Jump to content

ספורטאים וסמים

hezi

Recommended Posts

הזמנו שדיברתי עם אחד המרצים בוינגייט הוא טען שכל הספורטאים

האולימפיים הם על סמים לא חוקיים

בזמנו חשבתי שהוא מזיין את השכל הבנאדם אומנם מרצה בוינגייט אבל ניראה קצת לא שפוי

צריך להוסיף שקשה מאוד לתפוס ספורטאים על חומרים אסורים כי רובם מתנקים מהר מאוד מהשתן ובדיקות דם לא עושים.

במדינה כמו ג?מייקה(בולט,פוואל) לא עושים בכלל בדיקות

ויש גם הרבה פוליטיקה והעלמות עין בפנים

תחשבו על זה זה שני אצנים אולימפיים בטופ העולמי אני מאמין שזה רק קצה הקרחון...

זה לא רק אמריקאים

לפי דעתי אם האמת תצא והרבה ספורטאים בחירים יתפסו לא תהיה להם ברירה

ובסוף יתירו שימוש בחומרים האלה בספורט

רוב האמריקאים המובילים באתלטיקה לא נקיים, זה די ידוע, וזה מלכלך את אלו שכן נקיים.

רוב? נו באמת, עשית סטטיסטיקה שאתה בא ביציאה כזאת?

אני אגיד לך תאמת,

רציתי להוסיף את זה לנושאים שהוא לא מבין בהם,

אבל אין לי מספיק ידע בזה בעצמי אז ויתרתי.

אם אתה מבין בנושא ברמה גבוה וחושב שהוא התבטא בנחרצות למרות שאין לו מושג והוא כתב שטות גמורה

אתה מוזמן לתייק את זה בנושאים שלרביד אין בהם מושג תחת קטגוריית ספורט>ספורט כללי

זה לא רק אמריקאים

לפי דעתי אם האמת תצא והרבה ספורטאים בחירים יתפסו לא תהיה להם ברירה

ובסוף יתירו שימוש בחומרים האלה בספורט

ביום שזה יקרה, אפשר לסגור את כל הספורט העולמי.

אין דבר יותר עצוב מלראות בן אדם שהמון שנים הערצת אותו, שמת אותו כמודל לחיקוי, היה דוגמא להצלחה והתגברות על קשיים, ופתאום אתה קולט שהוא עשה את זה ברמאות דוחה ומבישה (מקרה ארמסטרונג).

זה כמו שעכשיו יגלו שאבי נמני, מייקל ג'ורדן, ועוד דמויות ספורט גדולות ייחשפו פתאום כצורכי חומרים אסורים.

ביום שזה יקרה, אפשר לסגור את כל הספורט העולמי.

אין דבר יותר עצוב מלראות בן אדם שהמון שנים הערצת אותו, שמת אותו כמודל לחיקוי, היה דוגמא להצלחה והתגברות על קשיים, ופתאום אתה קולט שהוא עשה את זה ברמאות דוחה ומבישה (מקרה ארמסטרונג).

זה כמו שעכשיו יגלו שאבי נמני, מייקל ג'ורדן, ועוד דמויות ספורט גדולות ייחשפו פתאום כצורכי חומרים אסורים.

תחשוב על ההפסדים הכלכליים אם יגלו שבולט פלפס ועוד ספורטאים גדולים על חומרים אסורים

תיראה מה קרה לטור דה פראנס ואיך ענף האופניים נפל לגמרי

תחשוב מה זה יעשה לאולימפיאדה ומה יעשו? ישעו אותם? זה דבר שיכול לזעזע את הספורט העולמי ברמות שעוד לא היו

תפסו פה שתיים במכה זה לא משהו חפיפניקי

תחשוב על ההפסדים הכלכליים אם יגלו שבולט פלפס ועוד ספורטאים גדולים על חומרים אסורים

תיראה מה קרה לטור דה פראנס ואיך ענף האופניים נפל לגמרי

תחשוב מה זה יעשה לאולימפיאדה ומה יעשו? ישעו אותם? זה דבר שיכול לזעזע את הספורט העולמי ברמות שעוד לא היו

תפסו פה שתיים במכה זה לא משהו חפיפניקי

בדיוק בגלל זה הם צריכים לעשות פשיטה ענקית, לעשות חוקים קשים, בדיקות יותר תכופות. כשימשיכו לתפוס את ה"תותחים הכבדים", כולם יפסיקו מהפחד.

הבנתי שבשנים שארמסטרונג לקח את המקום הראשון בטור דה פראנס גם שאר הרוכבים במקומות 2-5 השתמשו בחומרים אסורים.

אז מה הקטע?

זה בדיוק הקטע כמו שאמסטרונג השתמש ככה גם מקומות 2-5 ואני בטוח שגם הרבה אם לא כולם השתמשו שם גם מתחת למקום ה-5

דעתי שככה גם בספורט האולימפי יש הרבה משתמשים ויש 2 אופציות

או שישתיקו את זה או שזה יצא לאור ואז האיגוד האולימפי יהיה חייב להחליט או שהוא מנקה את זה (מה שדי בלתי אפשרי אני מדבר פה על נפילת האולימפיאדה ) או שהוא יתיר שימוש בחומרים אסורים וזהו

הבנתי שבשנים שארמסטרונג לקח את המקום הראשון בטור דה פראנס גם שאר הרוכבים במקומות 2-5 השתמשו בחומרים אסורים.

אז מה הקטע?

שהוא היה הסוחר של כל החבורה. וזה בעצם אומר שאם 1-5 לקחו חומרים אסורים, התחרות הייתה הרבה יותר פתוחה אם לא זה.

זה כל כך מבליט את חוסר הצדק בעניין, שצריך לזרוק את הנבלות לכלא.

לא אני אבל יש מי שעשה

http://www.dailymail.co.uk/sport/olympics/article-2185691/London-2012-Olympics-60-cent-athletes-using-drugs-claims-disgraced-supplier.html

לפעמים נדמה לי שיש בפורום הזה יותר חכמולוגים מבאנשים עילאיים ומתנשאים

אז מה הקטע?

כל הטור נרקומנים, הבעיה היא שבודקים רק את המקום הראשון

אם מתירים סמים, או פשוט לא תופסים את מי שעושה כמו בטור בשנות ארמסטרונג שכולם השתמשו, פשוט הופכים את זה לתחרות של למי יש כימאי יותר טוב ולא מי ספורטאי יותר טוב...

אם מתירים סמים, או פשוט לא תופסים את מי שעושה כמו בטור בשנות ארמסטרונג שכולם השתמשו, פשוט הופכים את זה לתחרות של למי יש כימאי יותר טוב ולא מי ספורטאי יותר טוב...

זה כניראה ככה גם עכשיו

פשוט זה מוסתר

זה מעבר לזה

אם יתירו שימוש,

זה לא רק יביא למצב של "למי יש חומרים יותר טובים", אלא הם בעצם יגידו "מותר לקחת סמים" וזה משהו שאין מצב שהם ירשמו לעצמם לאשר.

תחשוב רק מה יקרה אם מישהו בסוף ימות מזה או לא יודע מה.

אם נתנו למישהו להשתמש בסמים כי לא בדקו, זה משהו אחד. אם הם אישרו להשתמש ואצנים ירצו לקחת עוד ועוד כדי להשתפר ובסוף יקרה להם משהו? אותם אלה שאישרו את זה יפלו חזר

שהוא היה הסוחר של כל החבורה. וזה בעצם אומר שאם 1-5 לקחו חומרים אסורים, התחרות הייתה הרבה יותר פתוחה אם לא זה.

זה כל כך מבליט את חוסר הצדק בעניין, שצריך לזרוק את הנבלות לכלא.

לא.

1) לא הוכח שארמסטרונג היה הסוחר

2) הכעס עליו היה שהוא היה הגיבור והתדמית התנפצה שהוא שיקר והצליח להתחמק עשור.

3) הוא עשה מסע הפחדה שמנע מאנשים לדבר תקופה ארוכה.

במאמר מוסגר? תן לי את כל הסמים שבעולם, אני לא מסיים את הקטע הראשון בטור, לקחת אותו שבע פעמים שמתוכן לקחת חמש מאות רצוף זה לא קל, ושום חומר לא ישנה את זה.

בלי קשר שכולם שם נרקומנים

לא אני אבל יש מי שעשה

http://www.dailymail.co.uk/sport/olympics/article-2185691/London-2012-Olympics-60-cent-athletes-using-drugs-claims-disgraced-supplier.html

לפעמים נדמה לי שיש בפורום הזה יותר חכמולוגים מבאנשים עילאיים ומתנשאים

פששש סחתיין! ואת הכתבה, קראת מעבר לכותרת המפוצצת או לא?

כי חוץ מהציטוט של סוחר הסמים הזה (ציטוט חסר כל אמינות וביסוס אמיתי), לאורך כל הכתבה דואגים להבהיר שכנראה כל מה שהוא אמר זה שטויות במיץ. זה שלוקחים סמים בספורט העולמי זה ידוע, וגם נתפסים על זה לא מעט, אבל להגיד שלפחות 60 אחוז מהאתלטים משתמשים בחומרים אסורים, כשאחוז הנתפסים נמוך מזה משמעותית - זה במקרה הטוב הגזמה פראית ובמקרה הרע מחשבה קונספירטיבית.

פששש סחתיין! ואת הכתבה, קראת מעבר לכותרת המפוצצת או לא?

כי חוץ מהציטוט של סוחר הסמים הזה (ציטוט חסר כל אמינות וביסוס אמיתי), לאורך כל הכתבה דואגים להבהיר שכנראה כל מה שהוא אמר זה שטויות במיץ. זה שלוקחים סמים בספורט העולמי זה ידוע, וגם נתפסים על זה לא מעט, אבל להגיד שלפחות 60 אחוז מהאתלטים משתמשים בחומרים אסורים, כשאחוז הנתפסים נמוך מזה משמעותית - זה במקרה הטוב הגזמה פראית ובמקרה הרע מחשבה קונספירטיבית.

קראתי את כל הכתבה. הוא טוען משהו, הרשויות טוענות משהו אחר. האמת נמצאת כנראה איפשהו באמצע. מה שבטוח אף אחד לא יודע מה הנתונים האמיתיים אבל מביאים לך עדות של בנאדם שמצוי עמוק עמוק בתוך הסקנדל, לכן הדברים שלו לא יכולים להיות רחוקים מדי מהאמת.

‘If you test positive at the Olympics that is more of an IQ test. Athletes won’t do that. You have to put your hook and line in the water when the fish are biting and that was nine months ago. Is it easy to use drug and benefit during Olympics? Yes.’

Conte served four months in jail for his leading role in what became known as the BALCO Affair. US federal authorities discovered he was supplying many American track athletes, cyclists and baseball players with illegal performance-enhancing drugs.

אז אתה מוזמן להמשיך לטמון את הראש בחול אבל זה לא ישנה את המצב. אנחנו לא יודעים מה האחוז האמיתי של הרמאים ומי רמאי אבל אנחנו כן יודעים שהתופעה קיימת ורחבה.