Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

סרט קלאסיקה, היה פורץ דרך בזמנו עם האפקטים המיוחדים. במיוחד הT1000 

שלא לדבר על הקאץ' פרייז שהפך לנכס צאן ברזל. 

אחרי זה הם חירבו את המותג עם הזיות, הסרט האחרון היה סמטוחה אחת גדולה, מלבד האפקטים הפסיכיים אז אולי עכשיו יעשו קצת סדר והסרט שיוצא שבוע הבא ימשיך מהאירועים שאחרי שליחות קטלנית 2. למרות שאני לא מצפה לגדולות ונצורות

Just now, פנחס שוף said:

ראיתי שליחות קטלנית 4, זה פשוט זבל טהור 

**** בעיניים מעדיף להיות בשבי בכלוב מאשר לראות את הסרט הזה שוב

אבל אמרנו לך שהשאר גרועים למה התעקשת לראות?

28 דקות לפני, הנדון said:

אבל אמרנו לך שהשאר גרועים למה התעקשת לראות?

כי אני חייב לסיים משהו שהתחלתי

3 לא היה כזה נורא אבל 4 באמת זוועה

מקווה ש-5 יהיה סביר

• 2 weeks later...
On 13.10.2019 at 10:37, Augustus said:

לא נכנסתי לזה לעומק האמת. ההפקה בעולם הקולנועי הייתה שייכת לDC FILMS, לא? ועזוב בבעלות מי הם נמצאים, כנראה שבפועל מדובר באנשים שונים שנמצאים מאחורי הקלעים ומקבלים את ההחלטות, אחרת אין לי איך להסביר את הפערים באיכות הסרטים.

דיסי קומיקס בבעלות וורנר מאז 1989. באטמן חוזר והאביר האפל היו סרטים שלהם. דיסי פילמס הוקמו ב-2013, והפיקו גם את ג׳וקר.

ה-source material משנה, מן הסתם. מארוול לא מדבר אליי בכלל, חוץ מג׳סיקה ג'ונס שגם בו ההתייחסות לאוונג׳רס והקטע של קרבות גיבורי על קצת הרסו לי. סרטי באטמן האפלים הם סרטים שמתמקדים בגות׳אם, בדילמות של אנשים בלי כוחות על, ולדעתי הם פשוט המשך להצלחה של ברטון ושל דה ויטו ב-1992. אני כאמור לא חובב גדול של ז׳אנר גיבורי העל, אבל אפילו אם אני משווה אפילו לפי מה שזוכר מהילדות שלי, היה הבדל בין דיסי לבין מארוול, שלא יודע כמה הייתי מודע לו כי הייתי ילד. כן חשבתי שיש את סופרמן ויש את באטמן ויש את ספיידרמן, וכל מארוול נראה לי כמו ספיידרמן.

כל השוואה צריכה להתייחס לנקודה הזאת.

גם הקונטקסט של הסרטים המוצלחים חשוב. מה שברטון ונולאן עשו היה מדהים בין היתר בגלל ההשוואה לשאר סרטי גיבורי העל. לא יודע עד כמה אפשר לפתח את גות׳אם לעולם קינמטי. זה ייאבד מהערך וימצה מהר לדעתי. אני אוהב דברים אפלים וטוויסטים, אבל אם זה כבר לא טוויסט אז עם מה נשארנו?

יש משהו שמפריע לכם יותר בסרט מכשהורגים כלב? 

נראה לי אנשים מגיבים לזה יותר גרוע מהתעללויות בבני אדם. 

ג'ון וויק היה הכי מידתי שראיתי בקטע הזה. 

5 hours ago, Jolly Roger said:

יש משהו שמפריע לכם יותר בסרט מכשהורגים כלב? 

נראה לי אנשים מגיבים לזה יותר גרוע מהתעללויות בבני אדם. 

ג'ון וויק היה הכי מידתי שראיתי בקטע הזה. 

חחחחחחחח בהחלט מידתי

• 2 weeks later...

אם יש לכם אפילפסיה ו/או רגישות לאורות מהבהבים, אל תלכו לסטאר וורז החדש. אני עובד בגלילות וקיבלנו מייל כסת"ח מדיסני שהריחו תביעה ייצוגית.

On 25.11.2019 at 22:13, eliran ben ezri said:

פורד vs פרארי סרט נהדר, במיוחד המשחק של כריסטיאן בייל. שחקן טוטאלי שלא פעם מוריד או מעלה 30 ק"ג בשביל תפקיד. 

הייתי בטוח שזו דאחקה של ציון 3 ולא סרט אמיתי

On 12.12.2019 at 15:19, Omer said:

אם יש לכם אפילפסיה ו/או רגישות לאורות מהבהבים, אל תלכו לסטאר וורז החדש. אני עובד בגלילות וקיבלנו מייל כסת"ח מדיסני שהריחו תביעה ייצוגית.

אם כך ההמלצה תקפה לכל סרט מלחמת הכוכבים אי פעם כי כולם עם אורות מהבהבים, חרבות אור, פליקרים, ברקים, הבזקים. אפילו במנדלוריאן יש פרק שמי שיש לו בעיה בויסות חושי יסבול בו. 

• 3 weeks later...

1917 סרט מעולה, סינמטוגרפיה מרהיבה. מזכיר מאוד את בירדמן בטכניקה של הצילום הרציף. 

ג'ורג' וטום(טומן) במשחק נהדר. מדהים כמה שחקנים בקליבר גבוה מגיחים לרגע בסרט. 

• 3 weeks later...
19 hours ago, הילד משער 8 said:

1917 לדעתי בינוני להחריד. עלילה שטחית ומאולצת. צילום בהחלט מרשים, אבל לא יותר מזה. אפשר לשבת בבית ולראות כשאין מה.

האמת שבדיוק בגלל התיאור הזה אני רוצה לראות בקולנוע, סרטי מלחמה לא עוברים אותו דבר בבית.