Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

הקטע האחרון של הסרט כמובן מומצא.

עד לנקודה שבה קופר נכנס לחור התולעת, רוב הדברים היו פחות או יותר מבוססים על תיאוריות מדעיות מקובלות.

שמע, פיזיקה רחוקה ממני שנות אור אבל לפי מה שקראתי ואמרו לי, זו למעשה אחת התאוריות של תורת המיתרים (שכאמור לא הוכחה ולא באמת קיימת). כאילו, החלק המומצא הוא מה שהוא מוצא בחור השחור שמביא לגילוי. תקן אטתי אם אני טועה כי זה באמת מעניין.

רק כדי להבהיר, אני לא איזה פיזיקאי, כן? מה שאני אומר כאן מתבסס על מה שקראתי באינטרנט ועל מה שקרוב משפחה פיזיקאי סיפר לי ממש בשטחיות.

אני מדבר על הקטע שבו קופר נכנס לחור השחור (טעיתי קודם, לא מדבר על חור התולעת) ולמעשה חוזר אחורה בזמן ונוסע אל מאחורי הספריה של הבת שלו. הקטע הזה די מופרך מבסיסו, במיוחד כשמבינים שהוא נוצר ע"י יצורים מהמימד החמישי :happy:

רק כדי להבהיר, אני לא איזה פיזיקאי, כן? מה שאני אומר כאן מתבסס על מה שקראתי באינטרנט ועל מה שקרוב משפחה פיזיקאי סיפר לי ממש בשטחיות.

אני מדבר על הקטע שבו קופר נכנס לחור השחור (טעיתי קודם, לא מדבר על חור התולעת) ולמעשה חוזר אחורה בזמן ונוסע אל מאחורי הספריה של הבת שלו. הקטע הזה די מופרך מבסיסו, במיוחד כשמבינים שהוא נוצר ע"י יצורים מהמימד החמישי :happy:

איך אתה עושה את הספויילר? אני אכתוב בלבן

שמע כתבתי חתיכת חפירה ומחקתי כי אני לא באמת מבין בזה ולא רוצה סתם לטעות ולהטעות. אבל בגדול, אין יצורים מהמימד החמישי. המימד החמישי הוא מימד הזמן שפיתוח של תורת המיתרים יביא, לפי התאוריה, לפיצוח שלו וליכולת לנוע בו בחופשיות. זו תאוריה קיימת. קופר לא "נוסע" בזמן, הוא פשוט נמצא בכל ה"זמן", הזמן פרוש לפניו בדיוק כמו שלושת המימדים שאנחנו מכירים.

אחת הנקודות הבעייתיות זה שמי ששם את החור השחור שם זה בעצם אנושות עתידנית, קופר מבין ואומר את זה כשהוא בחור השחור ומבין שהוא זה ששלח את הסימנים מלכתחילה. אבל אם אנושות עתידנית שמה את החור השחור כדי להציל את האנושות המוקדמת, איך היא קיימת בכלל כי האנושות המוקדמת אמורה להימחק ואז לא תהיה אנושות עתידנית. פרדוקס זמן כזה. ואז נזכרתי שברנד שרדה בכל מקרה והלכה לפתח מושבה אנושית חדשה, אז כנראה שכמה אלפי שנים אחר כך הם עשו את זה.

משום מה לא שמעתי על הסרט הזה בין כוכבים..
אבל במקרה ראיתי פה את הנושא והדיון שעלה בנוגע לסרט והחלטתי לראות על מה מדברים.

לא פשוט להבנה , אבל בכל אופן מאוד מומלץ

אני שוקל לראות את הסרט הזה :

יש פה מישהו שראה אותו וממליץ עליו או שראה את הטריילר והחליט לוותר?

אותו דבר לגבי :

הרבה הייפ מסביב לסרט הזה, ראיתי גם את מאחורי הקלעים שלו, עשו שם עבודת הכנה מצויינת ועדיין לא בער לי עד כדי כך לראות אותו, יש ממליצים?

זקוק להמלצה לסרט מעל שנות ה 1995 שהוא גורם לחשוב הרבה ובסוף אתה אומר אהההההההההההההההההההההההההההקרקרםחכלךיכחירןם0טןםראטחראט

לא מדע בדיוני.

זקוק להמלצה לסרט מעל שנות ה 1995 שהוא גורם לחשוב הרבה ובסוף אתה אומר אהההההההההההההההההההההההההההקרקרםחכלךיכחירןם0טןםראטחראט

לא מדע בדיוני.

החשוד המיידי (1995)

Era- אני ראיתי, סרט פעולה קלאסי.

לא משהו שלא ראיתי בעשרות סרטין לפניו.

Era- סרט טוב, ליאם ניסן תמיד מספק תסחורה. אבל כמו שאמרו פה אין חידוש, לא שזה דבר רע.

בנוגע ל"ללא כפפות"

יש סרטי אגרוף טובים בהרבה, נהניתי מהחצי הראשון של הסרט.

תודה על הטיפים, אני לא אצפה בסרטים הללו, תבורכו

200.gif

ברוח התקופה. הסרט המרתק על הבן של מייסד חמאס בגדה, מוסאב חסן יוסוף שהפך מפעיל טרור לסוכן שב״כ

http://youtu.be/cFWBhVeWCXQ

Sent from my iPhone using Tapatalk

ראיתי היום "התחלה" עם דיקפריו, סרט מעולה.

אבל מה הקטע בסוף ? מעצבן. שונא שסרטים נגמרים ככה.

זה כל היופי, גורם לך לחשוב "מעבר".

אני חושב שדי הייתי מתבאס אם היה סוף סגור לסרט הזה.

טוב שמעו, אני פשוט מאוהב בסרטים על אוכל (מחכך ידיים בהנאה), חולה על כולם ללא הבדלי דת,גזע מין, ברדלי קופר (שחקן-על עוד מימי לימיטלס) מככב באחד כזה שאמור להשתחרר עוד השנה בשם בארנט, הנה הטריילר:

לאילו מבינינו שלא מסוגלים לחכות הנה שני סרטי אוכל אהובים עליי במיוחד האחד בשם "שף"(2014) עם קאסט מעולה:

האחר סרט משובח בצרפתית בשם "הטבחית של הנשיא" (2013), סרט מרגש:

סרט כמו Dope על ילדים וסמים יש משהו מעניין?

יש את Half Backed שלך דייב שאפל הוא לא אותו סגנון אבל הוא סרט סמים הוא פשוט יותר ישן אז אל תצפה לאיכות כמו בDOPE.