Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

לפני17 שעות , Keano said:

טופ גאן החדש התעלה על המקורי, חוויה של סרט

בדיוק אתמול ראינו אותו באירוע של העבודה. 

שמע, הרגשתי כאילו חזרתי 30 שנה אחורה ובמובן הטוב של המילה.

לפעמים אתה קצת מתגעגע לסרטים האלה של פעם, שהגיבור היה אנטי גיבור שבסוף מציל את אמריקה, הדיאלוגים נדושים וצפויים אבל עדיין הכרחיים (כמו כל העלילה בעצם), הפסקול בניחוח של שנות ה-90. יש את הטובים ויש את הרעים ואין יותר מדי זיוני שכל בין לבין (הם אפילו לא היו צריכים להגיד מי המדינה העוינת שהם צריכים לתקוף). התמרונים האוויריים היו בהחלט סוחפים (ואני עוד ראיתי בסינמקס, הרגשתי כאילו אני בתוך המטוס, הראש שלי התעקם לכל כיוון שהוא פנה חח), ממש סרט הוליוודי של פעם. בלי יותר מדי בולשיט מסביב. 

חייב מילה על טום קרוז, זה כאילו הקפיאו את הבן אדם וכל פעם שצריך להשתמש בו לסרט כלשהו מפשירים אותו ואז מקפיאים מחדש עד הסרט הבא. הוא לא השתנה בשיט ונראה מצוין לגילו. וזה שהוא עדיין עושה את רוב הפעלולים שלו רק בשביל זה שווה ללכת לראות סרטים שהוא מככב בהם. לא כולם בהכרח מתחברים אליו, אבל האיש אגדה וזה משהו שצריך לכבד. 

16 דקות לפני, Krishi said:

בדיוק אתמול ראינו אותו באירוע של העבודה. 

שמע, הרגשתי כאילו חזרתי 30 שנה אחורה ובמובן הטוב של המילה.

לפעמים אתה קצת מתגעגע לסרטים האלה של פעם, שהגיבור היה אנטי גיבור שבסוף מציל את אמריקה, הדיאלוגים נדושים וצפויים אבל עדיין הכרחיים (כמו כל העלילה בעצם), הפסקול בניחוח של שנות ה-90. יש את הטובים ויש את הרעים ואין יותר מדי זיוני שכל בין לבין (הם אפילו לא היו צריכים להגיד מי המדינה העוינת שהם צריכים לתקוף). התמרונים האוויריים היו בהחלט סוחפים (ואני עוד ראיתי בסינמקס, הרגשתי כאילו אני בתוך המטוס, הראש שלי התעקם לכל כיוון שהוא פנה חח), ממש סרט הוליוודי של פעם. בלי יותר מדי בולשיט מסביב. 

חייב מילה על טום קרוז, זה כאילו הקפיאו את הבן אדם וכל פעם שצריך להשתמש בו לסרט כלשהו מפשירים אותו ואז מקפיאים מחדש עד הסרט הבא. הוא לא השתנה בשיט ונראה מצוין לגילו. וזה שהוא עדיין עושה את רוב הפעלולים שלו רק בשביל זה שווה ללכת לראות סרטים שהוא מככב בהם. לא כולם בהכרח מתחברים אליו, אבל האיש אגדה וזה משהו שצריך לכבד. 

פסקול מדהים, שילוב של הישן עם החדש, הרפרנסים לסרט הראשון גם היו במקום ובטעם טוב. 

היו הרבה דברים צפויים אבל בגדול זה שואו ויש רגעים שממש הרגשת את הסכנה. 

טום קרוז זה פסיכופט, בגיל שלו עדיין להתרוצץ בסרטים כמו משימה בלתי אפשרית וטופ גאן זה משהו שראוי להערכה. מה שיפה זה שהוא לא נראה פתטי כמו סטלון למשל שעשה חידוש של רמבו. 

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
On 4.2.2023 at 02:10, Keano said:

איזה חור בהשכלה, לא ידעתי שהיו סרטי המשך לקארטה קיד בשנות ה80

חח וואו, לגמרי.

מקווה לפחות שעל קוברה קאי שמעת

לפני7 שעות , Krishi said:

חח וואו, לגמרי.

מקווה לפחות שעל קוברה קאי שמעת

ברור ראיתי הכל.

זכרתי במעורפל קטעים מקארטה קיד 2 אבל חשבתי שזה היה חלק מהראשון

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
On 26.4.2023 at 23:19, פנחס שוף said:

סרט גדול

הסרטים של A24 זה משהו שצריך לראות כשהמח שלך במצב של עיסה עקב תוסף כלשהו שצרכת... 

איפה לעזאזל ב2023 אני יכול לראות סרט באינטרנט עם כתוביות בעברית?

הפכתי את כל העולם כולל אפל טיוי או אמזון פריים וגם אתרים לא חוקיים ואין סרטים שאני מחפש.

Margin call לדוגמא לא קיים בשום פלטפורמה ואין בשום מקום

Just now, John Florence said:

איפה לעזאזל ב2023 אני יכול לראות סרט באינטרנט עם כתוביות בעברית?

הפכתי את כל העולם כולל אפל טיוי או אמזון פריים וגם אתרים לא חוקיים ואין סרטים שאני מחפש.

Margin call לדוגמא לא קיים בשום פלטפורמה ואין בשום מקום

https://sratim.tv/movie/1918

תהנה

• 9 months later...
  • 3 weeks later...