Jump to content

חיילים עיכבו ילד בן 5 בחברון

Yellow_Hell

Recommended Posts

ארגון בצלם זה הדבר המזעזע ביותר שיש במדינה.

הלוואי שמי שעומד מאחוריו יקבל פעם אחת אבנים ובקטבים על האוטו שלו ואז נראה אם הוא ימשיך את הפעילות הזאת.

זה פשוט הסרטן במדינה.

גם מוציאים את צה"ל בפני העולם בצורה שלילית,וגם הם בעד הערבים שזה הדבר שהכי כואב

כוס עמק ערס אתם ישראלים כמו כולם ועדיין אתם בעד זריקת אבנים/בקטבים על ישראלים.

נראה לי שאתה פשוט לא מבין באיזה צד הארגון הזה נמצא.

רמז: לא בצד שלך.

אני יודע מן הסתם.

הקטע של ה'ימני קיצוני' היה בציניות.

זה ארגון שצריך להשמידו,יותר גרוע מהזבל הקטן ש'עוכב' שם כי הוא ממש ''מלאך'' .

אתם לפעמים מגזימים, תנסו להיזכר שלא 100% מהערבים הם מחבלים .

תנסו גם להבין שיש את אלה שרוצים לחיות איתנו בשלום, אלה שעוברים במחסום כל יום ב5 בבוקר כדי ללכת לעבוד בארץ .

תנסו לדמיין שאתם ילד בן 5-15 שעובר במחסום כל יום, השגרת חיים שלהם לא קלה, אז ברור שהתפקיד של הצבא זה להרתיע ולטפל במי שצריך, אבל תבינו שאולי 5% מכל הערבים שחיים בארץ רוצים להרוג אותנו .

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את המספרים שלך, אבל נניח שאני מקבל אותם, ילד שמגיל 5 זורק אבנים ונכנס לשגרה הזאת, יגדל לרצות להרוג אותנו.

עצם זה שהפחדת אותו עכשיו, ואולי נתת לאבא שלו סטירה(מטאפורית) כדי שיתעורר, אולי זה ימנע את זה אם האבא באמת נורמטיבי ולא רוצה להרוג אותנו.

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את המספרים שלך, אבל נניח שאני מקבל אותם, ילד שמגיל 5 זורק אבנים ונכנס לשגרה הזאת, יגדל לרצות להרוג אותנו.

עצם זה שהפחדת אותו עכשיו, ואולי נתת לאבא שלו סטירה(מטאפורית) כדי שיתעורר, אולי זה ימנע את זה אם האבא באמת נורמטיבי ולא רוצה להרוג אותנו.

אתה יודע איך כל ילד וילד יגיב? בטוח?

יש ילדים והורים שבאמת יגיבו כמו שתיארת אבל גם יש ילדים שבעקבות הסטירה הזאת ישנאו אותך פי 100 ויהפכו למחבלים כבדים כשהם יהיו גדולים.

יש ילדים והורים שבאמת יגיבו כמו שתיארת אבל גם יש ילדים שבעקבות הסטירה הזאת ישנאו אותך פי 100 ויהפכו למחבלים כבדים כשהם יהיו גדולים.

בסדר גמור, אבל זה לא רלוונטי

מה שרלוונטי זה שחייל צה"ל צריך לאתר ולעכב כל זורק אבן. בין אם הוא ילד ובין הוא מבוגר. כמובן שעל כל אדם יחול נוהל אחר, אבל אי אפשר לזרוק אבן ולצאת מזה נקי. השינוי יבוא, אם יבוא, דרך הממשלה. לא דרך החיילים. ומי שמנסה לעשות דמוניזציה לילדים בני 18 הוא לא פחות שפל מאיך שמנסים להציג את החיילים שלנו. בסופו של דבר הם לא עשו שום דבר לא במקום. אף כוח צבאי לא יתעקש לעכב ילד בגלל שהוא זרק קללה או הערה לא במקום. למי ששכח - האינתיפאדה הראשונה התאפיינה באבנים ורוגטקות, לא בפצצות חכמות. ההתעלמות מזריקת האבן הנוכחית תהווה קטליזטור ובעצם תכשיר לך את המחבלים הבאים. עובדתית.

תנסו גם להבין שיש את אלה שרוצים לחיות איתנו בשלום, אלה שעוברים במחסום כל יום ב5 בבוקר כדי ללכת לעבוד בארץ .

תנסו לדמיין שאתם ילד בן 5-15 שעובר במחסום כל יום, השגרת חיים שלהם לא קלה, אז ברור שהתפקיד של הצבא זה להרתיע ולטפל במי שצריך, אבל תבינו שאולי 5% מכל הערבים שחיים בארץ רוצים להרוג אותנו .

תנסה לדמיין שגרת חיים שכולם חיים ביחד בלי שמנסים להרוג אותך על בסיס יומיומי.

תחשוב על שגרת חיים מעניינת שכזו שיש לך עם שגר בגבול שלך ואתה יודע ומאמין שהוא לא רוצה להשתלט לך על המדינה בגלל אמונה בדת אחרת.

תחשוב על מצב שבו יהיה אפשר אשכרה לסמוך על ערבים, נכון שאתה לא מצליח?

אז יאללה בוא נסיים את הסאגה הזאת ונלך לעשות קידוש.

ילדים בני 18 שמקבלים נשק, ונזרקים לאזור אש, וצריכים לנהל אותו ואת האנשים שם, פשוט לא יכולים להתמודד עם הכוח שיש להם בידיים ולא יכולים שלא לטעות.

ועם כל הכבוד לקוראי העתידות, שיודעים מה ייצא מהילד הזה (ומעדיפים להכאיב לו עוד יותר היום, ואז לא להבין איך הוא נהיה אלים ושונא, במקום לשפר את העתיד שלו ולהבין שזה אינטרס שלנו. כאילו שלהעניש ולהפחיד ככה ילד בן 5 זה מעשה לגיטימי בכלל), אז כדאי שתדעו: אף ילד מנוער הגבעות לא מעונה ככה, ועל דברים חמורים יותר ובגיל מתקדם יותר. ובטח שלא אוזקים את אבא שלו בגלל שהילד התפרע. בן 5, קיבינימאט.

במילים אחרות: בסרטון הזה יש רק קורבנות - ציבור שצבא שולט בחייו, וחיילים שנאלצים לשחות באזור מקולקל שגדולי המדינאים ביובל האחרון לא הצליחו לתקן. אז סרטונים כאלה יהיו והיו, כי זה בלתי נמנע. בהצלחה עם ההסברה.

ועם כל הכבוד לקוראי העתידות, שיודעים מה ייצא מהילד הזה (ומעדיפים להכאיב לו עוד יותר היום, ואז לא להבין איך הוא נהיה אלים ושונא, במקום לשפר את העתיד שלו ולהבין שזה אינטרס שלנו. כאילו שלהעניש ולהפחיד ככה ילד בן 5 זה מעשה לגיטימי בכלל), אז כדאי שתדעו: אף ילד מנוער הגבעות לא מעונה ככה, ועל דברים חמורים יותר ובגיל מתקדם יותר. ובטח שלא אוזקים את אבא שלו בגלל שהילד התפרע. בן 5, קיבינימאט.

תראה, להשליך הכל על מדינת ישראל ועל הכיבוש זה נחמד, אבל למען האמת יש הרבה אספקטים שמשפיעים על ההתפתחות של הילד. בין אם זה הסביבה הקרובה ובין אם זה המטען הגנטי שלו ועוד. מעניין שהעם הטיבטי, למרות כל הייסורים שעבר מסין הקומוניסטית, שמר על איפוק יוצא מן הכלל, משום שהיו לו את המנהיגים הנכונים ואת התרבות המתונה והסובלנית. אז זה לא הכי נכון לבוא בטענות רק לישראל. זה לא שהתרבות הערבית ידועה בסבלנותה או בליברליות שלה. אנחנו מדברים כאן על תרבות אלימה, עם מכות מבית, עם אלימות כדרך חיים ועם פרימיטיביות בכל מישור אפשרי. ולצורך העניין אני לא רואה את ידה של מדינת ישראל בטבח בסוריה וגם לא ברצח המפגינים במצרים. זו פשוט תרבות קלוקלת ופרימיטיבית שמשפיעה על הסובבים אותה. עכשיו, אם יש ילד שגדל בתוך התרבות הזאת, הוא יהיה אלים. וילד אלים יזרוק אבנים ואם לא יקבל פידבק מתאים אף יקצין את המעשים שלו. אז או שאתה מעכב את ההורים שלו, כדי שיחנכו אותו ויראו לו את הדרך הנכונה (סוג של שיעור לחיים), או שאתה מסתכן עם דוגמאות כאלה:

https://www.youtube.com/watch?v=iR2UvlIEFRw

ילדים בני 18 שמקבלים נשק, ונזרקים לאזור אש, וצריכים לנהל אותו ואת האנשים שם, פשוט לא יכולים להתמודד עם הכוח שיש להם בידיים ולא יכולים שלא לטעות.

במילים אחרות: בסרטון הזה יש רק קורבנות - ציבור שצבא שולט בחייו, וחיילים שנאלצים לשחות באזור מקולקל שגדולי המדינאים ביובל האחרון לא הצליחו לתקן. אז סרטונים כאלה יהיו והיו, כי זה בלתי נמנע. בהצלחה עם ההסברה.

אני לא מבין מה קרה למושג "צמאי דם"

לחפש בולשיט בכוח לא תצליח, יש עם שלם שהתרבות שלו היא ברבריות, ואחרי זה הכיבוש אשם?

מה היה בארץ לפני ה"כיבוש"? מה השיח'ים הערבים עשו עם היטלר לפני שקמה מדינת ישראל?

אולי תפסיקו לזיין פה את המוח ופשוט תגידו את האמת, תרבות מול פרימיטביות

ד"ר סולטן: ההתנגשות שלה אנו עדים היום בעולם אינה התנגשות בין דתות או ציוויליזציות. זאת התנגשות בין שני ניגודים, בין שתי תקופות. זאת התנגשות בין מנטליות השייכת ל-ימי הביניים ומנטליות שהיא פרי המאה ה 21. זאת התנגשות בין נאורות לנכשלות, בין בני תרבות לפרמיטיבים, בין ברבריזם לרציונאליות. אנו עדים להתנגשות בין חירות לדיכוי, בין דמוקרטיה לדיקטטורה. בין זכויות אדם, מצד אחד, להפרת זכויות אלו מצד שני. זאת התנגשות בין אלו המתייחסים לנשים כמו בהמות לבין אלו המתייחסים אליהן כבני אנוש.

כן אבל אולי הוא יתפוצץ על סיור או ישגר טילים בגיל 18.

אי אפשר לנצח כשאתה עומד מול ילדים.

רק כדור בראש יבטיח שזה לא יקרה ילד שבגיל 5 זורק אבן בגיל 16 יבוא עם ססכין זה בטוח,אולי בעקבות הטראומה הזאת הוא ילד לא לעשות שטויות ואם לא נדאג לו עוד כמה שנים שיצא מהקטגוריה של הילד,בכל זאת צבא הומני

נראה לי אתה לא יודע מה הולך שם...

שירתתי שנה ושמונה במג"ב חברון, והיה לי פעמיים מח"ש בגלל "הילדים" האלה

תנסה להישאר מאופק שהם בדרך לבית ספר עוברים דרך העמדה שלך ואומרים לך "אמא שלך זונה" "יא בן שרמוטה" "אודרופ אודרופ תל אביב"

לזרוק אבנים ומה לא..אני יכול להמשיך לספר לך עד מחר מה הם עושים

כן בני 5 או לא זה מעניין את יודע את מה...

רק כדור בראש יבטיח שזה לא יקרה ילד שבגיל 5 זורק אבן בגיל 16 יבוא עם ססכין זה בטוח,אולי בעקבות הטראומה הזאת הוא ילד לא לעשות שטויות ואם לא נדאג לו עוד כמה שנים שיצא מהקטגוריה של הילד,בכל זאת צבא הומני

אז כדור בראש לילד?

אני לא מדבר על חברון .

אני מדבר על כל המחסומים של עוטף ירושלים - מעבר רחל (300), קלנדיה, חיזמה, שועפט, אזעים, זיתים, בכל המחסומים האלה עוברים לפחות 5,000 ערבים כל יום .

אתה מודע לעובדה שכל המחסומים שדיברת עליהם כאן עכשיו אלו הם מחסומים בין השטחים לישראל, ולא בתוך השטחים, נכון? אלו הם מעברים שגם אם תהיה מדינה פלסטינית, פלסטינים שירצו לעבור דרכם לישראל יעברו את אותן בדיקות בדיוק, אם בכלל הם יוכלו להכנס לפה כשתהיה מדינה כזו.

המחסומים הבאמת בעייתים בעיניי רבים היו אלו שבתוך השטחים, אשר הגבילו את התנועה הפלסטינית ברחבי הגדה. מחסומים שהיו בשיאם בין 2001 ל-2006 בערך. מחסומים כאלו כמעט ואין היום כבר.

לעניין עצמו: יכול להיות שהחיילים הגזימו בכך שקשרו את העיניים ואזקו את האבא. יכול להיות. שלטון צבאי על אוכלוסיה זרה זה משהו שתמיד יראה לא טוב. ועדיין, לא לצאת מפרופורציות. זה לא נעים, אבל זה בטח לא גרוע כמו תופעות של הכאת ערבים חפים מפשע שהיו פה ושם לאורך השנים.

והשאלה שבאמת לא מובנת לי, היא איפה לעזעזל קינג רובן ואיך הוא עדיין לא הגיע לפה?!

לעניין עצמו: יכול להיות שהחיילים הגזימו בכך שקשרו את העיניים ואזקו את האבא. יכול להיות. שלטון צבאי על אוכלוסיה זרה זה משהו שתמיד יראה לא טוב. ועדיין, לא לצאת מפרופורציות. זה לא נעים, אבל זה בטח לא גרוע כמו תופעות של הכאת ערבים חפים מפשע שהיו פה ושם לאורך השנים.

והשאלה שבאמת לא מובנת לי, היא איפה לעזעזל קינג רובן ואיך הוא עדיין לא הגיע לפה?!

הוא מסיים קידוש ובא

אה, אז בגלל שזה יכול לגרום לו לשנוא אותנו פי 100 לא נגיב וניתן לו לעשות מה שבזין שלו?

הערבים הם עם ברברי והם חיות , וזה לא משנה מה תגידו .

ידוע לכולם שהם לא רוצים שלום , אז אי אפשר לבכות על זה שהם נשלטים על ידי הצבא .

קחו מצב כזה

ערבי עזתי נקלע לתל אביב במרכז העיר .. יקרה לו משהו ? סביר להניח שלא והוא יצא משם בשלום .

ישראלי נקלע למרכז העיר עזה .. אפשר כבר לתכנן את ההלוויה שלו ולחפש איברים ממה שישאר לו.

וזו הנקודה הם חיות והם רוצים את כולנו מתחת לים .. צריך לקרות משהו באמת גדול כדי שכולם באמת יקלטו את זה .

ידוע לכולם שהם לא רוצים שלום , אז אי אפשר לבכות על זה שהם נשלטים על ידי הצבא .

קחו מצב כזה

ערבי עזתי נקלע לתל אביב במרכז העיר .. יקרה לו משהו ? סביר להניח שלא והוא יצא משם בשלום .

ישראלי נקלע למרכז העיר עזה .. אפשר כבר לתכנן את ההלוויה שלו ולחפש איברים ממה שישאר לו.

וזו הנקודה הם חיות והם רוצים את כולנו מתחת לים .. צריך לקרות משהו באמת גדול כדי שכולם באמת יקלטו את זה .

גם ראדי ברברי, איך הכניס לאדל את הרביעי :thumbs:

גם היהודים עם השליטה שלהם בכלכלה העולמית..והאף הגדול. טפי.

(לא מתייחס בכלל לסיטואציה בחברון - נטו לטון של הדברים שלך).

גם היהודים עם השליטה שלהם בכלכלה העולמית..והאף הגדול. טפי.

(לא מתייחס בכלל לסיטואציה בחברון - נטו לטון של הדברים שלך).

גבר מה לעשות מה שתגיד לא ישכנע אותי

לרצוח תינוקות להכניס מטאטא לגוף של בנאדם בלינץ' אכזרי ,לעשות פיגועים במקומות הומים אדם.

בשבילי עם כזה זה עם של חיות .אני לעולם לא מסוגל לרצוח תינוק ערבי ולא חושב שיש יהודי הכי שונא ערבים שתמצא מסוגל לכך.

יש יוצאי דופן אצלם זה בטוח , אבל מה לעשות ? יש משפט שאומר שדנים את הפרט לפי הכלל .

גבר מה לעשות מה שתגיד לא ישכנע אותי

לרצוח תינוקות להכניס מטאטא לגוף של בנאדם בלינץ' אכזרי ,לעשות פיגועים במקומות הומים אדם.

בשבילי עם כזה זה עם של חיות .אני לעולם לא מסוגל לרצוח תינוק ערבי ולא חושב שיש יהודי הכי שונא ערבים שתמצא מסוגל לכך.

יש יוצאי דופן אצלם זה בטוח , אבל מה לעשות ? יש משפט שאומר שדנים את הפרט לפי הכלל .

אתה צודק אחי, הם רעים ואנחנו טובים, זה כל כך פשוט.

הפתרון הוא כמובן למחות את זרע עמלק, בדיוק כמו שכתוב בתנ"ך - כולל הילדים הצאן והבקר.

ומה שאתה אומר בתכלס הוא שהאופי הקולקטיבי (באמת יש דבר כזה?) שלהם כעם של ברברים וחיות נותן לך את הלגיטימציה לשים עליהם שלטון צבאי לנצח?

אתה בעצם עושה להם דה הומניזציה כעם שלם - הופך אותם ללא בני אדם, בניגוד אלייך, כמובן. זה מזכיר תקופות אפלות בהיסטוריה שהיו רעות דווקא ליהודים וכנראה לא למדנו מהן שום דבר.

לפני כמה חודשים כמה יהודים טובים מצאו לנכון לזרוק בקבוק תבערה על אוטו מלא במשפחה. צריך להזכיר לך איך יצאו הילדים מאותו בקבוק תבערה?

שוב - אם כל הערבים חיות, אז כל היהודים שולטים בעולם. עצם זה שמביאים לך דוגמא של ערבים שהם על הכיפאק (ותהיה בטוח שיש עוד אלפים רבים כמוהם) מוכיחה לך בפרצוף שהגזענות שלך שווה לתחת.

יש ביטוי שאומר שדנים את הפרט על פי הכלל? מטומטם מי שאמר את זה.

בניגוד אליך בדרך כלל אני שמאלני בדעותי. (הייתי מרחיב קצת יותר ואומר שאני לא בדיוק מאמין בהגדרות אלו, אולי אפילו מציין שבנושא הספציפי הזה אין שום קשר בין ימין ושמאל כי מה הקשר בין דעותיי בנוגע לחילופי שטחים ועמדתי הפוליטית לבין זכויות אדם? לא בדיוק ברור)

אבל אם ארגון בצלם רושם בתיאור הסרטון שלו שהילד הזה זרק אבנים על החיילים כנראה שהוא זרק אבנים על החיילים, מאותו הרגע מבחינתי הילד הזה כבר לא ילד יותר, הוא באחריות הוריו שמאפשרים לדבר כזה לקרות, בדיוק כמו שאמרו פה, אם אחיך הקטן היה זורק אבן על שוטר בת"א הוא היה חוטף על הראש הרבה יותר, החיילים לא נהגו באלימות כלל אפילו לא נראה שהיה שם אלימות מילולית.

אני לא אשקר היה לי קשה לי ראות את הילד הזה בוכה ככה, אבל האבן שלו יכולה להרוג בדיוק כמו אבן שמחבל בן 20 היה זורק.