Jump to content

Nba עונת 2013/4

DoW

Recommended Posts

אני אוהב את אינדיאנה, אבל גדלתי על דני גריינג'ר הסמל, וקשה לראות אותם מצליחים בלעדיו. בנוסף, החיבה שלי לקבוצה נוטה לדעוך ככל שהקבוצה מצליחה יותר.

אני אוהב את אינדיאנה, אבל גדלתי על דני גריינג'ר הסמל, וקשה לראות אותם מצליחים בלעדיו. בנוסף, החיבה שלי לקבוצה נוטה לדעוך ככל שהקבוצה מצליחה יותר.

נמני כאילו?

יש השנה קרב אדירים על המקומות האחרונים בליגה כדי להיות מדורגים גבוה בדראפט הקרוב שכן יש שם כמה שחקנים שמנבאים להם גדולות.

מעניין אם שיקגו תצטרף.

יש השנה קרב אדירים על המקומות האחרונים בליגה כדי להיות מדורגים גבוה בדראפט הקרוב שכן יש שם כמה שחקנים שמנבאים להם גדולות.

מעניין אם שיקגו תצטרף.

הם וברוקלין יותר מדי חזקות בשביל שזה יקרה. אפילו לא קרוב לדעתי

עזבו שטויות.

אני מחכה לחזרה של הבלאק ממבה, של ה-Vino, של אחד השחקנים הכי טובים אי פעם ובין המעוטרים ביותר...

קובי.

kobe_bryant_perfection.jpeg

עזבו שטויות.

אני מחכה לחזרה של הבלאק ממבה, של ה-Vino, של אחד השחקנים הכי טובים אי פעם ובין המעוטרים ביותר...

קובי.

kobe_bryant_perfection.jpeg

מה יש לחכות? זה יהיה קצת כמו השנתיים האחרונות של מייקל בוושינגטון.

לא מבין את קובי. החלטת להישאר בלייקרס ולהשלים שם 20 עונות. נהדר. אתה רוצה גם אליפות? קח שכר של מליון דולר ותן לקבוצה לבנות סגל ברמה גבוהה, אולי לנסות למשוך את לברון. במקום, הוא סותם להם את התקציב (40% מתקרת השכר תלך רק על המשכורת שלו) וימשיך להיות השחקן היקר בליגה!!

זה כנראה מוכיח שהוא די ויתר על הרעיון של אליפות שישית ומעדיף להתמקד בלעבור עוד שחקן בכמות הנקודות בקריירה.

מה יש לחכות? זה יהיה קצת כמו השנתיים האחרונות של מייקל בוושינגטון.

לא מבין את קובי. החלטת להישאר בלייקרס ולהשלים שם 20 עונות. נהדר. אתה רוצה גם אליפות? קח שכר של מליון דולר ותן לקבוצה לבנות סגל ברמה גבוהה, אולי לנסות למשוך את לברון. במקום, הוא סותם להם את התקציב (40% מתקרת השכר תלך רק על המשכורת שלו) וימשיך להיות השחקן היקר בליגה!!

זה כנראה מוכיח שהוא די ויתר על הרעיון של אליפות שישית ומעדיף להתמקד בלעבור עוד שחקן בכמות הנקודות בקריירה.

21376_574130362638253_140756782_n.jpg?lv

שיקאגו - ניו אורלינס באמצע הארכה השלישית 2:17 לסיום 126-124 לבולס המשחק ב5live(אני מתעדכן בפליי ביי פליי באתר) אינדיאנה ופורטלנד במשחק צמוד נגמרה המחצית 46-45 לפייסרס

וואו נקודה הפרש לניו אורלינס שיקאגו מחטיאים עושים עבירה ניו אורלינס מחטיאים אחד-ההפרש 2 ו4 שניות לסיום נואה משווה.. הארכה רביעית!?!?

לא!! ג׳ירו הולידיי סל ועבירה 2 שניות לסיום !!! שיקאגו מחטיאים שלשה להשוות והמשחק נגמר!

מיאמי עם הפסד לדרויט אחרי 10 נצחונות רצופים.

אבל מה שמעצבן בסיפור הזה הוא שמיאמי או אינדיאנה יזכו כמעט בוודאות ביתרון ביתיות בגמר. המזרח כל כך חלש. כרגע, רק לשתיהן יש מאזן חיובי, וושינגטון עם מאזן שווה והיתר עם מאזן שלילי!

אם זה לא מתחיל להתיישר בקרוב, קבוצות הולכות להיכנס לפלייאוף עם מאזנים מביכים. מיאמי ואינדאינה משחקות יותר במזרח, כך שיש להן סיכוי מצוין למאזן הרבה יותר טוב מזה של סן אנטוניו, אוקלהומה, פורטלנד, קליפרס, יוסטון, גולדן סטייט ודנבר (ויש שם גם את הלייקרס, דאלאס, ממפיס, פניקס, ניו אורלינס), שמשחקות הרבה יותר בינן לבין עצמן.

מצד שני, קבוצות כמו בוסטון שבנו על טאנקינג ובחירה גבוהה בדראפט הולכות למצוא את עצמן בפלייאוף. אני צופה טאנקינג מטורף בחודשים הקרובים.

עם כל הכבוד לדוראנט, בזיון שלא נתנו ללמארקוס אלדריג'.

דוראנט:

26.9 נק' (44.8% מהשדה ב 17.7 זריקות, 87.2% מהעונשין), 8.1 ריבאונדים, 5.4 אסיסטים, 0.5 בלוקים, 1.1 חטיפות, 3.8 איבודים

אולדריג':

21.7 נק' (44.5% מהשדה ב 20.1 זריקות, 77.3% מהעונשין), 9.9 ריבאונדים, 2.4 אסיסטים, 1.0 בלוקים, 1.3 חטיפות, 2.3 איבודים

אין הבדל גדול, וכמו שנתנו את התואר לפול ג'ורג' על חשבון לברון, בהחלט היה מקום לתת גם לאלדריג' על חשבון דוראנט (בשני המקרים לדוראנט ולברון היו נתונים טובים יותר, אבל האיפה ואיפה הזה לא לעניין)