Jump to content

מכירת כרטיסים למשחק הבית נגד באזל

Helly22

Recommended Posts

שהכרטיס מוטען במנוי יש בעיה

אם אתה מזמין לאחד השערים המסומנים כמו שלי נגיד 8

ומטעינים לך תכרטיס במנוי נגיד ומישהו ישב לך במקום איך תוכיח לו שהכרטיס שטעון לך במנוי הוא למקום הזה וגם הסדרן במצב כזה לא ידע מה לעשות

על המנוי עצמו יש מס שורה וכסא

אני חיכתי חצי שעה על הקו עד שענו לי בלאן...

ששאלתי אותה למה לא ניתן להזמין דרך האינטרנט אמרה בגלל שהמכירה רק למנויים אז לא ניתן להזמין דרך האינטרנט

והזמן המתנה מאדד מאדד ארוך בגלל שיש אנשים שמשמונה בבוקר מתקשרים אז יוצרים עומס על הקו(לא יודע אם זה סוג של תירוץ כלשהו שלהם לזה שהם חברה דפוקה שלא יודעת להתארגן כמו שצריך)

http://tickets.leaan.co.il/he-IL/subscriptions/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA%D7%9C%20%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91%202013-14?subsType=seated&prep=false&hallmap

למעלה יש החשבון שלי, תתחבר לפי הפרטים,ואז יש לך הודעה מופיעה בראש העמוד:שמרנו לך מקום במבחר ארועים! לקבלת הכרטיסים לחץ כאן.

תלחץ ואתה כבר תסתדר

תודה רבה חסכת לי 40 דקות

אני חושב שכן אני נתתי, אם הוא לא עליך אני חושב שם המנוי ומספר מנוי מספיק.

אמור להספיק בדיוק כמו שבטלפון זה מספיק

תודה רבה חסכת לי 40 דקות

בכיף אחי

תזימנו דרך האינטרנט, לא מבין מה נותן לכם לחכות כ'כ הרבה זמן בטלפון, 2 דק' באינטרנט וסיימתם, מה גם שהעמלה היא אותה עמלה

מאוד חשוב!!

ביררתי עם מכבי, אמרו לי שאפשר להזמין ארבעה כרטיסים על ארבעה מנויים כדי להימנע מעמלה על כל אחד מהם.

עכשיו הזמנתי בלאן, ושיחקו אותה לא בטוחים, ואחרי שיכנועים לא חייבו אותי בעמלה על כל כרטיס. אל תפלו בזה

אני גם הטענתי בדיזינגוף אין שמה כלב,הפחד שלי זה שביום המשחק הכרטיס לא יעבור או משהו כזה בכל מקרה אני מביא איתי תקבלה של התשלום.

ואם הזמנתי בטלפון מה אני עושה?

דאבל כשבאת לשם ונתת את המנוי, הם רק הסתכלו עליו והזינו ממנו את המספר למחשב? או שהעבירו אותו במכונה כלשהי?