Jump to content

מוקדמות הליגה האירופאית

Recommended Posts

נכון שאחרי אתמול פתאום הליגה האירופאית נראית ממש לא מענינית, אבל הדחה של חיפה ובמיוחד של הפועל תשפיע מאד על הליגה( אני מאמין שאם הפועל לא תעלה לשלב הבתים אז דמארי ימכר)

ואותי לא מעניין הדירוג של ישראל אני מקווה מאד שגם חיפה וגם הפועל יודחו כמה שיותר מוקדם

לא כזה טוב שחיפה יודחו כי אז הם יוכלו להתרכז רק בליגה וזה יקשה אלינו

בכל מקרה שהפועל יודחו למה בלי הכסף מאירופה הם הולכים לקבל בתחת בניגוד לחיפה שלהם זה לא יהיה מכה כלכלית כזו קשה

מן הסתם קבוצה שמשתתפת בשלב בתים של הליגה האירופאית (שלא לדבר על ליגת האלופות) יהיה לה קשה יותר עם המעמסה הזו בליגה. זה מתכון לפציעות כמובן ופשוט לעומס שקבוצות ישראליות תמיד הראו שהן לא מסוגלות להתמודד איתו. מן הזתם גם זה לא מעניין וכמובן שאני מת שהן יעופו. ומן הסתם הדיון הזה מיותר בשלב הזה, כי מדובר בקבוצות פח שגם חיפה וגם הפועל עוברות עם הסגל המחליף שלהן. אולי זה רלוונטי יותר בשלב הבא.

הדבר היחידי שמעניין במשחק הזה לראות את 2 הבלמים החדשים של הפועל.

אחי, לא תהיה להם עבודה אז זה באמת לא מדד. ומדובר ב-2 בלמים שהקבב בן-שמעון מכיר מקפריסין וגם שיחקו ביחד באותה קבוצה, ככה שהוא יודע מה הוא עושה. הימים של טיאגו קוסטה ופצאלקס וג'מבה ג'מבה חלפו, לצערי.

אחי, לא תהיה להם עבודה אז זה באמת לא מדד. ומדובר ב-2 בלמים שהקבב בן-שמעון מכיר מקפריסין וגם שיחקו ביחד באותה קבוצה, ככה שהוא יודע מה הוא עושה. הימים של טיאגו קוסטה ופצאלקס וג'מבה ג'מבה חלפו, לצערי.

עזוב מכיר אותם, עד שלא נראה אותם לא נוכל לדעת.

הפועל בנו את כל הרכש שלהם על סמך ההעפלה לליגה הארופאית.. אם הם לא עוברים הם בבעיות

תקנו אותי אם אני טועה..

אתה טועה, זה מה שהם משדרים כלפי חוץ, הם תמיד ימצאו תתקציב הזה להביא עוד שחקן.

מה עם הפועל רמת גן? עדיין קיימים? משחקים בסיבוב הבא?

מתחילים מהסיבוב הבא.

ולמי שהתגעגע, יורם ארבל משדר את המשחק של הפועל