מגיע לקליבלנד, ג'ואל אמביד היה בריא, והם היו מחתימים אותו, אבל לאחר הפציעה שלו זה כבר לא יקרה (מדהים כמה מזל יש להם - גם לקבל את הבחירה הראשונה כשמבחינה ריאלית הם היו צריכים להיות מקום 9, וגם לקבל את החדשות על הפציעה לפני הדראפט. תאר לך שהם היו בוחרים בו ורק אז היו מגלים את הפציעה)

זהו אז הבנתי שפארקר הוא 4, אבל גם אם הוא 3 וחצי הם יכולים לשחק סמול-בול, זה דווקא מסתדר עם הצורך בריווח המשחק ללברון ועם סגנון הכדורסל של בלאט.

לפי הדיווחים שם הסיכויים שלברון אכן יגיע די קלושים, חבל.

לפי הדיווחים לאן הוא אמור להגיע ?

לפי מה שאני מבין ללייקרס למה שיגיע ? הסיבות ברורות למה לא

למה שיגיע לשיקאגו ? קבוצה חלשה הסיכויים לטבעת נמוכים

זה או קליבלנד עם כל הרומנטיקה עיר הולדתו ושל אשתו ופיצוי על הדרך שבה עזב אותם והכל וגם קבוצה טובה [קיירי בחירה 1 שאפשר גם להחליף על שחקן שלם ולא פרוספקט אולי בנט יפתיע ויהיה מה שציפו ממנו גם וארזה שחקן משלים לקונטנדרית]

או

יוסטון ולחבור לצמד הארדן דוויט שהגיוני למה יגיע לשם כשיש שם את השחקן השני הכי טוב בעולם[כספי כמובן!] אבל הקבוצה הזאת לא מספיק חזקה כדי להיות קונטנדרית עם בעיות קשות מאוד בהגנה[נו באמת הארדן תפסיק להיות כוסית, ואתה עוד בקבוצה עם דוויט!]