Jump to content

Nba עונת 2013/4

DoW

Recommended Posts

מדהים.

מיאמי קולעת העונה ב- 52.3% מהשדה! הקבוצה במקום השני היא גולדן סטייט עם 48.5% (5% הבדל זה עצום) והשלישית היא הקליפרס 47.8%. גם מהשלוש מיאמי חזקה. שם היא במקום השני (אחרי גולדן סטייט) עם 44.1% (הווריורס עם 46%). אלא שלגולדן סטייט יש קלעים טהורים ומדהימים כמו סטף קרי וקליי תומפסון, בזמן שלמיאמי אין קלעים כאלה גדולים (מילר עזב, ריי אלן כבר בן 38 והיתר לא קלעים טהורים, גם אם יודעים לקלוע באופן סביר).

מיאמי קבוצה ענקית, הבעיה שלה שיש עוד המון קבוצות עם פוטנציאל עצום שיכולות לגנוב אותה בהטוב מ7.

אין כזה דבר לגנוב בטוב מ 7

אם אתה לוקח אליפות, אז מגיע לך לקחת את האליפות, לא גנבת אותה.

אין כזה דבר לגנוב בטוב מ 7

אם אתה לוקח אליפות, אז מגיע לך לקחת את האליפות, לא גנבת אותה.

נניח בפלייאוף שהתחזית שלו הוא 4-2, הגיוני שה2 יהיו בבית, מספיק לעקוץ פעם אחת בחוץ וכבר אתה מכניס את הקבוצה השנייה למעין לחץ וחוסר איזון.

כבר היו קבוצות גדולות שנשרו בפלייאוף למרות שהגיע להן לזכות באליפות.

אם אינדיאנה היו עוברים את מיאמי שנה שעברה (4-3) לא הייתה קורה לזה גניבה? הרי מיאמי קבוצה טובה מהם ומנוסה מהם.

לא דיברתי בהכרח על גמר הNBA אלא במהלך הפלייאוף כולו.

נניח בפלייאוף שהתחזית שלו הוא 4-2, הגיוני שה2 יהיו בבית, מספיק לעקוץ פעם אחת בחוץ וכבר אתה מכניס את הקבוצה השנייה למעין לחץ וחוסר איזון.

אם אינדיאנה היו עוברים את מיאמי שנה שעברה (4-3) לא הייתה קורה לזה גניבה? הרי מיאמי קבוצה טובה מהם ומנוסה מהם.

גם בוסטון לפני שנתיים שממש לא היו פייבוריטים והיו מאוד זקנים היו נורא קרובים עם 3-2 להם ומשחק בית (לברון מפלצתתת)

ממש לא הייתי קורא לזה גניבה. הם נתנו סדרה גדולה ולא נפלו ממיאמי

ואני מקווה מאוד שעם הניסיון הזה משנה שעברה, אינדיאנה יוכלו לעשות את הצעד קדימה הזה ולנצח את מיאמי השנה.

ממש לא הייתי קורא לזה גניבה. הם נתנו סדרה גדולה ולא נפלו ממיאמי

ואני מקווה מאוד שעם הניסיון הזה משנה שעברה, אינדיאנה יוכלו לעשות את הצעד קדימה הזה ולנצח את מיאמי השנה.

לא נראה לי שהם יכולים לעשות את זה.. לדעתי גם הרצף הזה הוא דיי מקרי והסטטיסטיקה תתיישר פחות או יותר(אולי יסיימו מקום ראשון בגלל מיאמי ולא בזכות אינדיאנה)

לא נראה לי שהם יכולים לעשות את זה.. לדעתי גם הרצף הזה הוא דיי מקרי והסטטיסטיקה תתיישר פחות או יותר(אולי יסיימו מקום ראשון בגלל מיאמי ולא בזכות אינדיאנה)

האמת שלא התייחסתי בכלל למאזן שלהם העונה

אני מתבסס על כך שהם קודם כל קבוצת הגנה חזקה (גם מיאמי, החלק החזק שלהם זה ההגנה ולא ההתקפה, למרות הנתונים שפרסמו כאן), ובפלייאוף הם יכולים להתעלות עוד יותר.

האמת שלא התייחסתי בכלל למאזן שלהם העונה

אני מתבסס על כך שהם קודם כל קבוצת הגנה חזקה (גם מיאמי, החלק החזק שלהם זה ההגנה ולא ההתקפה, למרות הנתונים שפרסמו כאן), ובפלייאוף הם יכולים להתעלות עוד יותר.

כשמיאמי עושים הגנה אי אפשר לקלוע להם סל זה פשוט מפחיד... אבל עד הפלייאוף הם לא עושים את ההגנת לחץ שלהם... מה השתנה באינדיאנה מעונה שעברה ?חוץ מזה שהם בוגרים ומנוסים יותר

כשמיאמי עושים הגנה אי אפשר לקלוע להם סל זה פשוט מפחיד... אבל עד הפלייאוף הם לא עושים את ההגנת לחץ שלהם... מה השתנה באינדיאנה מעונה שעברה ?חוץ מזה שהם בוגרים ומנוסים יותר

א' הניסיון הזה חשוב מאוד. שחקנים כמו היברט וג'ורג' הם צעירים מאוד, וכל עונה כזאת עם קרבות פלייאוף עוזרת להם המון

ב' הספסל שלהם התחזק העונה

אני לא יודע אבל מה קורה עם דני גריינג'ר. הם חייבים שיהיה בריא ויחזור לכושר שלפני הפציעה שלו (כשחזר בעונה שעברה לשחק הוא היה מזעזע)

מה שכן, מיאמי הביאה את גרג אודן במיוחד למאץ-אפ מול אינדיאנה. בינתיים הוא טרם שיחק, אבל אם יהיה בריא וכשיר בעוד חצי שנה, הוא יוכל לתת למיאמי מענה לרוי היברט.

כדי לעצור סנטר מאסיבי כמו היברט אתה צריך את אודן בשיא שלו בגלל יתרון הגובה והיתרון הפיזי שלו על פניו. בינתיים הוא לא שיחק דקה. נראה מתי הם יתחילו לשלב אותו ברוטציה.

גם ההחזרה של מייקל ביזלי מסתמנת כהחתמה מרכזית חשובה.

המזל של מיאמי זה שהמזרח חלש יחסית (לפחות ממה שיצא לראות כרגע), היריבה הריאלית היחידה בינתיים היא אינדיאנה, כשברוקלין יכולה להתחבר למפלצת רצינית שיש בה המון ניסיון.

רק במערב יש איזה 4 קבוצות שיכולות לגמור במקום הראשון. הולכת להיות עונה מעניינת מאוד זה בטוח.

אני יודע שהניסיון חשוב השאלה הייתה אם בנוסף לניסיון הם השתפרו בעוד משהו.. וביזלי עד עכשיו נראה כמו החתמה מעולה.. אבל יש למיאמי כבר הרבה שחקנים מהטייפ הזה והוא לא משהו שיכריע את העונה לטעמי

אני יודע שהניסיון חשוב השאלה הייתה אם בנוסף לניסיון הם השתפרו בעוד משהו.. וביזלי עד עכשיו נראה כמו החתמה מעולה.. אבל יש למיאמי כבר הרבה שחקנים מהטייפ הזה והוא לא משהו שיכריע את העונה לטעמי

אין למיאמי הרבה שחקנים בטייפ הזה. הוא נותן להם מימד התקפי שהם לא יכולים לקבל מבאטייר ומהאסלם.

הוא אתלט ברמה גבוהה ונותן להם אחלה גיבוי התקפי כשוייד ולברון נחים.

שוב, הספסל שלהם התחזק מאוד השנה, ואם גריינג'ר יחזור מתישהו אז בכלל...

שנה שעברה הם התמודדו יפה מאוד עם מיאמי כאשר החמישיות הראשונות שיחקו. הבעיה הייתה בדרך כלל הספסל החלש של אינדיאנה שלא תרם כמעט כלום

אין למיאמי הרבה שחקנים בטייפ הזה. הוא נותן להם מימד התקפי שהם לא יכולים לקבל מבאטייר ומהאסלם.

הוא אתלט ברמה גבוהה ונותן להם אחלה גיבוי התקפי כשוייד ולברון נחים.

הוא לוקח דקות של צאלמרס ובעיקר קול לא?

שגריינג'ר יחזור הוא יהיה בחמיישיה ? כי אז כל ה 4-3-2 בחמיישיה של הפייסרס מתחרבש ..

יהיה להם את ווסט סקולה גריינג'ר 4 ( מטורף ) ואת פול ג'ורג' ולאנס סטפ 2-3 .

עכשיו הבעיה נהיית כאן : הרכב של דני גריינג'ר וג'ורג' 4-3 נמוך מאוד , והרכב של ג'ורג' 2 ודני 3 מוציא את סטפנסון מההרכב ..

מה לדעתכם (DOW) הם יעשו ? מי יהיה הסיקסט מן ?

התכנון בשנה שעברה היה שלאנס ירד לספסל, אבל הערכה שלי, הוא יישאר בחמישייה.

בכל מקרה, זאת התלבטות לא פשוטה, ודומה למה שקרה בניקס עם אמארה סטודמאייר. מה שכן, אם הוא חוזר, אז זה רק בתור 3, אני לא רואה סרט שהוא נכנס לחמישייה על חשבון ווסט או היברט.

תחשוב שעם השכר שלו היה אפשר להביא רכז שישדרג אותם בכמה רמות, כי עם כל הכבוד לג'ורג' היל, הוא די החוליה החלשה שלהם לדעתי.

מחר לימודים, אז לא :(

וגריינג'ר פצוע בערך שנה. עונה שעברה חזר לשחק 5 משחקים ושוב נפצע.

הוא היה אמור לחזור לאימונים השבוע, אבל בינתיים זה נדחה בעקבות כאבים ברגל

כספי מצויין עם 9 נקודות(100%) 2 ריאונבדים חסימה וזה רק ב7 דקות ברבע הראשון הוא הוחלף בסיום הרבע בערך ומאז לא חזר בגלל שיש לו 2 עבירות ומקל לא ראה פרקט