Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

בסדר בו הם יצאו. למה? כי ככה זה צריך להיות, אם מרטין היה רוצה להוציא אותם בסדר כרונולוגי - הוא היה עושה את זה. בקיצור זה קטע חוויתי של להתחיל מאיפה שכולם התחילו.

שווה לצפות ברוג1, אני חושב שהוא פחות סטאר וורז מהשאר, אבל אם העלילה הכללית מעניינת אותך ואתה מסוקרן מהסיפור - תראה. אבל שוב, בסדר בו הוא יצא. מה גם שזה סרט ספין אוף שהעלילה בו אמנם מתקשרת לסדרות האמיתיות (בין 3 ל4 אאלט), אבל לא יקרה כלום אם לא תראה אותו, הרי שתגיע אליו כבר תדע איך הוא אמור להסתיים. באותו נושא, עוד כמה חודשים יוצא עוד סרט ספין אוף דומה באופי שלו לרוג1 וכנראה כחלק מסדרה של סרטים כאלה בעולם הקולנועי של סטאר וורז.

השאלה אם אתה מכיר את ההקשר של האמירה. כלומר מי אמר למי.

אני מתכוון להתחיל לצפות בסרטים של מלחמת הכוכבים (מעולם לא צפיתי בהם), באיזה סדר אתם ממליצים לי להתחיל לצפות?

- לפי שנת הוצאת הסרט (ז"א להתחיל מהסרט ה4 משנת 1977).

- לפי סדר כרונולוגי של העלילה (ז"א להתחיל מהסרט ה1 משנת 1999).

אשמח אם תסבירו גם למה כל אחד עדיף, תודה.

נערך:

- ומה בנוגע לRogue One? שווה לצפות? מתי?

- מכיר את האמירה "Im Your Father", ככה שזה לא יהרוס לי הפתעה כלשהי בהמשך בהתחשב לכרונולוגיה.

לטעמי הסדר הכי עדיף הוא מצ'טה הפוך.

Rogue one ואז 4,5 ואז 1,2,3 ואז 6,7,8. למרות שדעתי האישית שסרט 1 הוא מיותר מבחינה עלילתית ואפשר לחסוך את הצפייה בו.

ההיגיון בסדר הזה הוא שאחרי סוף הסרט החמישי שישאיר אותך מבולבל נוכל להבין את ההיסטוריה והמניעים של דארת ויידר וככה אחרי שנסיים את 1,2,3 נוכל לסיים כמו שצריך את הטרילוגיה המקורית(4,5,6) ולעבור לטרילוגיה החדשה(7,8 ועוד מעט 9)

מקווה שהסברתי כמו שצריך :)

לטעמי הסדר הכי עדיף הוא מצ'טה הפוך.

Rogue one ואז 4,5 ואז 1,2,3 ואז 6,7,8. למרות שדעתי האישית שסרט 1 הוא מיותר מבחינה עלילתית ואפשר לחסוך את הצפייה בו.

ההיגיון בסדר הזה הוא שאחרי סוף הסרט החמישי שישאיר אותך מבולבל נוכל להבין את ההיסטוריה והמניעים של דארת ויידר וככה אחרי שנסיים את 1,2,3 נוכל לסיים כמו שצריך את הטרילוגיה המקורית(4,5,6) ולעבור לטרילוגיה החדשה(7,8 ועוד מעט 9)

מקווה שהסברתי כמו שצריך :)

תודה רבה גבר.

עכשיו אני ממש מבולבל ולא יודע מה עדיף חחח.

בסדר בו הם יצאו. למה? כי ככה זה צריך להיות, אם מרטין היה רוצה להוציא אותם בסדר כרונולוגי - הוא היה עושה את זה. בקיצור זה קטע חוויתי של להתחיל מאיפה שכולם התחילו.

שווה לצפות ברוג1, אני חושב שהוא פחות סטאר וורז מהשאר, אבל אם העלילה הכללית מעניינת אותך ואתה מסוקרן מהסיפור - תראה. אבל שוב, בסדר בו הוא יצא. מה גם שזה סרט ספין אוף שהעלילה בו אמנם מתקשרת לסדרות האמיתיות (בין 3 ל4 אאלט), אבל לא יקרה כלום אם לא תראה אותו, הרי שתגיע אליו כבר תדע איך הוא אמור להסתיים. באותו נושא, עוד כמה חודשים יוצא עוד סרט ספין אוף דומה באופי שלו לרוג1 וכנראה כחלק מסדרה של סרטים כאלה בעולם הקולנועי של סטאר וורז.

השאלה אם אתה מכיר את ההקשר של האמירה. כלומר מי אמר למי.

ככה

עזבו אתכם מכל מיני תאוריות אינטרנטיות, תתחילו בתקווה חדשה

אימת הפאנטום סרט ממש נחמד, אבל להתחיל ממנו יכול להיות מבלבל קצת לדעתי, בתקווה חדשה אובי וואן מסביר על הכוח ועל הכוחות ביקום, גם הקטעים עם יודה מלמדים יותר טוב את הסיפור מאשר לקבל אותו כמוצר מוגמר בטרילוגיה השניה

על החדשים אין לי מה לדבר בכלל, חמודים, אבל זה דיסני, עד כה הם הכי פחות טובים בפער

פשוט תראה בסדר שיצא

4-5-6 ואחכ 1-2-3. את רוג וואן לא ככ משנה מתי... הוא יצא אחרי הכח מתעורר (השביעי) אבל אתה יכול לראות לפניו. בעיקרון זה ספיןאוף לפני A new hope (הרביעי) אבל לא הייתי מתחיל את הצפייה איתו

אני מתכוון להתחיל לצפות בסרטים של מלחמת הכוכבים (מעולם לא צפיתי בהם), באיזה סדר אתם ממליצים לי להתחיל לצפות?

- לפי שנת הוצאת הסרט (ז"א להתחיל מהסרט ה4 משנת 1977).

- לפי סדר כרונולוגי של העלילה (ז"א להתחיל מהסרט ה1 משנת 1999).

אשמח אם תסבירו גם למה כל אחד עדיף, תודה.

נערך:

- ומה בנוגע לRogue One? שווה לצפות? מתי?

- מכיר את האמירה "Im Your Father", ככה שזה לא יהרוס לי הפתעה כלשהי בהמשך בהתחשב לכרונולוגיה.

תתחיל מהכבד אל הכיפי, מהפריקוולים המחרידים אל הטרילוגיה המקורית המהנה.ככה גם ייבנה לך הסיפור בראש,רוג וואן בין הטרילוגיות,כי הוא ממש לפני תקווה חדשה. בדיעבד רוג וואן סגר לי חור/תהיה בעלילה.

כוח פורום זקוק לעזרתכם. פליליסט של איזה 3-4 סרטים שמתאימים לישיבת גברים. הראשון שיהיה טוב, השני סרט קומדיה/פעולה והשלישי אחד זורם כזה ברקע.

עם כל החפירה כבר עברו איזה שבועיים, נאור התחלת לראות כבר סטאר וורס?

מחכים לעדכונים.

דרך אגב, אני בכלל ראיתי את זה בסדר דפוק, קודם את הראשון בקולנוע כשהייתי ילד ואז את הטרילוגיה המקורית.

אני דווקא כן די אוהב את הפריקוולס, לדעתי הסרט הכי טוב בכל הסדרה זה השלישי, נקמת הסית', והכי גרוע זה השני, מלחמת המשובטים.

אני ניסיתי לראות פעם סטאר וורס עם חברים, נרדמתי בסרט הראשון קמתי בחלק של I am your father והוציא לי את כל החשק לראות את הסרטים

כדאי?

זה אומר שראית את החמישי (השני בטרילוגיה המקורית).

אני אוהב סטאר וורס, אבל לא יודע אם הייתי אוהב את זה באותה צורה אם לא הייתי גדל על זה.

בגדול כן ממליץ לראות.

הטרילוגיה המקורית אחלה, הפריקוולס לדעתי סבירים ועוזרים להבין את הסיפור. דווקא מהחדשים לא התלהבתי כל כך, איבדו קצת כיוון ומהאחרון יצאתי מבולבל לגמרי.

ממה שהבנתי סגרו כבר על עוד 9 סרטים חדשים.

המלך ארתור אגדת החרב של גאי ריצ'י, בטוח אני מהיחידים אבל לדעתי חוץ מחור אחד מוזר בעלילה שלא הבנתי אותו בכלל, אחלה סרט

תראו את הסרט באפלו 66, סרט מאוד מעניין ברמת הצילום והעשייה ומרגש מאוד. מדבר על בדידות ברמה הכי מזוקקת. ווינסנט גאלו הוא השחקן הראשי והבמאי שזה דיי מוזר, משחק מדהים ביחד עם כריסטינה ריצ׳י. דוגמה מופלאה לאיך עושים סרט ולא נשאבים למעפניות והאוטומט של הוליווד הדביקה.