Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

ראיתי הרגע לקראת הסרט שיוצא שבוע הבא, וואלה לא עפתי

נשאר לי לראות ג׳אנגו ללא מעצורים מהסרטים המוכרים של טרנטינו

קיל ביל וספרות זולה היה הרבה יותר מהנה

זה רק אני או שהיוצרים של בית הנייר שאבו מהסרט הזה השראה?

שוד, ביג בוס שמאחד את כולם, אין שמות פרטיים אלא שמות של צבעים

ג'אנגו זה אח.

On 10.8.2019 at 20:55, avielmaccabi4 said:

ג'אנגו וממזרים חסרי כבוד הם סרטי השיא של טרנטינו לדעתי.

מוזר שאף אחד פה לא שם לב שזה פשוט אותו סרט רק עם תפאורה שונה

11 hours ago, Barksdale said:

הרבה זמן לא צחקתי בסרט כמו שצחקתי בGood Boys/ילדים טובים שמוקרן עכשיו בקולנוע. 

כל האולם פיפי פשוט

הטריילר נראה מעולה

מקווה שתצא גרסא זריזה להורדה 

ביקורת על טרנטינו הן דבר די חסר טעם, הוא היוצר היחיד שאפשר לראות סרט שיצר ובו-זמנית גם לאהוב וגם לשנוא אותו, או לפחות שזה מאפיין חלק מהותי מהיצירה שלו ושגם משתקף בביקורות רבות עליו.

ובכל זאת, כאחד שחושב ש"כלבי אשמורת" זה הסרט הכי גרוע שנוצר בהיסטוריה (מאלה שראיתי ושנחשבים טובים), ש"ספרות זולה" אחלה סרט ומבין למה דברים הפכו בו קאלט כי הוא בנוי ככה אבל גם לא הייתי נותן לו יותר מ-3.5 כוכבים מתוך 5, ושזה עם משהו עם "שמונה" בכותרת שיצא בשנים האחרונות הפתיע לטובה והיה נחמד:

יצאתי מהקולנוע בהרגשה שזה כנראה הסרט הכי טוב שראיתי בחיי. גם גיסי שראה איתי הסכים שזה סרט של חמישה כוכבים. יצירת מופת אמיתית.

זאת לא המלצה כי אני יכול להבין למה מישהו אחר, שלרוב הטעם שלו הוא כשלי, לא יבין מה ההתלהבות. אבל וואו.

עומר כרגיל אתה מגזים אבל דווקא "כלבי אשמורת" נחשב בין החלשים שלו.  אבל עניין של טעם אני ממש סבלתי בשמונת השנואים. לדעתי הסרט הכי גרוע שלו. 

2 hours ago, הנדון said:

עומר כרגיל אתה מגזים אבל דווקא "כלבי אשמורת" נחשב בין החלשים שלו.  אבל עניין של טעם אני ממש סבלתי בשמונת השנואים. לדעתי הסרט הכי גרוע שלו. 

לא חושב שזאת הגזמה, הסרט הזה נחשב לסרט מעולה בזמנו, ואני ראיתי סרטוני פייסבוק של נפתלי בנט עם עלילה יותר טובה ודמויות עדיפות. זה חד משמעית הסרט הכי נטול פואנטה שראיתי. יש הרבה יצירות מוערכות שלא אהבתי, אבל כשסיימתי לצפות בכלבי אשמורת נשארתי פיזית עם פה פעור ותהיתי איך לעזאזל מישהו חושב שזה סרט טוב, ובעיקר לא הפסקתי לשאול את עצמי "למה". למה המליצו לי עליו, למה זה נחשב טוב, למה משהו שהתרחש ב-100 הדקות האלה היה אמור לעניין אותי, למה זה עניין אחרים, למה הסרט הזה נוצר בכלל. זאת אניגמה מבחינתי. פשוט לא הצלחתי ועדיין לא מצליח לראות מה מושך אנשים בסרט הזה, לעומת אחרים שלא אוהב. אין בסרט הזה שום דבר שאני זוכר לטובה חוץ מהקטע של בושמי בהתחלה ששווה ציוץ בטוויטר/פוסט בפייסבוק/תגובה בפורום, ובמונחים של שנות התשעים היה שווה שורה בתוכנית לייט נייט. מאז אותה הטפה חביבה לא קרה בסרט הזה שום דבר שחשבתי שטוב, בחיי. אין שום סרט שביקרתי ככה כי אין שום סרט שהרגשתי במשך כל זמן ההרצה שלו "למה לעזאזל סרטון יוטיוב של בני 14 אם היו חיים בתחילת שנות התשעים הוא סרט באורך מלא וזה נחשב לדבר מקובל".

אומרים לי שזה כי לא רואה מנקודת מבט של הקולנוע של אותה תקופה. אולי. עדיין, הסיפור וההצגה שלו משעממים טילים, הדמויות חסרות כל ייחוד, ובגדול הבעיה הגדולה מבחינתי בתעלומה שהסרט עסק בה היא שהרגשתי שפשוט לא אכפת לי מי מהדמויות הגנריות פישלה, ואיך פישלה. בחיי שירדה לי אבן מהלב כשקראתי ביקורות וכשראיתי שלצד התשבוחות היו כאלה שכתבו (גם בזמן אמת וגם בדיעבד) פחות או יותר אחד לאחד את כל הדברים האלה, כי בהתחלה ממש נבהלתי כאילו שאני היחיד בעולם שלא מצליח להבין יצירת מופת.

תמיד כששמעתי שאנשים שונאים את טרנטינו זה נשמע לי הגיוני כי זאת היתה ההיכרות שלי איתו. זה היה כמו להגיד שאתה שונא את נתן גושן, המובן מאליו מכל אדם עם אוזניים. אבל זה לפני שגיליתי שבאמת לא הוגן לשפוט את שאר היצירות שלו לפי הדבר הזה.

מהאחרון לעומת זאת נהניתי מכל סצנה. מבריק.

א. עוד סרט בו טרנטינו "מתכתב עם הקולנוע של פעם, של סרטי הבי מובי הנהדרים ב8 מ"מ מילדותו"?

ב. כלבי אשמורת סרט גדול, הקטע בסוף עם הסמוי זה יצירת מופת.

ג. שמונת השנואים זה זבל שלא ברא השטן.

25 minutes ago, nirc2 said:

א. עוד סרט בו טרנטינו "מתכתב עם הקולנוע של פעם, של סרטי הבי מובי הנהדרים ב8 מ"מ מילדותו"?

ב. כלבי אשמורת סרט גדול, הקטע בסוף עם הסמוי זה יצירת מופת.

כן, לגבי הראשון.

לגבי השאר חושב ממך הפוך ב-180 מעלות בערך, אבל מילא.

53 minutes ago, nirc2 said:

אז נוותר. 

נמאס מהקלישאה הטרנאינואית הזו.

זהו, שבניגוד לכלבי אשמורת או אפילו לספרות זולה יש פה כאן באמת עלילה, וקורים דברים. אגב, מדובר במציאות אלטרנטיבית. מתכתב עם הרצח של שרון טייט.

אני אגב מוכרח לתקן את עצמי - בדקתי עכשיו וכלבי אשמורת אכן נהפך לפולחן בעיקר בדיעבד. כלומר היו כאלה שהתלהבו מהסינמטוגרפיה ומהקלישאות הטרנטינואיות של ספרות זולה, אבל היו גם כאלה ששחטו את הסרט על חוסר הפואנטה שלו.

1 hour ago, nirc2 said:

באמת שאם לא היה לי כבוד לטרנטינו ועוד חבר'ה שראיתי איתם לא הייתי מצליח לסיים את הסרט. 

ג'אנגו, ממזרים חסרי כבוד וטרילוגית קיל ביל אני יכול לראות חמישים פעם. ספרות זולה לא סרט שאפשר לראות אחרי זמן קצר אבל כן אחד כזה שפתאום יהיה לי פרץ נוסטלגיה לראות אותו אחת לאיזה חמש שנים.  פלאנט טרור סרט טוב אבל לפעם פמעיים בחיים. 

תכלס זה בדיוק טרנטינו. אפילו המעריצים שלו שונאים חלק מהסרטים שלו ולא מצליחים להגיע להסכמה ביניהם מה גאונות ומה זבל.

5 hours ago, Omer said:

תכלס זה בדיוק טרנטינו. אפילו המעריצים שלו שונאים חלק מהסרטים שלו ולא מצליחים להגיע להסכמה ביניהם מה גאונות ומה זבל.

אני רחוק מאוד מלהיות מעריץ של טרנטינו או של הסינימוגרפיה שלו.

אני אדם פשוט, רואה סרט ואו שאני אוהב אותו או שלא.

את כלבי אשמורת וספרות זולה מאוד אהבתי.

לא בגלל שהם "סרטים של טרניטנו", או בגלל איזו משמעות עמוקה או מה שאומרים האנשים והמבקרים, אלא פשוט בגלל שהם אחלה סרטים שכיף *לי* לראות.

30 minutes ago, nirc2 said:

אני רחוק מאוד מלהיות מעריץ של טרנטינו או של הסינימוגרפיה שלו.

אני אדם פשוט, רואה סרט ואו שאני אוהב אותו או שלא.

את כלבי אשמורת וספרות זולה מאוד אהבתי.

לא בגלל שהם "סרטים של טרניטנו", או בגלל איזו משמעות עמוקה או מה שאומרים האנשים והמבקרים, אלא פשוט בגלל שהם אחלה סרטים שכיף *לי* לראות.

לזה התכוונתי ב"מעריצים של טרנטינו", נו. לא לאנשים שנפגשים במועדון מעריצים ושתולים פוסטר שלו מעל המיטה.

8 minutes ago, Omer said:

לזה התכוונתי ב"מעריצים של טרנטינו", נו. לא לאנשים שנפגשים במועדון מעריצים ושתולים פוסטר שלו מעל המיטה.

אני שונא את טרנטינו.

הוא טיפוס מעצבן, מלא בעצמו, רוב הסרטים שלו חרא מפוצץ קלישאות והוא גם שחקן ממש אבל ממש גרוע

1 hour ago, nirc2 said:

אני שונא את טרנטינו.

הוא טיפוס מעצבן, מלא בעצמו, רוב הסרטים שלו חרא מפוצץ קלישאות והוא גם שחקן ממש אבל ממש גרוע

הוא נראה לי נאד נפוח, אבל לשנוא? זה לא שהוא רומן פולנסקי שזיין ילדה בת 13 בתחת, העז לטעון "זה היה בהסכמה" ומאז חי כפושע נמלט כי הורשע באונס בארה"ב, ועדיין כולם משתפים איתו פעולה. נזכרתי בזה כי פולנסקי מוזכר בסרט, לא בהקשר הזה.

טרנטינו כנראה מלא בעצמו, אבל כל עוד הוא באמת יוצר דברים שאחרים לא, אני חושב שהעולם צריך אנשים כאלה.

נוסף בעריכה: בדיוק עלתה כתבה על זה שפולנסקי השווה את עצמו לדרייפוס. במקום הליגה נגד השמצה אני משחרר תגובה נזעמת, ובכלל כל יהודי בהוליווד צריך להתנער מההאשמה שהוא הועף מהאקדמיה (באיחור של 40 שנה) כי הוא יהודי, לא חלילה כי הוא אנס מורשע שמתחמק ממאסר. ולהאשים ארגון הוליוודי באנטישמיות? באמת?

20 minutes ago, Omer said:

הוא נראה לי נאד נפוח, אבל לשנוא? זה לא שהוא רומן פולנסקי שזיין ילדה בת 13 בתחת, העז לטעון "זה היה בהסכמה" ומאז חי כפושע נמלט כי הורשע באונס בארה"ב, ועדיין כולם משתפים איתו פעולה. נזכרתי בזה כי פולנסקי מוזכר בסרט, לא בהקשר הזה.

טרנטינו כנראה מלא בעצמו, אבל כל עוד הוא באמת יוצר דברים שאחרים לא, אני חושב שהעולם צריך אנשים כאלה.

אני לא באמת שונא אף אחד.

אולי רק את הנאצים.

אז הולך לצאת סרט רביעי למטריקס , עם קיאנו ריבס וקארי אן, רגשות מעורבים לגבי זה. 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5572812,00.html?fbclid=IwAR1AUgKy3AOqF0xKMEzxHG1hZPHQHkXDQbuTWTPPNSu0W6DJIk5OCp3m9sE