Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

לונדון על הכוונת (או איך שלא קוראים לזה בעברית) היה סביר - , כל העלילה לא אמינה בגרוש, והייתה צפויה לגמרי (התערבתי עם מישהו בתחילת הסרט שיקרה א' ב' וג' ולא טעיתי באף אחד מהם). פייר התאכזבתי לגמרי...

לעומת זאת the way way back הפתיע אותי לטובה, אחלה סרט, ממש ממליץ לראות.... http://www.imdb.com/title/tt1727388/

שאני נכנס ל imdb זה כותב לי את השמות של הסרטים באנגלית עברית, זה משגע אותי

איך משנים את זה לרגיל, יש מישהו מושג?

שאני נכנס ל imdb זה כותב לי את השמות של הסרטים באנגלית עברית, זה משגע אותי

איך משנים את זה לרגיל, יש מישהו מושג?

הדרך היחידה שאני מצאתי זה להירשם לאתר שלהם ואחרי שאתה מתחבר תכנס לפה https://secure.imdb.com/register-imdb/siteprefs

ותבחר מתחת לTitle display country אוריגינל....

לאוהבי מתח פסיכולוגי מסובך (מאוד).

ממליץ על סרט - אויב Enemy, של דניס וילנב שביים גם את סיקאריו ואסירים.

סרט שלא יתאים לכולם, יש שיגידו שהוא פלצני, או שלא ינסו להבין אותו.

סרט Mind-fuck שמצריך חשיבה (וצפייה חוזרת) כדי להבין אותו.

כמו כן אני מדגיש שיש בסרט מעט עירום, שלא מתאים לכל אחד.

מכירים את השירים האלה עם הקצב הקליט, מנגינה מטורפת והכל... אבל המילים, אוי המילים, גורמים לך לתחושה של באסה/גועל/cringe (אין לי מושג איך אומרים את זה בעברית) עד כדי כך שאתם לא יכולים להינות מהשיר... ואז אתם רואים מישהו שלא יודע אנגלית/לא מקשיב למילים ונהנה מהשיר ממש נהנה מהשיר ולא מבין מה אתם רוצים...

אז ככה הרגשתי עם זוטופיה... עם ביקורות שמהללות את הסרט מכאן ועד הודעה חדשה... הסרט הכי טוב של דיסני ב20 שנה האחרונות...

אז חיכיתי וחיכיתי עד שתהיה גרסא ראויה לשמה, בלי כתוביות בסינית... בלוריי מלא... ובאמת הבדיחות השנונות, והפס קול, והאנימציה הכל מדהים אבל האג'נדה אוי האג'נדה....

לא שמפריע לי שמנסים להעביר מסר בסרט, זה חלק אינטגרלי מכל סרט, אבל לפרקים זה הרגיש לי כמו סדרת חינוך מאשר סרט לילדים...

הטורפים הם לא טורפים ופשוט לא מבינים אותם, וסתם מאשימים אותם ומכלילים, והאוייב הוא בעצם הקורבן שגורם להם לתוקפנות ובלה בלה בלה כל אחד מיוחד.... שחררו אותנו.... אני יודע שבכל האנימציות הטובות בעשרים שנה האחרונות תמיד היה את הקטע הזה, over the hedge על תרבות הצריכה ובזבוז האוכל ועוד כמה סרטים שלא עולים לי לראש, אבל דחיפה לגרון כזאת עוד לא ראיתי.... באמת שרציתי להפסיק לקראת הסוף אבל איך שהכבשה אמרה שוולטר וג'סי באים לעזור לו עם ה"סמים" התפרקתי מצחוק....

מקנא בכל אלה שלא מקשיבים למילים.... "הבורות מבורכת".

אמ"לק זוטופיה הסרט הכי אוברייטד של השנה....

שמעו שאמה סטון פשוט הדבר הכי מושלם בעולם הזה. אני אשכרה בודק בIMDB באיזה סרטים היא שיחקה ורואה אותם בלי מושג על מה הם.

נתקלתי בתגובה הזו..

אמה סטון בחורה לטבעת ואני גם עושה כמוך, כל סרט שהיא משתתפת בו משתפר אוטומטית.

היא יפה אבל ממש ממש לא בטופ , חנונית מנומשת ואסתמטית , יש לי קראש עליה כבר תקופה ארוכה.

לסיכום :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

סרט טוב עכשיו בקולנוע?

קדימה, לכו על זה.

הרבה המליצו על "Me before you" או על "Warcraft" (לא יכול להמליץ בעצמי כי לא ראיתי, אבל שמעתי מחברים שראו שהם נהנו בהם).

אנגרי בירדס?

מישהו ניסה? צפה?

אנגרי בירדס חמוד מאד, קצת פאשיסטי ;)

זוטרופוליס סרט אנימציה מצוין

אני מרגיש לפעמים שאני היחיד שקומיקס וסרטי קומיקס לא מדברים אליו.

בחיים לא קראתי (ולא אקרא) קומיקס, זה לא מדבר אלי ואני גם לא יכול להגיד שסרטי קומיקס זה מסוג הסרטים שאני הכי מחכה/מתלהב מהם.

אבל וואלה, הם פשוט מהנים לצפייה. אחלה אקשן, אפקטים מטורפים, עלילה סבבה בד"כ (גם אם ילדותית לפעמים) ולרוב גם שחקנים טובים. רובם לא סרטים ש'תזכור' ותגיד אח"כ וואו, אבל עדיין שווים את הכסף בשביל החוויה בקולנוע. מדי פעם גם יוצאים סרטי קומיקס ממש טובים בזכות עצמם (טרילוגיית "האביר האפל" בראש הרשימה, כשגם 2 הסרטים האחרונים של "קפטן אמריקה" ממש מוצלחים).