Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

כמו שגולן אמר, אני לא קורא קומיקס אבל הסרטי קומיקס הם הכי מהנים מבחינת אפקטים, עלילה, יש אקשן וקומדיה בפנים אז קשה ליפול איתם.

• 2 weeks later...

Hardcore Henry סרט שדי הפתיע אותי לטובה, בעקרון סרט שכולו נראה דרך העיניים של הגיבור, ניסו לעשות אותו כמה שיותר כמו משחק מחשב עם קטעים מגניבים לגמרי... הטריילר נראה חובבני אבל הסרט רחוק מזה, עלילה טובה ואקשן טוב... באמת הפתיע, ציפיתי להרבה פחות... בכיף 7/10 לראות בבית עם חבר'ה שתייה ופיצוחים...

The Conjuring 2 (לזמן את הרוע 2) פשוט סרט אימה משובח. לא פחות מוצלח מהראשון.

וואחד התעלות, מת לראות.

הבעיה שבארץ אי אפשר לראות סרט אימה,תמיד יש את האלה שמפריעים

וואחד התעלות, מת לראות.

הבעיה שבארץ אי אפשר לראות סרט אימה,תמיד יש את האלה שמפריעים

תלך בשעה נורמלית בלי ילדים לא תקבל הפרעות..אני מעולם לא נתקלתי בהפרעה בקולנוע, ועד לפני חודשיחם פקדתי אותו בערך בתדירות של אחת לשבועיים

המירוץ על ג'סי אוואנס נחמד מאוד. אולי מעט ארוך מידי, אבל בהחלט מעניין

אני בדיוק עליו. התחלתי לראות בלילה ונרדמתי (לא באשמת הסרט). אמשיך היום. לבינתיים קצת רגוע אבל נראה מעניין.

• 2 weeks later...

ראיתי אותם, נראה לי אני אראה סיקאריו

אתר טורנטים טוב?

סרט מעולה, מומלץ בחום.

http://torrentua.com/Sicario-2015-1080p-BluRay-x264-SPARKS%5Brarbg%5D-torrent-7160926.html

לא יודע כמה פה מכירים אבל רציתי לשתף באתר שנקרא spacemov.com.

מה שאני אוהב בו זה שיש סרטים חדשים יחסית באיכות מצוינת ולא צריך להוריד כלום למחשב, הכל צפייה ישירה.

יש גם סרטים ישנים יותר.

יש גם סרטים חדשים באיכות תחת עם מצלמה בבית קולנוע אבל בד"כ אלה שיצאו כמה ימים לפני, לרוב אחרי שבועיים שלוש מעלים אחד באיכות מעולה.

החדש של גל

זה רק אני או שבזמן האחרון טריילרים מגלים פשוט את כל העלילה?!

הרי מה שאמור למשוך אותי לקולנוע זה ה"צורך" לדעת מה הקטע של הג'ונסים המסתוריים

ובכן.

בכל מקרה לעניין גל-

קשה לה להפטר מהמבטא..

בגזרת האנימציות:

"החיים הסודיים של חיות המחמד" ממש חמוד, מדובבים שם בין היתר קווין הארט ישתבח שמו ולואיס סי קיי

לצערי התאכזבתי מ"מוצאים את דורי", חוץ מכמה דברים חמודים כמו התמנון ויכולות ההסוואה שלו

בגזרת האנימציות:

"החיים הסודיים של חיות המחמד" ממש חמוד, מדובבים שם בין היתר קווין הארט ישתבח שמו ולואיס סי קיי

לצערי התאכזבתי מ"מוצאים את דורי", חוץ מכמה דברים חמודים כמו התמנון ויכולות ההסוואה שלו

הכריחו לראות את מוצאים את דורי ודווקא היה נחמד

בגזרת האנימציות:

לצערי התאכזבתי מ"מוצאים את דורי", חוץ מכמה דברים חמודים כמו התמנון ויכולות ההסוואה שלואני

אני צריך לתפוס את אחד האחיינים שלי וללכת עם מישהו מהם.

Ghostbusters החדש - לא איזה להיט גדול אבל גם לא גרוע כמו שעשו ממנו. מהנה בסה"כ. לטעמי קיבל גל שנאה מוגזם מדי גם בגלל שזה remake לסוג של סרט קאלט וגם כי לצערי עדיין יש אנשים שבא להם לא טוב בעין שכמה נשים מנסות להצחיק אותם.

Ghostbusters החדש - לא איזה להיט גדול אבל גם לא גרוע כמו שעשו ממנו. מהנה בסה"כ. לטעמי קיבל גל שנאה מוגזם מדי גם בגלל שזה remake לסוג של סרט קאלט וגם כי לצערי עדיין יש אנשים שבא להם לא טוב בעין שכמה נשים מנסות להצחיק אותם.

זה ממש לא הסיבה של השנאה.... השנאה באה מהצורך של הוליווד לעשות דווקא... אני יעשה רימייק אבל דווקא אני ישנה את כל הקאסט לנשי... אני יעשה סרט חדש אבל אני אשנה את הדמות לבחור שחור לא בגלל שהוא שחקן טוב יותר או שזה מועיל לתסריט אלא רק בגלל שהוא שחור או גיי או לסבית או משהו אחר... הפוליטיקלי קורקט של הוליווד עובד בכל הכח ולא בכמויות קטנות כמו שהיה עד עכשיו אז יותר אנשים שמים לב לזה וממילא יותר מתעצבנים...

זה ממש לא הסיבה של השנאה.... השנאה באה מהצורך של הוליווד לעשות דווקא... אני יעשה רימייק אבל דווקא אני ישנה את כל הקאסט לנשי... אני יעשה סרט חדש אבל אני אשנה את הדמות לבחור שחור לא בגלל שהוא שחקן טוב יותר או שזה מועיל לתסריט אלא רק בגלל שהוא שחור או גיי או לסבית או משהו אחר... הפוליטיקלי קורקט של הוליווד עובד בכל הכח ולא בכמויות קטנות כמו שהיה עד עכשיו אז יותר אנשים שמים לב לזה וממילא יותר מתעצבנים...

תגובה מביכה.

דווקא? חביבי, 4 השחקניות הראשיות בסרט הן מהטופ של הקומיקאיות האמריקאיות, לא במקרה הן הגיעו לעשות את הסרט הזה. אשמח אם תסביר לי מה אמורה להיות הבעיה בלעשות רימייק ולשנות את הקאסט לנשים, ויותר מזה - מה רע בלהכניס, אפילו בכוונה (לטענתך) - דמות שחורה/גיי/לסבית לתמונה, כל עוד זה בגבולות ההיגיון ולא סתם תקוע בסרט בלי קשר לכלום? רימייק לסרט לא צריך להיות בהכרח העתק מדויק של הראשון, ולמען האמת? אפילו מומלץ שלא יהיה, אלא שיהיה לסרט משהו מיוחד משל עצמו. עצם זה שמפריע לך או לאחרים ש"דווקא" שמו דמויות נשיות במקום גברים או הכניסו דמות כזו או אחרת לסרט - זה מביך בעיניי. בסרט עצמו לא היה שום דבר חריג ובטח לא הרגשתי לרגע שדחפו לי בכוח דמויות למסך שלא מתאימות לסרט עצמו. ד"א, גם במקורי אחד מ-4 ה-ghostbusters היה שחור, אז לא כ"כ הבנתי למה אתה מתכוון בהקשר הזה.

בוא לא ניתמם - מעניין אותי מה הייתה התגובה של אנשים אם במקור היה מדובר בסרט עם 4 נשים והרימייק היה עם 4 גברים. הימור אישי שלי..? לא היינו שומעים חצי מהביקורות שהסרט החדש קיבל. וזה עצוב בטירוף. לא מפתיע, אבל עצוב.