Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

לאחרונה צפיתי בשני סרטים מעולים של פולנסקי (אגב, למי שלא מכיר את הקו״ח רוצו לקרוא, מעניין בטירוף).

פרנטיק - סרט מתח על ה-היצ׳קוק. הריסון פורד ועמנואל סינייה (הכי שווה אי פעם).

וונוס בפרווה - תצוגת משחק נפלאה (שוב עמנואל סינייה). מה שמרשים בסרט הוא הסאבטקסט הבלתי נגמר ועצם העובדה שכל הסרט מצולם בוואן לוקיישן והוא מחזיק מאוד.

קודם כל כבר כמה שנים טובות שאני לא מגיב פה אבל תמיד נכנס לנושאים האלה כדי להתעדכן

ממליץ בחום על "old boy" מ2013 , שחקנים ממש טובים.

מהסרטים האלה שמשאירים אותך במתח תמידי... הסוף פשוט אדיר. לא האמנתי איך הטוויסט ישב לי מתחת לאף כל הסרט ולא קלטתי את זה. מומלץ בחום.

מהסרטים הבודדים שישאר כשסיימתי לראות אותו- ראיתי שוב מההתחלה

קודם כל כבר כמה שנים טובות שאני לא מגיב פה אבל תמיד נכנס לנושאים האלה כדי להתעדכן

ממליץ בחום על "old boy" מ2013 , שחקנים ממש טובים.

מהסרטים האלה שמשאירים אותך במתח תמידי... הסוף פשוט אדיר. לא האמנתי איך הטוויסט ישב לי מתחת לאף כל הסרט ולא קלטתי את זה. מומלץ בחום.

מהסרטים הבודדים שישאר כשסיימתי לראות אותו- ראיתי שוב מההתחלה

עכשיו תראה את הסרט הדרום קוריאני המקורי מ-2003, לדעתי כמו תמיד המקור הרבה יותר טוב

לא זוכר אם היה כאן -

Free Solo - דוקו מרהיב על מסעו של אלכס הונולד, מטפס אמריקאי שנחשב לאחד הטובים בהיסטוריה ומעביר את מירב זמנו בטיפוס חופשי (free solo climbing) בטבע, כלומר טיפוס ללא כל עזרה של ציוד. הסרט מראה את המסע שלו בניסיון להיות הראשון שמטפס באופן חופשי על קיר ה'אל קפיטן' בפארק יוסמיטי (במסלול שאורכו כקילומטר).

עוצר נשימה גם מבחינת מתח וגם מבחינת צילום, חובה לראות בעיניי. אולי אפשר למצוא אותו בסינמטק למי שרוצה לראות בקולנוע (מומלץ).

לא זוכר אם היה כאן -

Free Solo - דוקו מרהיב על מסעו של אלכס הונולד, מטפס אמריקאי שנחשב לאחד הטובים בהיסטוריה ומעביר את מירב זמנו בטיפוס חופשי (free solo climbing) בטבע, כלומר טיפוס ללא כל עזרה של ציוד. הסרט מראה את המסע שלו בניסיון להיות הראשון שמטפס באופן חופשי על קיר ה'אל קפיטן' בפארק יוסמיטי (במסלול שאורכו כקילומטר).

עוצר נשימה גם מבחינת מתח וגם מבחינת צילום, חובה לראות בעיניי. אולי אפשר למצוא אותו בסינמטק למי שרוצה לראות בקולנוע (מומלץ).

המלצתי כאן לפני חודשיים בערך על כמה סרטי טיפוס ואני די בטוח שגם פרסמתי את הטריילר של פרי סולו, בכל מקרה חיכיתי ים של זמן כדי שיהיה זמין לצפייה באמזון פריים וסוף סוף שבוע שעבר יצא לי לראות.

מדהים פשוט, עוצר נשימה.. אלכס הונולד בנאדם אדיר ופסיכופט רציני.

ממליץ ביותר לעבור קודם על הסרטים בנטפליקס: טיפוסים ביוסמיטי ושחר חדש ביוסמיטי כדי לקבל קצת רקע ורק אז לראות את פרי סולו.

לא זוכר אם היה כאן -

משודר הערב ב22 בערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק

US סרט גאוני, במיוחד אחרי שאתה מנתח אותו לעומק לאחר מכן.

ניכר שג'ורדן פיל מושפע משמאלאן.

אם הוא מושפע משמאלאן לא יודע כמה זה טוב....

אם הוא מושפע משמאלאן לא יודע כמה זה טוב....

זה טוב, שאמאלאן לפחות בראשית דרכו היה מבריק.הוא מושפע ממנו אבל עדיין יש לו את הייחוד שלו