Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

מחזק. סרט שממש נהנתי.

מישהו ראה אוורסט? מקווה שלא רק סרט של אפקטים מגניבים, אלא עם עלילה טובה.

שמע, תגדיר 'עלילה טובה'. הסרט עצמו מבוסס על סיפור אמיתי ולמרות שהוא מאוד פשוט מבחינת ההתפתחות שלו (קבוצה של מטפסים שנקלעת לסופה, כמו שהטריילר מראה), עדיין מדובר בסרט מאוד מרתק עם המון שחקנים טובים ואפקטים מוצלחים. אני מאוד נהנתי למרות שיצאתי בתחושה שהיו יכולים לסחוט מהסרט הזה מעט יותר. בסה"כ, הציון שלו ב-IMDB דיי מדויק לטעמי (7.5 כרגע, מניח שעם הזמן ירד לאיזור ה-7.1-7.2) - בהחלט שווה צפייה בקולנוע אבל לא מצוין.

לא שזכור לי.

אני אנסה אותו.

לטעמי סרט המלחמה הכי טוב שהיה אי פעם.

הוא לא סרט מלחמה כמו הסרטים שנתת (סרטים על יחידות קומנדו קטנות או יחידות צבאיות מתקדמות משנות ה2000 ומעלה)

אבל ללא ספק הסרט מלחמה הכי טוב שראיתי.

הוא גם סוג של הגורם לאחים לנשק שהוזכר לפני כן.

ERA - תודה אחי אבל Zero dark thirty זה "כוננות עם שחר" שכתבתי שראיתי כבר. אכן סרט גדול שבאמת מבוסס על סיפור אמיתי. נהנתי מכל דקה ודקה שראיתי אותו.

יש לך עוד סרטים בסגנון הזה?

https://www.youtube.com/watch?v=e3KJ21TLKVE

אם כבר מאט דיימון אז היום יצא לי לראות את סיפורו של וויל האנטינג, סרט מ1997, לא יודע איך לא ראיתי עד עכשיו, סרט באמת מעולה.

ממליץ בחום.

אם כבר מאט דיימון, בורן, איזה דמות יאללה שלו

שלושת הסרטים כל אחד בצבע.

אם כבר מאט דיימון אז היום יצא לי לראות את סיפורו של וויל האנטינג, סרט מ1997, לא יודע איך לא ראיתי עד עכשיו, סרט באמת מעולה.

ממליץ בחום.

סרט יפה ביותר!

טוב ביינתים ראיתי את ה"ממלכה" שאלכס7 המליץ עליו פה וזה פשוט סרט מעולה.

בדיוק מסוג הסרטים שחיפשתי, ממליץ עליו בחום.

הבאים בתור: להציל את טוראי ראיין וGREEN ZONE

טוב חברים ראיתי את טד2, לא ממליץ בעליל, מסרטי ההמשך הגרועים והמאולצים שראיתי, אמנם היו שם כמה סצנות שהפילו אותי מהכיסא אבל לסבול בין לבין במשך רוב הסרט פשוט לא שווה את זה, המדד שלי לסרט גרוע זה אם אני אשכרה צריך להריץ קדימה משעמום וזה קרה המון בסרט הזה.

ראיתי היום באחד מערוצי הסרטים של הוט את הסרט "מכאן אני ממשיך" ואני חייב להגיד שאני לא מאמין שהסרט הזה עבר אצלי מתחת לראדר, סרט מעולה, איכותי רצח, קאסט מצויין, עלילה מרתקת, ג'ייסון בייטמן שחקן-על, רציני, הוא השחקן הקומי האהוב עליי בשנים האחרונות, אלוהים בבקשה תעשה שהוליווד תשחרר 2-3 סרטים כאלה כל שנה

ואם כבר בסרטים שחמקו מהראדר שלי הנה עוד אחד משובח ביותר מהשחקן האהוב עליי דנזל מאדר פאקינג וושינגטון חטיפת הרכבת התחתית 123, סרט שמבוסס על ספר, מותחן אדיר, קאסט של A-list, דנזל, ג'ון טרבולטה, ג'יימס גנדולפיני, לואיס גוזמן, ג'ון טורטורו וג'ון היקי, שורה תחתונה, וואו איזה סרט, מומלץ עם קצפת מעל

לדעתי טד 2 יותר טוב מטד 1.

לא שאחד מהם הוא איזה יצירת מופת, אבל וואלה היה נחמד.

סבלתי, באמת שסבלתי ברמה שאפילו סצנת השפיך לא מכפה על כמה שהסרט גרוע לטעמי.

מישהו כאן לא ראה את להציל את טוראי ראיין אז עדיין מפתיעים אותנו כאן מידי פעם ויש להמליץ גם על קלאסיקות :)

נראה לי הסרט שראיתי הכי הרבה פעמים חח

אגב ראיתי עכשיו INTO THE WILD, סרט נחמד, די מבולגן אבל סה"כ אחלה סרט.

ראיתי היום באחד מערוצי הסרטים של הוט את הסרט "מכאן אני ממשיך" ואני חייב להגיד שאני לא מאמין שהסרט הזה עבר אצלי מתחת לראדר, סרט מעולה, איכותי רצח, קאסט מצויין, עלילה מרתקת, ג'ייסון בייטמן שחקן-על, רציני, הוא השחקן הקומי האהוב עליי בשנים האחרונות, אלוהים בבקשה תעשה שהוליווד תשחרר 2-3 סרטים כאלה כל שנה

ראיתי את הסרט עכשיו אחרי שהמלצת, יש לי סרט שממש תאהב אם אהבת את הסרט הזה (המלצתי עליו באחד העמודים הראשונים אבל לך תמצא, אז הסרט הוא:

התחלה חדשה / Begin Again

תהנה אחוקי, זה סרט שממש לא רציתי שיגמר, לא יודע להסביר למה אבל יש לו אווירה ממש טובה שעושה טוב על הלב, הטריילר אפילו לא מתקרב לשנינות של הסרט.

סתם סצנה קצרה מתוך הסרט