Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

הג'וקר מעולה ודי עושה בית ספר באיך מפתחים דמות בצורה איטית (אך לא מדי) ומשכנעת. כל התהליך של הפיכת ארתור לג'וקר היה לא פחות ממופתי בעיניי. 

כמו כן, חייבים לציין את הפסקול ועבודת הצילום המדהימים בסרט שהעבירו את האווירה הקודרת והייאוש שבחייו של ארתור בצורה לא פחות ממושלמת. 

עם זאת, יש כמה דברים שאני כן שואל את עצמי:

איך ארתור, שלא נראה אדם מבריק מדי, יהפוך בהמשך לאחד הנבלים המבריקים ביותר בתרבות הפופולרית. כן הצליחו להעביר מעולה את המהפך שלו מלוזר שלא מהעולם הזה לאדם חסר פחד ומצפון, אבל כן צריך לשכור כותבים משובחים במיוחד שיוכלו לתאר באופן משכנע, כיצד הדמות שראינו כאן הולכת להיות יריב שקול לבאטמן.

אני מסכים שהוא חלק מהבעיה. אם הוא לקח חלק בעשייה של רוב הכישלונות שלהם האשמה צריכה ליפול גם עליו, אבל לא רק עליו.

מה הסיבה אז שליגת הצדק לדוגמא, יצא תחת ההפקה של DC FILMS והג'וקר בראש ובראשונה תחת וורנר ברדרס? אני מאמין שיש חשיבות למשחק הזה בין מקבלי הקרדיט, גם אם כולם בסופו של דבר אוכלים מאותה הצלחת.

4 hours ago, Augustus said:

העניין הוא שכל סרט קומיקס של DC פרה העידן הקולנועי שיצא לי לראות היה לכל הפחות טוב, ומאז שהם החליטו שהם מתחרים בחרא של מארוול, אבל עושים את זה עם התביעת אצבע הפחות "משפחתית" שלהם - כל סרט שהם מוציאים הוא נורא, ברמה שאני לא מצליח לסיים אפילו אחד.

זאק סניידר הוא לאו דווקא הבעיה, כי גם בשאר הסרטים שהם הוציאו תחת העולם הקולנועי שלהם, שבהם הוא ביים - הם כשלו. וזאק ביים את אחד מסרטי הקומיקס הטובים ביותר שיצאו לטעמי (וואצ'מן), אז אני משוכנע שלא הוא הבעיה שם.

וואו וואצ'מן היה מעולה. אחד מסרטי הקומיקס הכי אנדרייטד לדעתי. אני זוכר שישבנו אני ואחותי בקולנוע לפני עשור היו איתנו עוד איזה 2 אנשים (טוב נו זה היה בפ"ת ביום חול) ולקח לנו זמן לעכל וואט דא פאק ראינו עכשיו.

On 13.10.2019 at 14:09, לוקו התנין said:

הג'וקר מעולה ודי עושה בית ספר באיך מפתחים דמות בצורה איטית (אך לא מדי) ומשכנעת. כל התהליך של הפיכת ארתור לג'וקר היה לא פחות ממופתי בעיניי. 

כמו כן, חייבים לציין את הפסקול ועבודת הצילום המדהימים בסרט שהעבירו את האווירה הקודרת והייאוש שבחייו של ארתור בצורה לא פחות ממושלמת. 

עם זאת, יש כמה דברים שאני כן שואל את עצמי:

איך ארתור, שלא נראה אדם מבריק מדי, יהפוך בהמשך לאחד הנבלים המבריקים ביותר בתרבות הפופולרית. כן הצליחו להעביר מעולה את המהפך שלו מלוזר שלא מהעולם הזה לאדם חסר פחד ומצפון, אבל כן צריך לשכור כותבים משובחים במיוחד שיוכלו לתאר באופן משכנע, כיצד הדמות שראינו כאן הולכת להיות יריב שקול לבאטמן.

Spoiler

הוא כל החיים היה על תרופות שדיכאו לו את המחשבה וברגע שהפסיק לקחת אותם ולשים זין על החברה ומה שמקובל המוח שלו השתחרר.

ראיתי היום ג'וקר. תראו, זה לא סרט רע. זה סרט טוב. פיניקס באמת במשחק מעולה (חייב להיות מועמד לאוסקר). להגיד שזה מצדיק את כל ההייפ סביב הסרט? Meh.... לא הבנתי מה הרעש הגדול. בחלק מהמקומות נראה כאילו מאכילים את הצופים בכפית כדי להעביר את המסרים. אמנם קשה להשוות בין הג'וקר הזה לג'וקר של הית' לדג'ר אבל לדעתי לדג'ר היה הרבה יותר טוב. אולי זה קשור גם לבימוי/הפקה/עלילה עצמה..  עם זאת, כמובן, לא לפספס גם את הנוכחי, הסרט בונה את עצמו יפה. 

On 15.10.2019 at 00:27, פנחס שוף said:

צרבתי לי בזמנו וואצ׳מן על דיסק ולא ראיתי

כדאי?

חובה לראות. היום בטח יש גרסאות באיכות גבוהה יותר וגם אקסטנדד או דירקטורס קאט... 

24 דקות לפני, Moryo said:

חרא סרט שעשוי בצורה נוראית. 

מי שקרא את הספר בכלל יגזים ויאמר שזה פשע מה שעשו שם. 

גם לדעתי סרט גדול 

אפשר הסבר מה שנאת שם

ראיתי שליחות קטלנית 1 ו-2 בפעם הראשונה

1 די גרוע 

2 כבר הרבה יותר טוב גם מבחינת אפקטים אבל לא כזה אגדי כמו שכולם עושים ממנו

אני היחיד שלא הבין איך הוא שלח את אבא שלו מהעתיד, אז איך הוא נולד בפעם הראשונה?

יש שם בעייתיות עם כל הקטע של הקפיצה בזמן והמשחק של שרה קונור ממש מעצבן

פנחס אני מאוכזב כישראלי וכמבכביסט מלידה.

נראה לי פספסת את כל הפואנטה של הסרט. ג'ון קונור שלח את חבר שלו לעבר בשביל להגן עליו שיוולד וכך יוכל לעצור את יום הדין.

47 דקות לפני, הנדון said:

פנחס אני מאוכזב כישראלי וכמבכביסט מלידה.

נראה לי פספסת את כל הפואנטה של הסרט. ג'ון קונור שלח את עצמו לעבר בשביל להגן עליו שיוולד וכך יוכל לעצור את יום הדין.

בסרט הראשון?

אז הוא שכב עם אמא שלו כדי להוליד את עצמו?

גם לא הגיוני

יש טעם לראות את 3 עד 5?

38 דקות לפני, פנחס שוף said:

בסרט הראשון?

אז הוא שכב עם אמא שלו כדי להוליד את עצמו?

גם לא הגיוני

יש טעם לראות את 3 עד 5?

לא אמא שלו נכנסה להריון מהחבר שלו שהוא שלח לעבר בשביל להגן עליה מהמחסלים והוא בעצם אבא שלו. לא השאר באמת גרועים.

1 ו-2 זאת קלאסיקה. את החדש עוד לא ראיתי אמורים לחזור שם למקורות אז אולי הוא יהיה טוב.

21 דקות לפני, הנדון said:

לא אמא שלו נכנסה להריון מהחבר שלו שהוא שלח לעבר בשביל להגן עליה מהמחסלים והוא בעצם אבא שלו. לא השאר באמת גרועים.

1 ו-2 זאת קלאסיקה. את החדש עוד לא ראיתי אמורים לחזור שם למקורות אז אולי הוא יהיה טוב.

אז איך הוא נולד והגיע לעתיד? אתה מבין שזה לא הגיוני

מתי אומרים שזה חבר שלו? אולי בסרטים האחרים

2 נחשב קלאסיקה אמיתית כי זה סרט שנעשה ב-91 והיה שלב אחד קדימה בסרטי אקשן.

גם היום הוא עדיין נראה נהדר ושורד את מבחן הזמן טוב מאוד.