Jump to content

פנטזי ליג של הפריימר ליג

liewec815

Recommended Posts

אם יש לי את סנטון על הספסל והוא קיבל 9, אין דרך לשים אותו בהרכב גם אם זה עולה לי איזה נקודה?

אה, ומקום ראשון :yellow_cool1:

לא

שני שחקנים על הספסל שלי קיבלו 7 ו 5, ושחקנים בהרכב סיימו עם נקודה אחת

:( :( :(

למה יש לי 4 שחקנים מצ'לסי ואסטון וילה ולא החלפתי אפילו אחד

סעמק עם המשחק הזה

גם לי היה ככה החלפתי את הזאר ובנטקה בוולקוט ובוני שנתנו לי 8-9 נק

• 3 weeks later...

אחרי חרא פתיחה(חוץ ממחזור 1 שהיה אש) עשיתי כמה שינויים שאומנם הורידו לי -8 אבל היה שווה.. הרכב:מיניולה,אברה,קלומן,דוסון,איבאנוביץ,למפארד,וולקןט,בן ארפה,סטארידג,בנטקה,וגירו

אחרי חרא פתיחה(חוץ ממחזור 1 שהיה אש) עשיתי כמה שינויים שאומנם הורידו לי -8 אבל היה שווה.. הרכב:מיניולה,אברה,קלומן,דוסון,איבאנוביץ,למפארד,וולקןט,בן ארפה,סטארידג,בנטקה,וגירו

נראה מבטיח. אני בינתיים מכין את הקרקע לקראת החזרה של סוארז והחלפתי את סילבה בראמזי וחסכתי קצת כסף וכנראה גם הוספתי לי כמה נקודות.

חוץ מיבאנוביץ ומיניולה שנתנו לי 10 ביחד כל השאר 1-2 נקווה שגירו אברה ודוסון יצילו תמחזור,בכל מקרה מעל 20 נק יהיה נס(יש לי -8 על 2 חילופים)

יש יותר גרוע מלשים את ביינס בהרכב, אבל לבחור כקפטן שחקן הגנה של ניוקאסל שמקבלים 3 חתיכות בבית מהאל סיטי?

יש יותר גרוע מלשים את ביינס בהרכב, אבל לבחור כקפטן שחקן הגנה של ניוקאסל שמקבלים 3 חתיכות בבית מהאל סיטי?

תראה תהרכב שלי לא תתלונן..

תראה תהרכב שלי לא תתלונן..

אני לא יודע מה הקבוצה שלך, אבל לצורך העניין, אם הייתי שם את ביינס קפטן, אני מקום ראשון.

אבל ניוקאסל, ששמרו פעמיים על רשת נקייה בשני המשחקים הביתיים שלהם עד כה, פתאום מקבלים 3 חתיכות (שוב, בבית) מהעולה החדשה, שלא רק שמדובר בניצחון חוץ ראשון שלהם, אלא גם בשערים הראשונים שהם כובשים בחוץ! לפני כן הפסידו פעמיים 2-0 לצ'לסי וסיטי.