Jump to content

הדירוג האירופי

Soul Boy

Recommended Posts

פלזן נותנת נקודות לצ'כים, שמתמודדים איתנו על המקום ה-15.

אם פלזן יעלו לבתים הם יעניקו למדינה שלהם עוד נקודה אחת שלמה (יתרון משמעותי עלינו).

אם הם יודחו לאירופית, הם לא יקבלו את הנק' האלה ובכך אנחנו נוכל לעקוף אותם.

לדעתי עדיף שיעלו לצמפיונס באירופית הם יוציאו באזור ה10-12 נק בצמפיונס גג3-4

אז שאלה שאולי נשאלה פה, אלב אין לי כח לזפזפ אחורה בעמודים:

עכשיו שעלינו לבתים, אנחנו מקבלים ניקוד?

מקבלים 2 נקודות מינימום שזה אומר 2 ניצחונות והניקוד המינימום מתבטל

פלזן נותנת נקודות לצ'כים, שמתמודדים איתנו על המקום ה-15.

אם פלזן יעלו לבתים הם יעניקו למדינה שלהם עוד נקודה אחת שלמה (יתרון משמעותי עלינו).

אם הם יודחו לאירופית, הם לא יקבלו את הנק' האלה ובכך אנחנו נוכל לעקוף אותם.

אם טרם הבנת, לא יהיו לישראל 2 נציגות.

אם טרם הבנת, לא יהיו לישראל 2 נציגות.

אני גם סקפטי כמוך,אבל הולכות ליפול הרבה נציגות של אוסטריה צכיה ורומניה בפלייאוף של האירופית

והיום במשחקי מוקדמות הצ'מפיונס, ישנם מספר משחקים שמעניינים אותנו, הן מבחינת דירוג מדיני והן ומבחינת דירוגה של מכבי.

ב21:45 יתחילו המשחקים האלה:

פאוק - שאלקה (שיתחיל כבר!)

לגיה ורשה - סטיאווה בוקרשט

דינמו זאגרב - אוסטריה וינה

נקווה לניצחונות של שאלקה, לגיה ודינמו!

והיום במשחקי מוקדמות הצ'מפיונס, ישנם מספר משחקים שמעניינים אותנו, הן מבחינת דירוג מדיני והן ומבחינת דירוגה של מכבי.

ב21:45 יתחילו המשחקים האלה:

פאוק - שאלקה (שיתחיל כבר!)

לגיה ורשה - סטיאווה בוקרשט

דינמו זאגרב - אוסטריה וינה

נקווה לניצחונות של שאלקה, לגיה ודינמו!

אם מטאליסט יעלו לשחק במקום פאוק, בעד מי נהיה?

אז אנחנו מסיימים את הערב עם רגשות מעורבים.

במשחק של אוסטריה וינה - וינה כנראה תעלה לבתים ותעניק לאוסטרים עוד 0.800 אך ככל הנראה, לא יצליחו לצבור יותר מדי נק? בבתים.

במשחק של סטיאווה - בוקרשט מקבלת מכה קשה כשהיא מסיימת את משחק הבית שלה בתיקו 1-1 ותהיה חייבת להלחם בחוץ כדי להמשיך.

כמובן שהדחה של סטיאווה תמנע מרומניה עוד נקודה אחת שלמה ובהתחשב בעובדה שרוב הרומניות אמורות להעצר בשלב הנוכחי, לרומניה יאבדו הכלים בשביל להמשיך להלחם!

אז אנחנו מסיימים את הערב עם רגשות מעורבים.

במשחק של אוסטריה וינה - וינה כנראה תעלה לבתים ותעניק לאוסטרים עוד 0.800 אך ככל הנראה, לא יצליחו לצבור יותר מדי נק? בבתים.

במשחק של סטיאווה - בוקרשט מקבלת מכה קשה כשהיא מסיימת את משחק הבית שלה בתיקו 1-1 ותהיה חייבת להלחם בחוץ כדי להמשיך.

כמובן שהדחה של סטיאווה תמנע מרומניה עוד נקודה אחת שלמה ובהתחשב בעובדה שרוב הרומניות אמורות להעצר בשלב הנוכחי, לרומניה יאבדו הכלים בשביל להמשיך להלחם!

במילים אחרות: מעבר של חיפה מול אסטרה הרומנית, ומעבר בדיעבד של הפועל מול פאנדורי (איייי) היה מבטיח כמעט בוודאות את 2 הנציגות באלופות.

וואלה הפועל מסתבר שתמיד צדקתם, אתם באמת לא מייצגים את ישראל יא שרמוטות. סליחה על הבוטות. :)

מעריץ אותך ילד נשמה. איזו השקעה לפנים.

בכיף אחי, שלחתי גם הודעה לuefa כדי להבין אם אנחנו מקבלים נצחונות טכניים על פאוק

במילים אחרות: מעבר של חיפה מול אסטרה הרומנית, ומעבר בדיעבד של הפועל מול פאנדורי (איייי) היה מבטיח כמעט בוודאות את 2 הנציגות באלופות.

וואלה הפועל מסתבר שתמיד צדקתם, אתם באמת לא מייצגים את ישראל יא שרמוטות. סליחה על הבוטות. :)

בדיעבד כן, הפועל פגעה בנו קשות בסיכויים להעפיל, במיוחד שזה הגיע מול יריבה רומנית. אבל לא נאמר נואש, יש עוד סיכוי, במיוחד עם חיפה תעבור את אסתרא.

זה מצחיק להגיד שהפועל פגעו בנו...תכלס בלי הניקוד שלהם מהשנים האחרונות לא היה לנו בכלל סיכוי ל2 נציגות..מה גם שאני לא מבין מה כולם פה רוצים 2 נציגות גם ככה לאף קבוצה אין סיכוי לעלות מהמסלול הזה וגם אני לא רואה סיכוי לעבור שלב

זה מצחיק להגיד שהפועל פגעו בנו...תכלס בלי הניקוד שלהם מהשנים האחרונות לא היה לנו בכלל סיכוי ל2 נציגות..מה גם שאני לא מבין מה כולם פה רוצים 2 נציגות גם ככה לאף קבוצה אין סיכוי לעלות מהמסלול הזה וגם אני לא רואה סיכוי לעבור שלב

סבבה, לא בהכרח שיהיו שתי נציגות בצ?מפיונס, אבל עוד נציגה באירופית נשמע טוב :)

ואז הניקוד יתחלק בחמש ויהיו 2-3 קבוצות עם דירוג ממש נמוך שאפילו לא יגיעו לפלייאוף באירופית

לא, ואז הקבוצה שתגיע למסלול הלא אלופות בצמפיונס תהיה עם סיכויים די גבוהים לנחות ישר לתוך שלב הבתים של הליגה האירופית.

הלוואי שלא נצטרך לחשוב על זה בכלל, נקח אליפות, נשפר את הדירוג שלנו, ונבטיח עונה אירופית באחד המפעלים מדי שנה.