Jump to content

Nba עונת 2013/4

DoW

Recommended Posts

כמה מספרים מהלילה:

הרוקי של פילדלפיה, מייקל קרטר וויליאמס סיים עם שורה סטטיסטית של 22 נק', 12 אסיסטים, 7 ריבאונדים, 9 חטיפות ורק איבוד אחד בניצחון על מיאמי.

17 נק' ו 26 ריבאונדים של דוויט הווארד (17 ריבאונדים במחצית הראשונה) בהופעה הראשונה שלו במדי יוסטון בניצחון על שארלוט. כספי סיים עם 4 נק' ב 20 דקות על הפרקט.

31 נק' ו 17 ריבאונדים לקוין לאב בניצחון על אורלנדו. מינסוטה יכולה להתחבר לקבוצה נחמדה שאולי תיכנס לפלייאוף, יש להם חומר שחקנים לא רע.

גל מקל סיים את הופעת הבכורה שלו ב NBA עם 9 דקות, ללא אף זריקה מהשדה, אך עם 2/2 מהקו, 2 ריבאונדים, 3 אסיסטים ו 2 איבודים. מונטה אליס שהגיע ממילווקי הוביל את דאלאס לניצחון על אטלנטה עם 32 נק'.

KD עם 42 נק' (22/24 מהעונשין) בניצחון של אוקלהומה על יוטה החלשה

30 נק' ו 14 ריבאונדים לדמרקוס קאזינס בניצחון ביתי על דנבר

קליי תומפסון הוביל את גולדן סטייט עם 38 נק' (15 מ 19 מהשדה, אחוז מטורף לשחקן חוץ) ב 125-94 שלהם על הלייקרס.

אני מנסה להיזכר ולא מצליח, מי היה זה שהשווה את עצמו לוויד ואמר שההבדל היחיד בינהם זה שלוויד יש 2 אליפויות (בזמנו) ולא אין ?

מונטה אליס

התחיל? שמישהו יעדכן אם פרמאר משחק, כספי קולע ומקל נפצע.

אני אישית מחכה לעונה הבאה, כי להורנטס יש שם מגניב, הם באים מעיר עם שם מגניב, ויש להם צבע אש. אז אני מחכה להם כדי לאהוד אותם.

התחיל? שמישהו יעדכן אם פרמאר משחק, כספי קולע ומקל נפצע.

אני אישית מחכה לעונה הבאה, כי להורנטס יש שם מגניב, הם באים מעיר עם שם מגניב, ויש להם צבע אש. אז אני מחכה להם כדי לאהוד אותם.

כן אבל...

ההורנטס שינו את השם והצבעים. עכשיו קוראים להם ניו אורלינס פליקנס (שקנאים) והם משחקים באדום, כחול כהה וזהב.

לקחו אחלה פרנצ'ייז, והרסו.

כובעים לאכילה בחינם, מי רוצה?

113-105 ליוסטון ב"דרבי" מול דאלאס

מקל עלה מהספסל ושיחק 23 דקות. תרם 11 נק' (5 מ 7 מהשדה, כולל שלשה אחת), ריבאונד אחד, לא פחות מ 6 אסיסטים ורק איבוד אחד.

כספי שיחק 21 דקות, תרם 12 נק' (4 מ 8 מהשדה, 3 מ 3 ל 3), 2 ריבאונדים, 2 אסיסטים, חטיפה ואיבוד.

עדיין בבאקס?

לא, הוא בדאלאס

משחק גדול של שניהם. כספי מתאים ליוסטון בול. מקל תמד היה גבר והוא מראה את זה מול הגדולים ביותר ולא מפחד מכלום. הייתה חוויה לראות את המשחק

28 דקות ו 19 נק' לכספי מול הקליפרס, וסיים כקלע המוביל של יוסטון

CP3 המלך עם 23 נק', 17 אסיסטים ורק 2 איבודים הוביל ניצחון 137-118

משחקים טובים לכספי ומקל היום.

יוסטון ניצחו בחוץ את פורטלנד וכספי קלע 7 נקודות, 0/2 מהשלוש ו-2/4 מהשדה בכלל, לקח 8 ריבאונדים ומסר 5 אסיסטים (הכי גבוה ביוסטון) ב-23 דקות.

היו לו שני אסיסטים נהדרים להאלי-הופים של הווארד ופארסונס, ובכלל הכניס הרבה אנרגיה למשחק של יוסטון, אם ימשיך בקצב הזה אני לא אופתע אם בקרוב גם יפתח בחמישייה במקום עומר אשיק.

הניסוי של יוסטון לפתוח עם הווארד ואשיק ביחד (מגדלי התאומים) לא כל כך עובד, שניהם מביאים סט דומה של תכונות למשחק ויוסטון נכנסים ברוב המקרים לפיגור בתחילת המשחק, כך שיכול להיות שכספי יעלה בעמדת הפאוור פורוורד במקום אשיק.

גם למקל היה משחק טוב בניצחון של דאלאס על הלייקרס, אותו סיים עם 9 נקודות, 6 אסיסטים ו-4 ריבאונים אבל היו לו גם 3 איבודים ב-26 דקות.

הפעיל יפה מאוד את בלייר והיו יכולים להיות לו בקלות עוד 2-3 אסיסטים אם לא החטאות מסמררות שיער.

אהבתי שהפעם היה אסרטיבי מאוד, לא פחד לחדור וכאשר חדר זה לרוב נגמר בסל שלו או אסיסט יפה.

איזה יופי שיועד לא מגיב כאן, אינדיאנה לא מפסיקה לנצח (טפו טפו טפו)

אנתוני בנט, הבחירה מספר 1 בדראפט 2013 של קליבלנד - 1 מ 21 מהשדה ב 7 משחקים :|

הביאו הרבה שמות.. זה הכל

קיד ? לפני חודש הוא היה שחקן מה הוא יודע על אימון ?

החבורה מבוסטון רק הזדקנו יותר משנה שעברה הם גמורים

עוד מוקדם והכל אבל....

עוד מוקדם והכל אבל....

עברו רק 7 משחקים, זה באמת מוקדם מדי

אי אפשר לעשות חישובים כלשהם כאשר במערב פורטלנד נמצאת במקום השני, פיניקס בתוך הפלייאוף, וממפיס ויוסטון לא.

או לחילופין, כאשר פילדלפיה, שכולם חשבו שתהיה הקבוצה הכי חלשה העונה, נמצאת במקום השלישי במזרח אחרי אינדיאנה ומיאמי, וגם שארלוט ובוסטון בין ה 8 ראשונות.

אני מאמין שתוך 30 משחקים הטבלאות יתאזנו

אינדיאנה עם 9-0

היברט עם עוד 8 בלוקים הלילה, עומד על ממוצע של 4.8 בלוקים למשחק העונה עד כה

פול ג'ורג' ממשיך באותו כושר שהוא סיים את הפלייאוף, וכרגע עם השיפור של שניהם, והחיזוק לספסל, עושה רושם שיש כאן קונטנדרית אמיתית.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח התוכנית הזאת תמיד גורמת לי להתגלגל מצחוק

http://www.youtube.com/watch?v=IWV-nnPPY9o

http://www.youtube.com/watch?v=Fb5jAwPd3Qo

ג'בייל מגי :wubyellow3: קנדריק פרקינס :wubyellow3: