Jump to content

ניו יורק עונה 2

Recommended Posts

אבל 20 דקות זה קצת מדי, 25-28 דקות לפרק זה זמן סביר בהחלט.

ודרך אגב בעונה הראשונה של עספור היו 50 פרקים, מישהו זוכר כמה זמן היה בערך כל פרק?

לא ניראלי שסתם ההתחלה של העונה זה שטוקה רוצח את כל המשפחה של המלצרית. וזה שהולץ בקשר עם האפרת הזאת זה גם סימן כי הוא זה שהציל אותה

אלא אם כן הם רוצים להפוך את זה לטלנובלה הזויה וסוחטת דמעות, אז אפרת לא יכולה להיות אמא של יוסי, כי כמו שכבר אמרתי, ראובן רצח אותה ומראים את זה בעונה הראשונה. יותר מזה, אם אני זוכר נכון, היה לה שם - רחל.

אלא אם כן הם רוצים להפוך את זה לטלנובלה הזויה וסוחטת דמעות, אז אפרת לא יכולה להיות אמא של יוסי, כי כמו שכבר אמרתי, ראובן רצח אותה ומראים את זה בעונה הראשונה. יותר מזה, אם אני זוכר נכון, היה לה שם - רחל.

שם אפשר לשנות

והמלצרית לא נרצחה הרופא שהביא הולץ הציל אותה

אבל 20 דקות זה קצת מדי, 25-28 דקות לפרק זה זמן סביר בהחלט.

ודרך אגב בעונה הראשונה של עספור היו 50 פרקים, מישהו זוכר כמה זמן היה בערך כל פרק?

40 דקות

ולהחזיר אותה לחיים אפשר?

בפעם העשירית טוקה ירה בה, אבל הולץ ואבא של ענת הביאו לה רופא והוא הציל אותה. אני מדבר על המלצרית לא על אמא של יוסי, לדעתי היא רוצה לנקום בגקי בגלל שהוא רצח לה את כל המשפחה. לא סתם התחילו את הסדרה בקטע הזה

בפעם העשירית טוקה ירה בה, אבל הולץ ואבא של ענת הביאו לה רופא והוא הציל אותה. אני מדבר על המלצרית לא על אמא של יוסי, לדעתי היא רוצה לנקום בגקי בגלל שהוא רצח לה את כל המשפחה. לא סתם התחילו את הסדרה בקטע הזה

את זה פספסתי, סליחה :)

טוב אחרי שראיתי את פרק 27 אני כמעט בטוח שאין מצב היא לא אמא של יוסי .

והולך להיות אקשן חזק בין עודד לבין האלחריזים ועוד בכלל שפרץ ינחת בניורק.

יש 33:

http://new-york-2.blogspot.co.il/

בכלל האתר הזה אדיר ומתעדכן ע"ב יומיומי, ככה ששווה להתעדכן דרכו בניו יורק... ראשונים ביי פאר בפרקים, ואחלה איכות!