Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

זמנים מודרניים (!)

אורות הכרך

הדיקטטור הגדול

12 המושבעים (!)

אל תיגע בזמיר

משחק החיקוי (!)

וויפלאש

הכל בראש

נאום המלך

למה זה מגיע לי (!)

בירדמן

ואלס עם באשיר

סרטי כדורגל :

30 על 30 - אסון הילסבורו (!)

30 על 30 - שני האסקוברים

הנס מברן (!)

יונייטד

הכיתה של 92'

אופסייד (!)

לילה אחד בטורינו

וויל

מין משין

לא הלכתי היום בסוף, מתי שהוא השבוע

חושב שכדאי ללכת, לא יכול להיות שזה סרט לא טוב.

גם אני הייתי אמור ללכת אבל לא הסתדר.

בהתחלה היה נראה כמו סרט מטופש, אבל הביקורות מהללות. נשמע סרט חובה!

ראיתי את להציל את מארק וואטני , הסרט מצדיק את הדיבור סביבו, סרט מעולה שעשוי טוב, וגם עם קטעים מצחיקים, ככה שהוא יותר קל לצפייה מבין כוכבים.

ראיתי את להציל את מארק טווין, הסרט מצדיק את הדיבור סביבו, סרט מעולה שעשוי טוב, וגם עם קטעים מצחיקים, ככה שהוא יותר קל לצפייה מבין כוכבים.

מארק טווין? בכלל כל תרגום שמות הסרטים פה הזוי. לא יכלו לקרוא לו האיש ממאדים כמו הספר.

הביקורות באמת טובות. 8.5 בseret וב imdb

בין כוכבים סרט סמטוחה הזוי, לא אהבתי.

מארק טווין? בכלל כל תרגום שמות הסרטים פה הזוי. לא יכלו לקרוא לו האיש ממאדים כמו הספר.

הביקורות באמת טובות. 8.5 בseret וב imdb

בין כוכבים סרט סמטוחה הזוי, לא אהבתי.

חחח מארק וואטני כמובן

וכן זה אחד התרגומים ההגרועים, במיוחד שאותו שחקן ראשי כבר הוצל פעם בלהציל את טוראי ראיין

זמנים מודרניים (!)

אורות הכרך

הדיקטטור הגדול

12 המושבעים (!)

אל תיגע בזמיר

משחק החיקוי (!)

וויפלאש

הכל בראש

נאום המלך

למה זה מגיע לי (!)

בירדמן

ואלס עם באשיר

סרטי כדורגל :

30 על 30 - אסון הילסבורו (!)

30 על 30 - שני האסקוברים

הנס מברן (!)

יונייטד

הכיתה של 92'

אופסייד (!)

לילה אחד בטורינו

וויל

מין משין

למישהו יש מושג איפה אפשר לראות את ה30 על 30 עם תרגום?

למישהו יש מושג איפה אפשר לראות את ה30 על 30 עם תרגום?

אין תרגום עברי זו תוכנית של ESPN אז או לתפוס את זה בטלויזיה או לראות ביוטיוב/להוריד בטורנט ללא תרגום

ראיתי שערוץ ONE שידר כמה פעמים את הסרט על האסקוברים עם תרגום בעברית. שווה לבדוק לפעמים את לוח השידורים של הערוץ.

האלטרנטיבה היא כמובן להוריד בטורנט ולהוסיף קובץ תרגום באנגלית באמצעות נגני מדיה כדוגמת VLC/BS Player, זה מה שאני עשיתי.

ראיתי את בין כוכבים לפני כמה ימים אחרי שנתיים של חפירות מצד אחים שלי. נתחיל מזה שהוא 3 שעות אבל זה ממש לא מורגש, מה שכבר מעיד עליו כסרט טוב. הוא עשוי טוב, מעניין ומשאיר אותך בעניינים. הוא ארוך דווקא כי הוא סרט טוב, שזה בכלל משהו שהבנתי בזמן האחרון - בעידן הטלוויזיה האיכותית הקולנוע די מאבד את זה, כי אף סרט לא יכול להכניס סיפור מורכב בשעה וחצי. ב3 שעות זה עוד מצליח לעבוד, בערך.

לעלילה עצמה, כן, היא מאד קשה להבנה. הגדולה של הסרט הזה שהוא מבוסס על תאוריות פיזיקליות קיימות, בעולם עתידני כמובן עם טכנולוגיה משופרת. שום דבר שם לא בדיוני במאה אחוז - בהנחה שאנחנו מאמינים שמתישהו יהיו חלליות שיוכלו להגיע רחוק מאד ושתורת המיתרים תאושש ותהיה זו שתחבר בין תורת היחסות הכללית לתורת הקוונטים.

קיצר, מומלץ. אחלה סרט.

אין תרגום עברי זו תוכנית של ESPN אז או לתפוס את זה בטלויזיה או לראות ביוטיוב/להוריד בטורנט ללא תרגום

זה העניין, שוואן וספורט 5 גולד התחילו לשדר את זה, אז אולי מישהו הקליט והעלה

ממליץ על אתר הסרטים/ביקורות "עין הדג".

מדובר על אתר ביקורות סרטים של עיתונאי בשם דורון פישלר, שרץ כבר כמעט 15 שנה לדעתי והביקורות שם ברמה ובאמת נותנות אינדיקציה לגבי איכות הסרט.

כאחד שלא כל כך אהב ביקורות סרטים.

http://www.fisheye.co.il

ממליץ על אתר הסרטים/ביקורות "עין הדג".

מדובר על אתר ביקורות סרטים של עיתונאי בשם דורון פישלר, שרץ כבר כמעט 15 שנה לדעתי והביקורות שם ברמה ובאמת נותנות אינדיקציה לגבי איכות הסרט.

כאחד שלא כל כך אהב ביקורות סרטים.

http://www.fisheye.co.il

אתר איכותי מאוד. כמעט אחרי/לפני כל סרט אני קורא בו.

ראיתי את בין כוכבים לפני כמה ימים אחרי שנתיים של חפירות מצד אחים שלי. נתחיל מזה שהוא 3 שעות אבל זה ממש לא מורגש, מה שכבר מעיד עליו כסרט טוב. הוא עשוי טוב, מעניין ומשאיר אותך בעניינים. הוא ארוך דווקא כי הוא סרט טוב, שזה בכלל משהו שהבנתי בזמן האחרון - בעידן הטלוויזיה האיכותית הקולנוע די מאבד את זה, כי אף סרט לא יכול להכניס סיפור מורכב בשעה וחצי. ב3 שעות זה עוד מצליח לעבוד, בערך.

לעלילה עצמה, כן, היא מאד קשה להבנה. הגדולה של הסרט הזה שהוא מבוסס על תאוריות פיזיקליות קיימות, בעולם עתידני כמובן עם טכנולוגיה משופרת. שום דבר שם לא בדיוני במאה אחוז - בהנחה שאנחנו מאמינים שמתישהו יהיו חלליות שיוכלו להגיע רחוק מאד ושתורת המיתרים תאושש ותהיה זו שתחבר בין תורת היחסות הכללית לתורת הקוונטים.

קיצר, מומלץ. אחלה סרט.

הבנת את התאוריות שם? אפשר הסבר מה זה המימד החמישי?

הקטע האחרון של הסרט כמובן מומצא.

עד לנקודה שבה קופר נכנס לחור התולעת, רוב הדברים היו פחות או יותר מבוססים על תיאוריות מדעיות מקובלות.

"השופט" - המליצו עליו פה ובאמת שזה סרט עוצמתי,נהנתי מכל רגע...תודה למי שהמליץ ולכו לראות.

דאוני ג'וניור שחקן על, באמת סרט מצויין ומרגש, מומלץ בחום.