Jump to content

משחק אימון I מכבי ת"א Vs. קסנודאר

pirlo_21

Recommended Posts

מה עם מרגוליס?

בארץ, מתאמן כל יום עם עמיר תורג'מן תחת תוכנית מובנית שניתנה ע"י הצוות המקצועי.

מה שהפריע לי בעיקר בשני המשחקים היה אי-הנעת הכדור, דבר שעבד מצוין בקבוצה בעונה הקודמת. גם במשחק היום, כאשר שיחקו יחד אלברמן, זהבי, ראדי ויצחקי, הנעת הכדור במרכז השדה לא היתה מספיק טובה, לא מספיק חדה, לא מספיק תכליתית ולא מספיק מדויקת.

זה עוד מוקדם, ובהרכב "הסופי" יהיו שני מגנים חדשים כנראה, שוער ובן חיים/מיכה על חשבון אלטמן, ועדיין, הייתי שמח ונהנה יותר לראות את מכבי מגיעה בכל אחד מהמשחקים ל-2-3 מצבים ליד השער, ולא שההזדמנויות הכי גדולות שלנו יהיו מבעיטות חופשיות טובות של ראדי.

נקווה לראות שיפור ביכולת המשחק (התוצאה באמת לא חשובה) מול אנרג'י.

בארץ, מתאמן כל יום עם עמיר תורג'מן תחת תוכנית מובנית שניתנה ע"י הצוות המקצועי.

מה שהפריע לי בעיקר בשני המשחקים היה אי-הנעת הכדור, דבר שעבד מצוין בקבוצה בעונה הקודמת. גם במשחק היום, כאשר שיחקו יחד אלברמן, זהבי, ראדי ויצחקי, הנעת הכדור במרכז השדה לא היתה מספיק טובה, לא מספיק חדה, לא מספיק תכליתית ולא מספיק מדויקת.

זה עוד מוקדם, ובהרכב "הסופי" יהיו שני מגנים חדשים כנראה, שוער ובן חיים/מיכה על חשבון אלטמן, ועדיין, הייתי שמח ונהנה יותר לראות את מכבי מגיעה בכל אחד מהמשחקים ל-2-3 מצבים ליד השער, ולא שההזדמנויות הכי גדולות שלנו יהיו מבעיטות חופשיות טובות של ראדי.

נקווה לראות שיפור ביכולת המשחק (התוצאה באמת לא חשובה) מול אנרג'י.

זה דיי טבעי. יש המון עומס על הגוף בתקופת פרה עונה ולכן זה נראה כבד ולא חד. כך זה צריך להיות בשלב הזה. לאט לאט מריצים את הגוף לכשירות וחדות.

שבועיים(עד למשחק מול ההונגרים) זה הרבה זמן במונחי תקופת ההכנה.

בקשר לאלטמן, אני בכלל לא בטוח שהוא לא סטארטר מול ההונגרים. אני יודע שיורדי וסוזה מאד! מעריכים אותו ולא היתה שאלה מיקצועית בכלל בעניין צירופו וזה אכן נסגר בשעות.

מעניין איך היה המפגש בין יצחקי לקונאטה, בטח יצחקי התעצבן אחושרמוטה שהוא לא הצליח לקונאטה להתאבד והוא עוד ראה אותו מקבל פי 2 ממנו...

הקבוצה עוד לא מחוברת, אבל יש לה פוטנציאל אדיר. מספיק להסתכל על סגל השחקנים והעומק שיש ולהבין שהכל יסתדר.

מה שמטריד קצת באמת זה בחירת הקבוצות במחנה אימונים. נכון, צריך להתכונן על רמה גבוהה יחסית, אבל מה הטעם אם רוב הזמן חולית ההתקפה לא נגעה בכדור בכלל? חלוצים זה הכל בראש, להבקיע קצת שערים היה עושה להם רק טוב, אפילו שזה משחק אימון.

אפשר להסביר את זה בכך ששנה שעברה המשימה המיידית והקרובה שאליה התכוננו הייתה הליגה - שם צפו(וצדקו) שאתה תחזיק בכדור 65 אחוז מהזמן בכל משחק - ולכן תרגלו את הקבוצה על משחק שהכדור אצלך כל הזמן ובחרו לשם המטרה הזאת יריבות חלשות שמצד אחד לא יהיו קונוסים אבל מצד שני גם לא ממש יפריעו.

העונה אתה מתכונן למשימות אחרות (לפחות ברמה המיידית) שסביר שבקרוב מאוד תתקל בקבוצות שתתקשה להחזיק שליטה בפוזשן מולם. חשוב שמכבי תדע לשחק בלי פוזשן. דבר שהסגל הזה (שלמעשה שיחק רק בזירה המקומית) לא הכיר עדיין.

מכבי מסגלת לעצמה עוד סגנון. זה פחות יפה אולי, אבל זה המקום שלנו ביחס לרוב היבשת.

אני רק מקווה שגורדי מנחה את סוזה לפתוח עם מיכה בהרכב לפני אלטמן,כי סוזה לא מכיר אותו(את מיכה) ונראלי שהוא תופס מאלטמן קצת יותר מידי כי הוא בא מפולהאם.

אני רק מקווה שגורדי מנחה את סוזה לפתוח עם מיכה בהרכב לפני אלטמן,כי סוזה לא מכיר אותו(את מיכה) ונראלי שהוא תופס מאלטמן קצת יותר מידי כי הוא בא מפולהאם.

תהיה בטוח שאם השחקן שג'ורדי הכי מעריך(גארסיה) ישב יותר מחצי עונה על הספסל אז ג'ורדי לא מתערב למאמן בהחלטה מי יפתח ומי ישחק.

חוץ מזה שסוזה לא מכיר כמעט אף שחקן במכבי חוץ ממה שהוא ראה באימונים או מה שסיפרו לו כשהוא הגיע.

מי שטוב ישחק , מי שפחות טוב יחכה להזדמנות שלו על הספסל ויצטרף להוכיח שמגיע לו להישאר על המגרש

אפשר להסביר את זה בכך ששנה שעברה המשימה המיידית והקרובה שאליה התכוננו הייתה הליגה - שם צפו(וצדקו) שאתה תחזיק בכדור 65 אחוז מהזמן בכל משחק - ולכן תרגלו את הקבוצה על משחק שהכדור אצלך כל הזמן ובחרו לשם המטרה הזאת יריבות חלשות שמצד אחד לא יהיו קונוסים אבל מצד שני גם לא ממש יפריעו.

העונה אתה מתכונן למשימות אחרות (לפחות ברמה המיידית) שסביר שבקרוב מאוד תתקל בקבוצות שתתקשה להחזיק שליטה בפוזשן מולם. חשוב שמכבי תדע לשחק בלי פוזשן. דבר שהסגל הזה (שלמעשה שיחק רק בזירה המקומית) לא הכיר עדיין.

מכבי מסגלת לעצמה עוד סגנון. זה פחות יפה אולי, אבל זה המקום שלנו ביחס לרוב היבשת.

מה גם שסוזה הצהיר במפורש שהוא סיגל שתי משחק שונות, לליגה ולאירופה, בהונגריה. אני מאמין שבארץ ניראה אחרת אבל מי שחושב שעם אוסקר זה היה נראה אחרת משמעותית משלה את עצמו. הדבר הכי חשוב כרגע הוא הגנה ולעבור את הסיבוב השני, משימה שהפכה ממובנת מאליה לאתגר לא פשוט. אח"כ נהיה יותר חכמים ורגועים.

בשני משחקי האימון נראינו רע.

יש שחקנים שפשוט לא ברמה, פידלף זה אחד השחקנים הלוקים יותר בטכניקה בסיסית ובעמידה על המגרש.

אני מצטער אם זה נשמע יומרני אבל בשיא הרצינות אני חושב שאתמול הייתי יכול להחליף אותו ולהועיל יותר. הבן אדם לוקה בטכניקת פס פשוט ואין לו קשר עין עם הכדור.

יותר מדי כדורים ארוכים, חוץ מזה שלא אהבתי את הסגנון של 2 קשרים אחוריים ואחד עושה משחק.

מעניין איך היה המפגש בין יצחקי לקונאטה, בטח יצחקי התעצבן אחושרמוטה שהוא לא הצליח לקונאטה להתאבד והוא עוד ראה אותו מקבל פי 2 ממנו...

לא הבנתי מה אתה רוצה

מעצבן אותי מאוד שכמעט כל האתרים מצטטים שחקנים שאומרים שיש לחץ בקבוצה והיא לא מחוברת

מקווה מאוד שזאת סתם המצאה של הכתבים כי אם באמת שחקנים מדברים ככה זב חמור מאוד והכישלון המקצועי יבוא מהר מאוד

ג'ורדי לטיפולך

אתם אופטימים מדיי, הם לא בעטו לשער אפילו פעם אחת ב-2 משחקים.

הכל מקרי, הכל מבולגן, אין שיטה, בקיצור - נפילה.

למה להתחיל הכל מחדש? יש את השיטה של אוסקר שהיתה מעולה לנו, להמשיך איתה לעזאזל.

איפה הדיבורים על המשכיות?!

אתה עובר מנושא לנושא ומפיץ את הרעל הזה נגד הקבוצה?

כנראה קנו אותך שנה שעברה ב 8-0 על דייגים מסן מרינו.

רגע, אני ראיתי משהו אחר שאתם לא?

אני לא מבין את כל התגובות של האנשים שכותבים שאני כותב רעל בלבד.

כי זה מה שאתה עושה.

ראינו משהו אחר? מה ראית שנה שעברה? 8-0 על נגרים?

תן זמן, תן לקבוצה להתחבר. שחקנים חדשים.

עוד לא עברת משחק רשמי אחד בשביל להעביר ביקורת.

אפילו לא גביע הטוטו

ואתה קובר את הקבוצה.

סבלנות

רגע, אני ראיתי משהו אחר שאתם לא?

אני לא מבין את כל התגובות של האנשים שכותבים שאני כותב רעל בלבד.

גבר,

אנשים פה לא מבינים כלום.

בגלל שלקחנו אליפות בפער עצום, ויש לנו סגל הכי טוב בליגה, והכי מקצועי, וצוות מקצועי הכי טוב ויורדי אלוהים ומיטש ענק והכל מושלם.

אז הם חושבים שהכל טוב.

הם צריכים להבין שהדבר היחיד שקובע זה ניסוי כלים במחנה אימון.

אם אנשים ימשיכו לישון ולא לראות שהפסדנו 1-0 לקבוצה יקרה פי 4 מאיתנו אנחנו נסיים עוד עונה מקום 6.

חייבים להתעורר עכשיו וחבל לי שרק שנינו רואים את זה.

תארגן את כל מי שאתה יכול לקריית שלום ביום שהם נוחתים, אני אעשה כמוך.

נעשה שם בלאגן, קללות, צעקות, פירו, יריקות על שחקנים וצמיגים שרופים. לא ניתן למכבי ליפול.

חייבים לשרוף את קריית שלום.

אתה איתי?

אני סבלני, פשוט מעצבן אותי לראות את המערך שהוא משחק בו.

לא רציתי להאמין לפרסומים שהיו עליו, שהוא בונקר...אבל עושה רושם שזה נכון עד עכשיו.

סוייר, אם לא היית ציני, הייתי זורם איתך ;-)

גבר,

אנשים פה לא מבינים כלום.

בגלל שלקחנו אליפות בפער עצום, ויש לנו סגל הכי טוב בליגה, והכי מקצועי, וצוות מקצועי הכי טוב ויורדי אלוהים ומיטש ענק והכל מושלם.

אז הם חושבים שהכל טוב.

הם צריכים להבין שהדבר היחיד שקובע זה ניסוי כלים במחנה אימון.

אם אנשים ימשיכו לישון ולא לראות שהפסדנו 1-0 לקבוצה יקרה פי 4 מאיתנו אנחנו נסיים עוד עונה מקום 6.

חייבים להתעורר עכשיו וחבל לי שרק שנינו רואים את זה.

תארגן את כל מי שאתה יכול לקריית שלום ביום שהם נוחתים, אני אעשה כמוך.

נעשה שם בלאגן, קללות, צעקות, פירו, יריקות על שחקנים וצמיגים שרופים. לא ניתן למכבי ליפול.

חייבים לשרוף את קריית שלום.

אתה איתי?

אני חושב שאתה קיצוני מדי, אל תסתלבט עליו.

אבל כן, צריך לעשות מעשה, אין ספק.

אני לא רוצה שיתבעו אותי אז אני רק אזרוק מילה אחת לאוויר.

מצרים

לא רציתי להאמין לפרסומים שהיו עליו, שהוא בונקר...אבל עושה רושם שזה נכון עד עכשיו.

גם אני לא אוהב הרבה דברים לפעמים... אבל מאחר והוא המאמן, ואפילו 100 שעות של חסד לא נתנו לו,

אז תיאלץ להמתין עם הבלאגן...

לא ציני בכלל.

עובדות שחור על גבי לבן. רוב המשחקים שלו נגמרו בתקו.

הוא לא לקח אליפות בהנוגריה. למי הפסיד? לגיור?!?! אתה רוצה גם להפסיד לה?

אוסקר לא היה נותן לעטר לעזוב ובטח לא ליצחקי השמן המופרע לבוא.

בטח לא לשלם כאלו סכומים על טל בן חיים, ולזרוק זין באימונים.

מזה כל ההדלפות האלו? השמועות על אימוני כושר קלים/מביכים. מזה השטויות האלו?

אני יודע שזה נשמע קיצוני

אבל או שתעיר אותם עכשיו או שתצטער על זה בסוף העונה.

בחירה שלך אם אתה איתי או לא.

אני חושב שאתה קיצוני מדי, אל תסתלבט עליו.

אבל כן, צריך לעשות מעשה, אין ספק.

אני לא רוצה שיתבעו אותי אז אני רק אזרוק מילה אחת לאוויר.

מצרים

לירן זה לא המקום לשטויות.

מבן אדם כמוך ציפיתי להצטרף אליי ולארגן אנשים.

אח"כ בסוף העונה אל תתפלאו שתבכו.

קח את השאלה הזאת הכי ברצינות שיש,בלי ציניות או ניסיון לעקוץ,באמת מתוך רצון לדעת ולהשכיל..

אתה אמיתי?