Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

2 הסרטים האחרונים שראיתי:

*Southpaw (ללא כפפות) - מצוין. אומר מראש שהסרט (לדעתי) הוא הרבה יותר דרמה מאשר סרט איגרוף, וככזה הוא מעולה.

*Trainwreck (אסון מהלך) - אני אוהב את איימי שומר בסה"כ, חושב שהיא מצחיקה, אבל הסרט עצמו לטעמי אכזבה גדולה. יש קטעים מצחיקים, הוא נופל בעיקר כי הוא דיי משעמם וגם ארוך יחסית לקומדיה (שעתיים). מה גם שכל דיאלוג/אינטרקציה בין הדמויות בסרט מאוד ציני ולא אמין. מוזר שקיבל ציון גבוה יחסית ב-IMDB.

לטעמי ללא כפפות התחיל טוב ונגמר בצורה מבאסת משהו

אלוף העולם באגרוף שלומד טכניקת איגרוף (עם חבל שקשור בין 2 צידי הזירה) אחרי שמפסיד את החגורה זה הדבר הכי לא אמין שיצא לי לראות.

סחתיין על המיני-ספוילר יא טוני :)

מעולם לא התעסקתי או התעניינתי באגרוף, אבל דווקא נראה לי הגיוני בהתחשב בזה שיש לכל מתאגרף את הטכניקה שהוא מאמץ לעצמו (בתחילת הסרט זה היה התקפה בכל הכוח) ושפשוט תחת המאמן החדש הוא חיזק אצלו את האלמנטים ההגנתיים שהיו קיימים ופשוט לא באו לידי ביטוי עד עכשיו כי הוא לא עבד עליהם. ולגבי החבל - מן הסתם הגיוני שזה היה רק חלק מהאימון ולא התרגול היחיד שלו על הטכניקה. ד"א, בקשר לזה - קרבות אגרוף בסרטים מוקצנים תמיד, הרי בפועל רוב קרבי האיגרוף זה בעיקר הגנה-הגנה-הגנה ודיי משעממים. גם ג'ילנהול צחק על זה בראיון שעשה לקידום הסרט בתכנית של סת' מאיירס, שאם היו נאמנים לגמרי לצורה של קרבות איגרוף אמיתיים, אז הקהל היה נרדם.

(זהירות, ספוילר קל על הסרט WARRIOR בהמשך)

ככה או ככה, כבר רשמתי שלדעתי מדובר ביותר סרט דרמה מאשר ספורט אז דיי מוזר לי שפרט כזה הרס לך את הסרט. הרבה אנשים השוו אותו ב-boards של IMDB לסרט WARRIOR (מצוין בפני עצמו), למרות שלדעתי לאחרון יש יותר דגש על הספורט והקרבות עצמם, ושאם כבר מדברים על סרטים קצת לא הגיוניים - אז הוא הרבה יותר מופרך מ-'ללא כפפות' (בחייאת, טורניר של כל לוחמי ה-MMA הכי טובים בעולם, ש'במקרה' אחד הדמויות הראשיות מצליח להשתחל לשם בלי שום מוניטין נורמלי? ועוד 2 אחים בלי שאף אחד יגלה על זה עד הקרב האחרון?).

• 4 weeks later...

יש את האפליקציה isravod (תחפש בגוגל,אין אותה בפלייסטור)

יש את SHOWBOX שהיא הרבה יותר טובה.

כוללת סרטים וסדרות

http://www.apkmirror.com/apk/show-box-2/show-box/show-box-4-19-android-apk-download/

Showbox-App-Download.png

Selma, סרט נדהר!

סרטים אתניים גורמים לי להרגיש רע בגלל שאני שייך לשבט הלבן.

בכל מקרה ראיתי את הסרט SELF/LESS אחד הסרטים הכי טובים שראיתי השנה קל:

ראיתי את הסרט הפמלייה, בזבוז של זמן, אם אתם רוצים לראות ציצי תקפצו לנושא של לואיסנה, באמת סרט על כלום.

המיניונים נחמד אבל ציפיתי ליותר.

הנוקמים החדש דיי מעייף האמת, אבל אף פעם לא נמאס לי מהמשחק של רוברט דאוני ג'וניור.

יש לי בקנה לראות את Straight Outta Compton שזה על איך ד"ר דריי , אייס קיוב ואיזי אי התחילו את הסצינה

ויש לי גם בקנה את הסרט club life שזה על ישראלי שהיה אחראי על להביא דוגמניות למועדונים בניו יורק, הוא גם בזמנו שידך את בר רפאלי לליאונרדו דיקפריו והוא גם משחק שם את מי שהיה הבוס שלו

ויש סרט שאני רוצה לראות אבל עדיין לא זמין להורדה זה we are your friends עם זאק אפרון שהאמת קיבל ביקורת צוננות ועוד עם פתיחה גרועה ביותר בקופות

בדיוק חזרתי מ-Straight Outa Compton, קודם כל סרט גדול

הבעיה היחידה שלי בסרט הוא שהכל קורה מהר מידי, קופצים מזמן לזמן במהירות בלי לנצל את כל הדמויות (יש כ"כ הרבה שיש נגיעות קטנות בכל אחת מהן)

הם בעצם מתמקדים רק בקבוצה של NWA ואני מבין אותם אבל יש את כל המסביב שלא נגעו בו מספיק, והם נגעו כמעט בהכל אם להיות אמיתי, פשוט הרגיש כאילו יש עוד מלא מה לספר על החבר'ה האלה ולא היה להם אופציה להכניס עוד מידע.

וכל זה והסרט כמעט שעתיים וחצי (יש את גרסת הבמאי שהיא 3 שעות, יש שם עוד כמה קטעים שלא שמו בגרסה ששוחררה לקולנוע כמו הדיס של דר. דרה - דרה דיי וריל מאדאפאקינג ג'יז של איזי.

כסרט ביוגרפי זה עדיין סרט שעשוי בצורה מעולה, אני נהנתי רצח מהסרט וחיכיתי לו ים זמן אז גם ציפיתי להתאכזב קצת מה שלא קרה.

היו 2 זוגות דתיים שקמו באמצע הסרט, הלם תרבות לאנשי המערות.

בקיצור, אני מתכוון לראות את הסרט שוב פעם ברגע שתהיה לי הזדמנות, הפעם לבד בלי הקולנוע והקהל המעצבן, אני בטוח שהיו קטעים שלא הייתי מרוכז כי כל שנייה נכנסו אנשים וקמו לשירותים ועברו עם הפופקורן המזדיין שלהם, ועוד ישב מלפני איזה בן זונה 2 מטר עם ראש בגודל של תפוח הסתיר לי חצי מסך.

שונא בתי קולנוע.

ד"א, יש אפילו בטריילר קטעים שלא מופיעים בסרט רק שתהיו בעניין, הקטע שאיזי מוציא את הרובה מהתיק לא מופיע בסרט, הקטע שדרה בכלא לא מופיע בסרט

כל מיני קטעים קטנים יצאו בעריכה ונמצאיםבגרסת הדיירקטור'ז קאט.

טוב ראיתי את הסרט

בדיוק חזרתי מ-Straight Outa Compton, קודם כל סרט גדול

הבעיה היחידה שלי בסרט הוא שהכל קורה מהר מידי, קופצים מזמן לזמן במהירות בלי לנצל את כל הדמויות (יש כ"כ הרבה שיש נגיעות קטנות בכל אחת מהן)

הם בעצם מתמקדים רק בקבוצה של NWA ואני מבין אותם אבל יש את כל המסביב שלא נגעו בו מספיק, והם נגעו כמעט בהכל אם להיות אמיתי, פשוט הרגיש כאילו יש עוד מלא מה לספר על החבר'ה האלה ולא היה להם אופציה להכניס עוד מידע.

וכל זה והסרט כמעט שעתיים וחצי (יש את גרסת הבמאי שהיא 3 שעות, יש שם עוד כמה קטעים שלא שמו בגרסה ששוחררה לקולנוע כמו הדיס של דר. דרה - דרה דיי וריל מאדאפאקינג ג'יז של איזי.

כסרט ביוגרפי זה עדיין סרט שעשוי בצורה מעולה, אני נהנתי רצח מהסרט וחיכיתי לו ים זמן אז גם ציפיתי להתאכזב קצת מה שלא קרה.

היו 2 זוגות דתיים שקמו באמצע הסרט, הלם תרבות לאנשי המערות.

בקיצור, אני מתכוון לראות את הסרט שוב פעם ברגע שתהיה לי הזדמנות, הפעם לבד בלי הקולנוע והקהל המעצבן, אני בטוח שהיו קטעים שלא הייתי מרוכז כי כל שנייה נכנסו אנשים וקמו לשירותים ועברו עם הפופקורן המזדיין שלהם, ועוד ישב מלפני איזה בן זונה 2 מטר עם ראש בגודל של תפוח הסתיר לי חצי מסך.

שונא בתי קולנוע.

ד"א, יש אפילו בטריילר קטעים שלא מופיעים בסרט רק שתהיו בעניין, הקטע שאיזי מוציא את הרובה מהתיק לא מופיע בסרט, הקטע שדרה בכלא לא מופיע בסרט

כל מיני קטעים קטנים יצאו בעריכה ונמצאיםבגרסת הדיירקטור'ז קאט.

ראיתי גם את הסרט, סרט ענק, חובה לכל מי שגדל על החבר'ה האלה בניינטיז, נהנתי מכל רגע, התעלה על כל הציפיות שהיו לי