Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

יש הקול בראש באיכות טובה?

עדיין לא יצא שחרור איכותי, כרגע הכל זה הHD CAM שמצלמים בקולנוע, כשיהיה משהו אני אודיע כאן ואז בודאות זה יתפשט לכל הטורנטים החופשיים

אני כבר מחכה כמה חודשים שיצא הנוקמים לפופקורן, מוזר שלא יצא עדיין..מאד מקס יצא אחרי הנוקמים וכבר הגיע לשם

יצא בפופקורן, עכשיו ראיתי.

Into the wild בהחלט סרט מדהים.
אגב, יש סרט יחסית חדש שיצא באותו ז'אנר שנקרא wild, על בחורה(שחקנית מוכרת, ברח לי השם) שיוצאת לעשות את רכס הפסיפיקבגלל כל מיני דברים שקרו בעבר..לפי דעתי אחלה סרט, אבל היו צריכים להפחית קצת את הפלאשבקים

המלצה לסרטים שמתעסקים בטרור בסגנון "בלאק הוק דאון"?

על לא דבר אחי

ה-סרט שמתעסק ב-הטרור הכי הארד קור שאפשר לבקש.

ברצינות, אחד הסרטים הכי איכותיים שראיתי, נהנתי מכל רגע, אחלה קאסט, עלילה מצויינת (מבוססת על מה שקרה |עריכה| איזה אוטיסט יצאתי- מבוססת על מה שקרה באמת ) המון אקשן, הבילד-אפ עשוי מעולה, פשוט להינות מכל רגע שאתה צופה בסרט הזה.

סרטים שיצא לי לראות בזמן האחרון ולהלן הדיווחים:

tomorrow land

לא מבין למה קטלו את הסרט, ממש אבל ממש נהנתי לצפות בו, מומלץ.

סטיב ג'ובס האיש במכונה

האמת תמיד כיף לראות סרטים כאלו, האמת על סטיב ג'ובס שהיא לא מה שאנשים חושבים, לבנאדם יש צד אפל והוא נחשף לחלוטין בסרט, מצד שני היו קטעים מאוד משעממים, בסך הכל סרט למי שממש רוצה לדעת על סטיב ג'ובס כמו שאני רציתי לדעת.

ארבעת המופלאים

מאז וויפלאש אני מעריץ את השחקן מיילס טלר אז מבחינתי זה היה סרט שחובה לראות, האמת, התאכזבתי, מצד שני לא ציפיתי ליותר מדי, סרט משעמם שלא מספק את הסחורה.

אה, ומישהו מוכן להסביר לי את הקול הבס הנדיר של רג' קאת'י (ד"ר פרנקלין), משהו מדהים.

straight outta compton שהזכרתי שנמצא אצלי בקנה בעמוד הקודם סרט נדיר, העיף אותי לגמרי, נהנתי מכל רגע וממש לא רציתי שיגמר.

לגבי club life סרט בינוני מינוס, הסרט זה פחות או יותר מבוסס על החיים של דני אבקסר שהיה יחצ"ן מסיבות מוכר מאוד (הכיר בין בר רפאלי לליאונרדו די קפריו) מיועד למי שרוצה לדעת מה קורה בסצינה הזאת, הסרט לא מצליח להחזיק אותי מרותק לכיסא, יש ציצי אולי לחצי שנייה וזהו, לא מומלץ בגדול.

דיברו פה על אקס-משינה בעמודים הקודמים כי לא עקבתי אם לא אז סרט חובה.

ויש לי עכשיו בקנה סרט אחד בינתים טד2 אני אצפה בו מחר ואדווח.

למי שחיפש איכות טובה לסרט הקול בראש אז אין עדיין חדשות מהסצנה, עדיין אין שחרור נורמלי, כשיהיה אני אעדכן.

ERA - תודה אחי אבל Zero dark thirty זה "כוננות עם שחר" שכתבתי שראיתי כבר. אכן סרט גדול שבאמת מבוסס על סיפור אמיתי. נהנתי מכל דקה ודקה שראיתי אותו.

יש לך עוד סרטים בסגנון הזה?

ERA - תודה אחי אבל Zero dark thirty זה "כוננות עם שחר" שכתבתי שראיתי כבר. אכן סרט גדול שבאמת מבוסס על סיפור אמיתי. נהנתי מכל דקה ודקה שראיתי אותו.

יש לך עוד סרטים בסגנון הזה?

ראית להציל את טוראי ראיין?

ראית להציל את טוראי ראיין?

אם כבר סרטי מלחמה

אפוקליפסה עכשיו

פלאטון

מטאל ג'אקט

אויב בשער

צלף אמריקאי

(ואחים לנשק שהיא סדרה, אבל כל פרק ברמה של סרט איכותי)