Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

suicide squad מקבל ביקורות נוראיות מכל פינה :disgust:

צפוי. למזלי- כבר שהכריזו על הסרט התחלתי לעבוד על 'לא לפתח ציפיות גדולות'. מחר אלך לצפות בו, אעדכן.

הייתה לי תחושה שיהיה גרוע.

הקאסט מדהים אבל העלילה נשמעת רעה פלוס.

אראה בבית בשביל מרגו, כשיעלה לרשת.

סרט רע. הקטילות מעט מוגזמות, אבל העלילה מפגרת, מלאת חורים והג'וקר פשוט מטופש.

הרסו את הדמות וזה ממש חבל כי לטו שחקן אדיר. עשו את הג'וקר גנגסטר שופוני מגוחך.

יש אחלה אקשן והארלי קווין זו דמות מצוינת. אבל לא ראינו פה איזשהו רוע מצד הדמויות. בסדר, אז אלו דמויות משוגעות, פסיכיות, אבל רוע? שום דבר.

"יחידת המתאבדים" הינו סרט שטחי, עלוב וסקסיסטי, חסר כל היגיון, עריכה ובימוי. כלכך הרבה פוטנציאל גלום בסיפור ובליהוק, פוטנציאל שלא מגיע לידי מימוש. לצערי, "עולם הקומיקס" בקולנוע מגיע לשפל חדש. כמה חבל.
היטיב לתאר זאת הבחור בביקרות הבאה:
https://multiversesite.com/2016/08/05/suicide-squad-movie-review/

בתור אחד שמת על מותחנים פסיכולוגיים אני ממליץ על Triangle. סרט שהדירוג שלו בImdb קצת עושה לו עוול לדעתי, מותחן פסיכולוגי מעולה ומקורי שמי שאהב סרטים כמו המכונאי (2004) או שאטר איילנד יהנה גם ממנו.

המלצות על סרטים מעניינים מבחינת צילום שלא מועמדים לפרס אוסקר לצילום הטוב ביותר?

אני מנותק מסרטים בשנים האחרונות, אשמח לשמוע כל המלצה על סרט מיוחד/מקורי שיצא בשנים האחרונות

אני מאד אוהב מצלמות עוקבות וצילומים סימטריים, אז אשמח לשמוע המלצות בנושא

אני מנותק מסרטים בשנים האחרונות, אשמח לשמוע כל המלצה על סרט מיוחד/מקורי שיצא בשנים האחרונות

אם מה שמעניין אותך זה הצילום, שוטים ארוכים ותמונות סימטריות אז שווה לך לעבור על הסרטים של ווס אנדרסון ועמנואל לוביצקי.

127 שעות (2010) - יש בסרט צילומים יפים מאוד, הצלם היה מועמד לפרס באפט"א, לא אוסקר. בכלל סרט מעולה אבל קצת מטריד (לא רוצה לתת ספוילרים) ככה שכדאי לך לקרוא קצת עליו לפני.

(Mr. nobody (2009 - סרט מקורי ונהדר, עם בימוי/ביום? וצילום מעולים, הצלם קיבל את פרס הקולנוע הבלגי.

אם מה שמעניין אותך זה הצילום, שוטים ארוכים ותמונות סימטריות אז שווה לך לעבור על הסרטים של ווס אנדרסון ועמנואל לוביצקי.

127 שעות (2010) - יש בסרט צילומים יפים מאוד, הצלם היה מועמד לפרס באפט"א, לא אוסקר. בכלל סרט מעולה אבל קצת מטריד (לא רוצה לתת ספוילרים) ככה שכדאי לך לקרוא קצת עליו לפני.

(Mr. nobody (2009 - סרט מקורי ונהדר, עם בימוי/ביום? וצילום מעולים, הצלם קיבל את פרס הקולנוע הבלגי.

צפיתי בסרטים של לובצקי ואהבתי את בירדמן, השאר לא עניינו אותי במיוחד.

שמעתי על מלון גרנד בודפשט וצפיתי בו כרגע (תוהה איך המתנתי שנתיים וחצי) עבודה יוצאת מגדר הרגיל שהרשימה אותי מאד. סביר להניח שאצפה בסרט נוסף של ווס אנדרסון בקרוב.

תודה על ההמלצות, אבדוק אותן בקרוב.

אם להיות יותר ספציפיים אני ממליץ במיוחד על הילדים של מחר של לובצקי ועל ממלכת אור הירח של ווס אנדרסון.

סתם סרטים מקוריים יש את דוני דארקו (עדיף לא בגרסת הבמאי), אפוקליפסה עכשיו, המון סרטים של האחים כהן (ארץ קשוחה וברטון פינק עולים לי כרגע לראש), טריינספוטינג, אקס מאכינה, ממנטו. אני מניח שלפחות חלק מהם ראית, שווה לנסות להשלים גם תשאר.

לא ראיתי, אבל enter the void של גאספר נואה תמיד זוכה לשבחים על הויזואליות המהפנטת שלו. כמו גם סטנלי קובריק עם דגש על אודיסיאה בחלל, רפן עם דרייב ורק אלוהים סולח, ווס אנדרסון הנהדר שצוין כאן כבר, ואם צבעים זה גם משהו שמושך אותך אז במאי האימה הוותיק דאריו ארג'נטו מומלץ בעיקר בגלל סוספיריה ואינפרנו.

אם אני אזכר בעוד אני אעדכן.