Jump to content

טייריס רייס חתם ל-2 עונות

Yehuda Hamaccabi

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.145879.html

הקו האחורי בהיכל נוקיה מקבל פנים חדשות. הרכז בן ה-26, שעל הסיכום איתו פורסם לראשונה באתר, יצטרף לצהובים מבאיירן מינכן שם שיתף פעולה עם יותם הלפרין. המאמן הרעיף שבחים: "שמחים מאוד, הוא מביא הרבה תשוקה לפרקט"

דעתכם?

למישהו יצא לראות אותו משחק?

שכונתי ובינוני, כנראה שלא למדו במכבי ושנה שנייה ברציפות יהיו לנו שני גארדים זרים שלא מסוגלים לשחק ביחד כי אף אחד מהם הוא לא רכז, ונצטרך "להנות" מעוד שנה של יוגב אוחיון כשחקן חמישייה.

אתה משווה בין לוגאן והיקמן לריס והיקמן? כי הצמד השני הרבה יותר מתאים לשחק אחד עם השני, מפני ששניהם קומבו גארדים, ואילו לוגאן הוא רק קלעי.

אני לא יודע אם השילוב הזה יכול לעבוד, אבל זה מה שיש, ועם זה ננצח.

אז מה? אולי יותר מתאים, אבל בטח לא הרבה יותר מתאים. קומבו גארד? יותר כמו קומבינה גארד. בשורה התחתונה יש לך שני גארדים, שניהם זריזים ומהירים עם יכולת חדירה פנטסטית, שניהם יודעים לייצר הרבה נקודות (כשהיקמן לא בורח מהכדור), אבל אף אחד משניהם לא יודע לרכז ולנהל משחק.

אז או שתשחק כמו בשכונה, או ששוב אחד מהם יירד לספסל ואוחיון יפתח במקומו כרכז. ונראה לי שכבר העונה האחרונה הספיקה בשביל לראות שאוחיון לא יכול להיות רכז ראשון.

אז מה? אולי יותר מתאים, אבל בטח לא הרבה יותר מתאים. קומבו גארד? יותר כמו קומבינה גארד. בשורה התחתונה יש לך שני גארדים, שניהם זריזים ומהירים עם יכולת חדירה פנטסטית, שניהם יודעים לייצר הרבה נקודות (כשהיקמן לא בורח מהכדור), אבל אף אחד משניהם לא יודע לרכז ולנהל משחק.

אז או שתשחק כמו בשכונה, או ששוב אחד מהם יירד לספסל ואוחיון יפתח במקומו כרכז. ונראה לי שכבר העונה האחרונה הספיקה בשביל לראות שאוחיון לא יכול להיות רכז ראשון.

זה פחות או יותר בדיוק מה שאמרו על הצמד פרקינס את פארגו בהתחלה

תן הזדמנות, אל תשרוף ישר.

זה פחות או יותר בדיוק מה שאמרו על הצמד פרקינס את פארגו בהתחלה

תן הזדמנות, אל תשרוף ישר.

שטויות, פ"פ היו שניהם רכזים טבעיים ששיחקו כל הקריירה כרכזים, רייס את היקמן בדיוק ההפך..

לא שורף אף אחד, אבל בשורה התחתונה הבטיחו כוכב גדול לעמדת הרכז, הועלו שמות מפוצצים כמו פארגו, בו מקאלב וזוראן פלאניניץ, ובסוף מחתימים שחקן שהוא ספק רכז, כמעט בלי ניסיון יורוליג וכבר בן 27 מהליגה הגרמנית הלא חזקה במיוחד תמורת חצי מיליון דולר בערך. אז נגיד שוב שזה גשם?

שטויות, פ"פ היו שניהם רכזים טבעיים ששיחקו כל הקריירה כרכזים, רייס את היקמן בדיוק ההפך..

לא שורף אף אחד, אבל בשורה התחתונה הבטיחו כוכב גדול לעמדת הרכז, הועלו שמות מפוצצים כמו פארגו, בו מקאלב וזוראן פלאניניץ, ובסוף מחתימים שחקן שהוא ספק רכז, כמעט בלי ניסיון יורוליג וכבר בן 27 מהליגה הגרמנית הלא חזקה במיוחד תמורת חצי מיליון דולר בערך. אז נגיד שוב שזה גשם?

אולי זה לא גשם, אבל אולי זה רק הממטרות מהגינה, ולאו דווקא מה שהתכוונת אליו :thumbs:

בקיצור, נקווה לטוב.

אולי זה לא גשם, אבל אולי זה רק הממטרות מהגינה, ולאו דווקא מה שהתכוונת אליו :thumbs:

בקיצור, נקווה לטוב.

אז במקום גשם עכשיו אומרים שזה ממטרות מהגינה.. אפשר למצוא תירוצים עד מחר אבל המציאות לא תשתנה מזה שנקווה לטוב.

תעשה הבחנה בין לקוות ולהביע דעה. אני גם מקווה, אבל דעה צריכה להיות אובייקטיבית.

סתם שאלה שמעניינת אותי...לאור היכולת הטובה מאוד של שון ג'יימס העונה ....עם מי הייתם פותחים בחמישייה שלכם?עם ג'יימס או סופו?

סתם שאלה שמעניינת אותי...לאור היכולת הטובה מאוד של שון ג'יימס העונה ....עם מי הייתם פותחים בחמישייה שלכם?עם ג'יימס או סופו?

ג'יימס ולו רק בגלל שסופו לא יכול לשחק יותר מ15 דקות למשחק בכושרו הנוכחי... (בעונה האחרונה 12 דקות בממוצע)

מעניין אם ב800 אלף דולר לא יכלו להביא סנטר יותר טובה מסופו...ועוד מה שמוזר זה שהחתימו אותו ל-3 שנים...בד"כ למספר כזה של שנים מכבי מחתימה שחקנים צעירים.

ג'יימס קל. סופו ייכנס מהספסל לקראת סוף הרבע הראשון.

לגבי הסכום - איפה כתוב שהוא יקבל 800 אלף דולר לעונה?

ג'יימס קל. סופו ייכנס מהספסל לקראת סוף הרבע הראשון.

לגבי הסכום - איפה כתוב שהוא יקבל 800 אלף דולר לעונה?

אם אני לא טועה גם בספורט5 וגם בוואלה..אני אחפש קישורים ואני ישים פה.

בכל מקרה השאלה אם הם צודקים או לא, אבל בכל מקרה סופו לא היה חוזר בלי הצעה גבוהה.

חחח פרקינס רכז? הוא ואנדרסון עונה לפני כן שיחקו אחד על חמש +-

יש כאלה שגם אומרים שהפציעה שלו עשתה טוב למכבי כי ההתקפה השתחררה (החזיק המון המון המון בכדור)

ופארגו כשהגיע היה במעמד יותר נמוך משל רייס לידיעתך, ואף אחד לא ידע שהוא יתגלה כרכז כ"כ טוב (הוא הגיע מהגליל, התחיל את העונה כרכז סקורר, מקל הגיע לשם ירד מאוד ברמה ואז לקראת סוף העונה חזר שוב לשחק בעיקר כ-2)

לא ראיתי אותו משחק ככה שאני לא רוצה מלהביע דעה בשלב זה.

ולדעתי סופו צריך לפתוח, אבל ג'יימס צריך לשחק יותר (25 דקות לג'יימס וגם לנסות אותו קצת כ-4, 20 לסופו +-)

חחח פרקינס רכז? הוא ואנדרסון עונה לפני כן שיחקו אחד על חמש +-

יש כאלה שגם אומרים שהפציעה שלו עשתה טוב למכבי כי ההתקפה השתחררה (החזיק המון המון המון בכדור)

ופארגו כשהגיע היה במעמד יותר נמוך משל רייס לידיעתך, ואף אחד לא ידע שהוא יתגלה כרכז כ"כ טוב (הוא הגיע מהגליל, התחיל את העונה כרכז סקורר, מקל הגיע לשם ירד מאוד ברמה ואז לקראת סוף העונה חזר שוב לשחק בעיקר כ-2)

לא ראיתי אותו משחק ככה שאני לא רוצה מלהביע דעה בשלב זה.

ולדעתי סופו צריך לפתוח, אבל ג'יימס צריך לשחק יותר (25 דקות לג'יימס וגם לנסות אותו קצת כ-4, 20 לסופו +-)

כן פרקינס רכז, יש לו נטייה להחזיק המון בכדור אבל הוא עדיין רכז, ובכלל הוא יותר שיחק כ2 לצד פארגו, שהוא קומבו גארד אמיתי ולא כל מיני קומבינות.

בשורה התחתונה לא רייס ולא היקמן יכולים לרכז ולנהל משחק, ואם שניהם יפתחו ביחד אנחנו נראה שכונה מוחלטת, כשהם רק ידרכו אחד לשני על האצבעות.

פארגו הגיע לפה כהחתמה של הדקה ה90 אחרי שמייקל טורנס עבר התקף לב, בשכר מאוד נמוך ואף אחד באמת לא חזה את העלייה המטאורית שלו. אז זה מה שצריך לעשות לדעתך, להמר כל עונה על החתמות בשקל וחצי בתקווה שנמצא את הפארגו הבא? ראינו מה קרה בעונה האחרונה כשחוץ מהיקמן, שעדיין היה הצלחה יחסית ולא פארגו 2, כל ההימורים פשוט התרסקו.

ובכלל, אני לא מבין את ההשוואה בין פארגו לרייס, כיוון שפארגו הגיע לפה בגיל 22 לעומת רייס שהוא בן 27 כיום. כמה פוטנציאל להתקדמות כבר יש לשחקן בן 27?

כן פרקינס רכז, יש לו נטייה להחזיק המון בכדור אבל הוא עדיין רכז, ובכלל הוא יותר שיחק כ2 לצד פארגו, שהוא קומבו גארד אמיתי ולא כל מיני קומבינות.

בשורה התחתונה לא רייס ולא היקמן יכולים לרכז ולנהל משחק, ואם שניהם יפתחו ביחד אנחנו נראה שכונה מוחלטת, כשהם רק ידרכו אחד לשני על האצבעות.

פארגו הגיע לפה כהחתמה של הדקה ה90 אחרי שמייקל טורנס עבר התקף לב, בשכר מאוד נמוך ואף אחד באמת לא חזה את העלייה המטאורית שלו. אז זה מה שצריך לעשות לדעתך, להמר כל עונה על החתמות בשקל וחצי בתקווה שנמצא את הפארגו הבא? ראינו מה קרה בעונה האחרונה כשחוץ מהיקמן, שעדיין היה הצלחה יחסית ולא פארגו 2, כל ההימורים פשוט התרסקו.

ובכלל, אני לא מבין את ההשוואה בין פארגו לרייס, כיוון שפארגו הגיע לפה בגיל 22 לעומת רייס שהוא בן 27 כיום. כמה פוטנציאל להתקדמות כבר יש לשחקן בן 27?

פרקינס רכז כמו שהיקמן רכז.

פרקינס מוביל כדור שני טוב הוא לא עושה שם דבר שיכול להגדיר אותו כרכז.

פארגו לדעתי בעל ראיית משחק הרבה יותר טובה משל פרקינס ולכן הוא היה מושלם לעמדת הרכז (אם כי הוא גם יכל לשחק כ-2 כמובן)

אתה ראית את רייס שאתה אומר את זה בכ"כ נחרצות?

רייס הוא רכז סקורר, במשחק ריצה לפי מה שהבנתי הוא די טוב, בהתקפה עומדת יש לו חדירות והטעיות יפות (לעומת היקמן שיותר פיזי בחדירות שלו). הקליעה של שניהם כרגע די בסימן שאלה.

אם אתה שואל אותי יוגב ויותם יאזנו אותם בחמישיה בד"כ כך שיהיה קצת יותר שכל.

לגבי פארגו- הוא היה בין המועמדים הראשונים של בלאט, הוא העדיף לנסות קודם כל במחנות הקיץ בNBA, קרה מה שקרה עם טורנס ואז נפתחה האפשרות להביא אותו. זה לפי הפירסומים.

אמרתי, אני קצת מאוכזב שלא הביאו שם יותר גדול, אבל היי ניק קיינר מדלי הגיע מולנסיה כמצטיין היורוקאפ בהרבה כסף והוא אחד הזרים הכי כושלים שדרכו פה- שחקן שמשלמים עליו הרבה כסף לא בהכרח מצדיק את זה.

אני מאמין ששחקן צריך למצוא את הקבוצה שמתאימה לו- יכול להיות ששחקן X לא יצליח בקבוצה שמתבססת על משחק עומד אבל יפרח בקבוצה שמשחקת במגרש פתוח. אני מקווה שדיוויד יוכל לחבר את כל החתיכות בפאזל שלו.

פרקינס רכז כמו שהיקמן רכז.

פרקינס מוביל כדור שני טוב הוא לא עושה שם דבר שיכול להגדיר אותו כרכז.

פארגו לדעתי בעל ראיית משחק הרבה יותר טובה משל פרקינס ולכן הוא היה מושלם לעמדת הרכז (אם כי הוא גם יכל לשחק כ-2 כמובן)

אתה ראית את רייס שאתה אומר את זה בכ"כ נחרצות?

רייס הוא רכז סקורר, במשחק ריצה לפי מה שהבנתי הוא די טוב, בהתקפה עומדת יש לו חדירות והטעיות יפות (לעומת היקמן שיותר פיזי בחדירות שלו). הקליעה של שניהם כרגע די בסימן שאלה.

אם אתה שואל אותי יוגב ויותם יאזנו אותם בחמישיה בד"כ כך שיהיה קצת יותר שכל.

לגבי פארגו- הוא היה בין המועמדים הראשונים של בלאט, הוא העדיף לנסות קודם כל במחנות הקיץ בNBA, קרה מה שקרה עם טורנס ואז נפתחה האפשרות להביא אותו. זה לפי הפירסומים.

אמרתי, אני קצת מאוכזב שלא הביאו שם יותר גדול, אבל היי ניק קיינר מדלי הגיע מולנסיה כמצטיין היורוקאפ בהרבה כסף והוא אחד הזרים הכי כושלים שדרכו פה- שחקן שמשלמים עליו הרבה כסף לא בהכרח מצדיק את זה.

אני מאמין ששחקן צריך למצוא את הקבוצה שמתאימה לו- יכול להיות ששחקן X לא יצליח בקבוצה שמתבססת על משחק עומד אבל יפרח בקבוצה שמשחקת במגרש פתוח. אני מקווה שדיוויד יוכל לחבר את כל החתיכות בפאזל שלו.

ראיתי מספיק.

רייס רכז סקורר? רכז תפוחים אולי. סקורר נחמד ואתלטי בלי ספק, אבל לנהל משחק הוא לא יכול. וגם היקמן לא, אז איפה זה משאיר אותנו? עוד שנה עם יוגב אוחיון כרכז הפותח. שיהיה לנו בהצלחה.

אין מניות בטוחות כמעט בכלל, אבל תסכים איתי שיש קורלציה בין הכסף שמשולם על שחקן לבין הסיכוי שיצליח, לא ככה? ובשורה התחתונה, הביאו גארד סקורר שכונתי בן 27 מהליגה הגרמנית בלי ניסיון יורוליג רציני בחצי מיליון דולר, וזה אחרי שכל הקיץ דיברו על פארגו או פלאניניץ או מקאלב באיזה 1.5 - 2 מיליון דולר. אפילו פרסמו שפדרמן נפגש עם פארגו בלונדון וסיכם איתו על חוזה בגובה 1.5 מיליון דולר לעונה לפני שצסקא התערבה ושמה 2.2 מיל' על השולחן. אז איפה הכסף? למה אנחנו צריכים לסבול קבוצה בינונית שנה שנייה ברציפות?

נתחיל מזה שתפסיקו לקחת כל מה שהפדרמנים ושות' אומרים.

הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות ועם המצב של הפדרמנים בעסקים לאחרונה, החוזים שמכבי מציעה לשחקנים מצביעים בכלל על עונה פיננסית.

נתחיל מזה שתפסיקו לקחת כל מה שהפדרמנים ושות' אומרים.

הרבה יותר קל לומר מאשר לעשות ועם המצב של הפדרמנים בעסקים לאחרונה, החוזים שמכבי מציעה לשחקנים מצביעים בכלל על עונה פיננסית.

הפדרמנים ויעקב שחר יש להם אותו שיטת עבודה..

• 10 months later...

אתה משווה בין לוגאן והיקמן לריס והיקמן? כי הצמד השני הרבה יותר מתאים לשחק אחד עם השני, מפני ששניהם קומבו גארדים, ואילו לוגאן הוא רק קלעי.

אני לא יודע אם השילוב הזה יכול לעבוד, אבל זה מה שיש, ועם זה ננצח.

ניצחנוווווווווווווווווווווווווווווווווו