Jump to content

אזהרה חשובה לכולם! בבקשה להכנס ולקרוא

tomkovacsi

Recommended Posts

כל דבורה שעוקצת מוצאת את מותה.

למרות שאני לא קשור לזה וזאת פעם ראשונה ששמעתי על המקרה, בהצלחה לכל מי שנעקץ במאבק שלו נגד רותם אלוף ושהכסף יוחזר לכולם :yellow_cool1: .

אזהרה חשובה

נודע לנו מאנשים שפנו אלינו שרותם אלוף מנסה למכור את המנוי שלו ל-11. החשש הגדול הוא שהוא ימכור את המנוי ואחרי זה יבטל אותו (בכל תואנה שהיא...נאבד, נגנב וכו') ואז המנוי שנמכר לא יהיה שמיש. תבררו טוב טוב מי מוכר לכם את המנוי לפני שאתם קונים.

אזהרה חשובה

נודע לנו מאנשים שפנו אלינו שרותם אלוף מנסה למכור את המנוי שלו ל-11. החשש הגדול הוא שהוא ימכור את המנוי ואחרי זה יבטל אותו (בכל תואנה שהיא...נאבד, נגנב וכו') ואז המנוי שנמכר לא יהיה שמיש. תבררו טוב טוב מי מוכר לכם את המנוי לפני שאתם קונים.

הדבר הכי דבילי שיכול להיות זה לקנות מנוי ממישהו אחר ועוד ממישהו כזה..

עזוב את זה שגם יעלה יותר יקר וגם השם הפרטי של בעל המנוי לא יהיה כתוב עליו אלה על שם הספסר הבן זונה שמוכר לו את המנוי. חוץ מזה למה לקחת את הסיכון הזה זה מנוי לכל העונה לא למשחק מעפן בגביע הטוטו

בקיצור תזהרו

אזהרה חשובה

חשוב מאוד מאוד!

קודם כל אל תקנו ממנו כי יכול להיות שזה יהיה כבר מנוי שבוטל או משהו כזה.

דבר שני, גם אם אתם קונים ממישהו אחר, תבררו מה השם שכתוב על המנוי, ובנוסף תדאגו להעביר את הבעלות במנוי מול מכבי.

• 2 weeks later...

שאלה שרציתי לשאול ולא ממש ידעתי איפה אז מצטער אם זה לא במקום הנכון:

במקרה וקניתי ממישהו מנוי ל11 ומי שמכר לי אותו גם קנה אותו ממישהו ויש לי ייפוי כוח אחד מבעל המנוי למי שמכר לי אותו ועוד אחד ממי שמכר לי אותו אלי..

אני מקווה שהבנתם את הסיטואציה.

עכשיו השאלה היא אם אני יכול להציג להם את שתי ייפויי הכוח האלה והם יוציאו לי מנוי חדש על שמי?

היי תום, בנוגע להתכתבות בפורום השחקן בנושא המנוי של רותם אלוף. עקבנו אחרי ההתפתחויות בדיון הזה, רצינו רק לציין שנכון לעכשיו לא ניתן להעביר בעלות על המנוי (בדיוק בגלל בעיית הספסרות במנוי החכם) ושאנחנו ממליצים לאוהדים בשום מקרה לא לקנות מנוי מאדם לא מוכר. נודה לך אם תביא זאת לידיעת המשתתפים בדיון.

כך לפי עמוד הפייסבוק של מכבי...

כך לפי עמוד הפייסבוק של מכבי...

ובמידה ויאבד לי נגיד המנוי אני יוכל להוציא חדש בהצגה של הייפוי כוח?

פשוט אני רוצה למנוע מצב שאם נגיד אני קונה ויבטל לי את המנוי. אחרת ממש לא אקנה.

• 2 months later...
  • 2 months later...

מה שהכי גרוע, זה שהוא עוד מסתובב חופשי.

בן אדם כזה צריך לשבת בכלא כמה שנים גם ללמוד לקח וגם שאחרים ילמדו שיש דברים שלא כדאי לעשות.

כשיש לך במדינה משטרה שזזה יותר לאט מצב, אז זה לא ייגמר עד לעוד 4 שנים לפחות לצערנו.

ברור שאם היה מעורב בזה מישהו ידוע אז תוך יומיים הבנאדם כבר מובא למעצר והמשפט ייסגר תוך חודש.

• 1 year later...