Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

בגדול פתוח לפרשנות. עד כמה שאני זוכר החלומות מסמלים השקפת עולם פסימיסטית על כרוניקה של אלימות, וחרטה על כך שלא הצליח לעמוד במשימה למצוא את הכסף ולהציל את כל האנשים שמתו בגללו. הכל די מתקשר עם השם של הסרט.

• 3 weeks later...

המשפחה שלי - סרט יפני על משפחה אלטרנטיבית שמאמצת ילדה נוספת לבית ונותנת לה את כל מה שלא היה לא במסגרת הנורמטיבית. סרט אנושי עם דמויות עמוקות שגורם לתהות ולחשוב על הצורה שבה אנחנו מדמיינים ומגדירים את המושג משפחה/הורות, על נורמות חברתיות ככלל ואיך הממסד ובני אדם מתייחסים למי שחורג מהן.

גואבה איילנד - ריהאנה ודונלד גלובר בסרט מוזיקלי שמתרחש באי בו קיים טקסטיל נדיר שעל הייצור שלו שולטת משפחה באופן דיקטטורי ומאיים. דונלד גלובר הוא מוזיקאי מקומי שרוצה לקיים פסטיבל בשביל תושבי האי הרמוסים אבל זה כרוך בהפסקת ייצור הטקטסיל ליום אחד. ''אמריקה היא רעיון. כל מקום שבו כדי להתעשר אתה צריך להפוך מישהו לעשיר יותר הוא אמריקה."

מישהו יכול לתמצת או לשלוח סירטון של הנוקמים בסרטים הקודמים שדע מה קורה שאראה את החדש?

סתם מיותר ללכת לסרט כזה בלי לראות את כל הסרטים הקודמים אם לא ראית את הסרטים קדימה למרתון.

זה כמו לא לראות את כל העונה ולבוא רק למשחק אליפות.

• 3 weeks later...

מישהו ראה את סולאריס הרוסי(1972)? נמצא כמעט בכל רשימת סרטי המד"ב הטובים אבל אני לא מצליח להתגבר על הרוסית.

האמריקאי מ2002 לא משהו לדעתי.

מישהו ראה את סולאריס הרוסי(1972)? נמצא כמעט בכל רשימת סרטי המד"ב הטובים אבל אני לא מצליח להתגבר על הרוסית.

כן, טרקובסקי האדיר. ממליץ ביחד עם סטאלקר

אתה עדיין לא יודע רוסית? נו באמת.. כמה שנים אתה בארץ?

• 3 weeks later...

אם מישהו פה לא ראה ׳משהו טוטאלי׳ אז לראות

סרט סטודנטים של מאור כהן שמצולם בהודו אמסטרדם וישראל וכל מילה נוספת שאני אגיד מיותרת

• 4 weeks later...