Jump to content

המלצה על סרטים

Adir12

Recommended Posts

המכונאי(the machinist)עם כריסטיאן בייל. הוא הוריד בשביל התפקיד הזה 27 ק"ג ממשקל גופו ונראה כך במהלך הצילומים:

http://www.google.co.il/search?q=the+machinist&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZHvtUdrNK9PR4QTw9YHAAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=979#facrc=_&imgrc=yC5Aax1lcn_mXM%3A%3BKDNxGCDh5emdIM%3Bhttp%253A%252F%252F4.bp.blogspot.com%252F_sbev-AYuYCw%252FTLa1Dpff7DI%252FAAAAAAAAAAk%252F69lo8UUmZfo%252Fs320%252Fstickman.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fcolesflicks.blogspot.com%252F2010%252F10%252Fmachinist.html%3B249%3B400

לא להתבלבל עם המכונאי(the mechanic) של ג'ייסון סטאטהאם!

סרט עצום. הוא משחק שם מדהים.

מחפש קומדיה טובה

ללכת על הכל 1

ללכת על הכל 2

בואו נדבר על זה

בואו נדבר על זה פעם שנייה

תהנה! (אותו סגנון, קומדיות פשע מהטובות אי פעם)

יוקרה

השנה היא 1878, רוברט ואלפרד הם שני קוסמים צעירים ומבריקים הנמצאים בפסגת הקריירה. מהרגע שהם נפגשים חייהם הופכים להתנגשות אלימה והרסנית של יצרים. כול אחד מהם מנסה להמציא את הקסם המרשים ביותר וכך להרוס את מתחרהו. כאשר אלפרד מציג את הקסם האולטימטיבי רוברט מנסה באופן נואש לחשוף את הטריק שמאחורי הקסם, השאלה היא האם ישנו טריק?כריסטופר נולאן ("ממנטו", "באטמן מתחיל") ביים את הפלא הקולנועי האפל הזה כנהוג בסרטיו, שכבר נכנס היישר למקום גבוה ביותר ברשימת 250 הכי גדולים של IMDB!

ומה יש להגיד עליו?

סרט ענקקק!!!!

סרט פשוט מצויין וחכם ביותר, מהבמאי המצליח והגאון כריסטופר נולאן.

הסרט מצויין מאד ויש בו הרבה קטעים מעניינים. העלילה שעשו עם 2 קוסמים שכל אחד מהם מנסה למצוא את הקסם המושלם זה רעיון מצויין מאד, והביצוע שעשו גם מצויין.

אני חייב להזכיר גם שכריסטיאן בייל (השחקן שאני מעריץ) , יו ג'קמן ומייקל קיין משחקים משחק מצויין והופכים את הסרט להרבה יותר טוב ממה שהוא היה אמור להיות.

סרט מומלץ מאד!

ציון: 10

המלצה ככה לסופ"ש

עיר האלוהים

מי שלא ראה - זה סרט חובה!

דרמת פשע משובחת שבאה מברזיל, הסרט מתאר את הפאבלה של ריו דה ז'ניירו, פרבריה העניים ומוכי הפשע של הבירה.

מתלתל ומשאיר אותך פעור פה בסוף.

City_of_God_movie.jpg

אני אהיה קצת מוזר וארשום סרטים שאני מתכנן לראות (משהו שיקח לי לפחות שנה).

לשבור את הגלים, מנועים קדושים, שדרות סאנסט, שבילי התהילה, המקום בתוך היער, רק אלוהים סולח, סימנים של כבוד, סינקדוכה, ניו יורק , חמש ילדות יפות, כמעט מפורסמים, מטאל ג'אקט ובארי לינדון. יש עוד, אבל אלה העיקריים.

• 3 weeks later...

קיקאס 2 - ענק.

לא מתעלה על הראשון, אבל ממש מבדר עם אחלה אקשן, ממש שווה צפיה.

אני מתלבט באמת אם לראות אותו בקולנוע,למרות שאני לא כ"כ מתחבר לסוג סרטי קומדיה האלה..

דרך אגב,מישהו ראה אקדח כפול ויכול להעביר ביקורת איך זה? ע"פ הטריילר זה נראה סרט סבבה

אני מתלבט באמת אם לראות אותו בקולנוע,למרות שאני לא כ"כ מתחבר לסוג סרטי קומדיה האלה..

דרך אגב,מישהו ראה אקדח כפול ויכול להעביר ביקורת איך זה? ע"פ הטריילר זה נראה סרט סבבה

הוא לגמרי שווה קולנוע, אני ממש נהנתי

הקריאה סרט נחמד קצת חולני אבל טוב

עד הסוף ממש נהנתי

והסוף איכזב אותי

יצא לי לראות אתמול גם את ספרות זולה

ניראה לי שהרוב ראו אבל אם לא.... מומלץ