Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

סוויסיד סקוואד נראה סרט מדהים.

יש קאסט מדהים שכולל את ג'ארד לטו שנראה ג'וקר מאוד שונה משל לדג'ר, אבל מבטיח לא פחות.

ובנוסף אליו יש את וויל סמית' כמובן, ואת מרגו רובי המושלמת.

דווקא סופרמן VS באטמן נראה יותר מדי בומבסטי ומבולגן, כמו איש הפלדה שאיכזב.

אגב, בסיפור הזה של סופרמן VS באטמן, באטמן הוא כבר מבוגר ואחרי פרישה, ויש רמזים מאוד עבים לכך שהג'וקר מעורב בכך (החליפה השרופה של רובין שכתוב עליה HA HA).

יהיה מעניין לראות אם כבר בשני הסרטים האלו יהיה קשר ישיר בין העלילות או שזה יקרה רק בסרטים הבאים.

נדיר שיהיה סרט ישראלי שהוא לא גרוע מאוד

אני מציע לכל התעשייה לפרוש

מאז אלכס חולה אהבה, חגיגה בסנוקר, צ'רלי וחצי ואסקימו לימון אני לא זוכר סרט ישראלי ראוי

הכל תת רמה, בלי תקציב

היו בשנים האחרונות כמה (מעטים) טובים, בעיקר "ואלס עם באשיר", "בית לחם", "אפס ביחסי אנוש" ואולי גם "הערת שוליים".

היו בשנים האחרונות כמה (מעטים) טובים, בעיקר "ואלס עם באשיר", "בית לחם", "אפס ביחסי אנוש" ואולי גם "הערת שוליים".

מי מפחד מהזאב הרע.

הערת שוליים מרדים.

מי מפחד מהזאב הרע.

הערת שוליים מרדים.

אני חושב ששני הסרטים האלו סבלו מהייפ מוגזם. הם שניהם טובים, אבל ציפיתי להרבה יותר אחרי המחמאות שהרעיפו עליהם.

השלושה הראשונים שהזכרתי לעומת זאת, עמדו מבחינתי בכל הציפיות ואפילו יותר.

קולנוע ישראלי לרוב הוא בושה וחרפה, ולדעתי סובל מכך שניכר על היוצרים שהם פוצים מתנשאים שבטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת.

מי מפחד מהזאב הרע דווקא היה חביב, אבל ההייפ שהיה לו היה מופרע לחלוטין.

אה, ועד היום הסרט הישראלי הכי גרוע שראיתי זה "כלבת". סרט ברמת כתיבה ותחכום של "אבי ביטר הפקות" רק עם תקציב יותר גדול.

קצת באיחור אבל למי שמעוניין עוד חצי שעה ב YES 4 יש את הדרך לגיהנום.

ראיתי בקולנוע סרט מעולה (אוהב את כל הסרטים שיש בהם את ליאם ניסן) , אני הולך לראות שוב ב YES.

ראיתי אתמול ANTMAN. מאוד מומלץ, סרט יחסית קומי אבל מעניין.

יש 2 סצנות אחרי הכתוביות (ראינו אחת וחשבנו שזהו, מסתבר שהיו עוד כתוביות ועוד סצנה אחריהן שפספסנו).

מישהו יכול להביא לי קישור לזאב מוול סטריט באיכות טובה לצפייה ישירה או הורדה? אני לא מוצא

צפייה - http://vidto.me/f9eoyh5inpun.html

הורדה - xn--gebzbbce.co.il/Xvf

ממליץ על הסרט "ניצוד"

סרט דני משנת 2012 . אחד החזקים והמשפיעים שראיתי בשנים האחרונות. סרט דרמה שנשאר לך בראש כמה ימים אחרי...

סינמה vs יס פלאנט( גלובוס מקס זה כבר ליגה מתחת בכל הנוגע למסכים והסאונד במתחמי ענק האלה). החיסרון היחיד של יס זה גודל הכוס+ פופקורן לעומת הסינמה. פשוט שיקול עיקרי שלי לפני שאני הולך לשם. שלוק אחד ונגמר.

אנטמן אחלה סרט, אפקטים, הומור

שליחות קטלנית, אפקטים וסאונד נדיר, עלילה הזוייה. לא היה ולא יהיה כמו שליחות קטלנית 2

כמו שאמרו פה נשיא על הכוונת סרט לשבת בצהריים

מיניונים סרט עצום

מרגלת מצחיק, השמנה כוכב עולה, שמן זה מצחיק אין מה לעשות.

פיקסלים, מחווה נוסטלגית לבני 30+ מבינינו, סנדלר יש לו הומור אדיר אבל הסרטים שלו זה זבל טהור צפוי מראש, הקאסט אותו קאסט כבר 20 שנה.

טד 2 מפתיע בהיותו יותר טוב מהקודם.

עולם היורה מהנה עם אחלה אפקטים אבל אין על הסרט הראשון, תמיד הרימייקים/סיקוול אונסים את העלילה המקורית עם מחווה סימלית לקלאסיקה.

Predestination, אחלה של סרט. ביצוע יפה לרעיון אדיר (מבוסס על סיפור קצר מפורסם שמבטא פרדוקסים של מסע בזמן).

כמו looper אבל יותר טוב.

סרט ענק.מזכיר גם את דוח מיוחד באיזושהי צורה.

הבעיה היא שלוקח זמן להבין אותו.צריך להיכנס ממש לתוך הסרט כדי לחבר את כל הנקודות,אבל ברגע שאתה מבין-גדול.

אגב,הוא לא רואה את לופר.גורדן לוויט הרבה פחות טוב מאיתן הוק שנותן שם את משחק חייו.

Sent from my iPhone using Tapatalk