Jump to content

דוינק הליצן

ראש הזהב

Recommended Posts

אואן הארט היה אמור לחקות את סטינג כולל מסיכה שלו והכל ואז ליפול באמצע כאילו בקטע מלגלג על סטינג

הייתה בעיה בכיוון ובתזמון. במקום לנחות על המזרון הוא נחת על החבלים

לא יודע על זה.

אואן הארט היה תחת גימיק שנקרא הבלו בלייזר.

אם זה מזלזל על סטינג אני לא יודע.

יש לך מידע על זה? (וואלה זה מעניין אותי)

לא בא לזלזל בסטינג אין קשר...יש ראיון איתו דקות לפני הקרב שהוא נפטר שהוא יעם החליפה של הבלו בלייזר..בא להכנס בכניסה מרשימה אין קשר לסטינג...מה גם שסטינג היה wcw והוא בwwe..

קוסטה, לא יודע מה בדיוק.

תחשוב פשוט בנושא הזה של טייקר וקיין.

כל הדברים שהובילו לעניין. הדברים החשובים, מעניינים וכו'.

אם אחרי איזה שנה היה איזה קרב ביניהם שזה כבר היה הקרב החמישי. זה לא מעניין.

קראתי על זה פעם. זה היה בתקופה שהwcw עקפו את wwe והיה בינהם תחרות קשה, אז וינס מקמהון רצה יעני לזלזל בהם ולהראות שלו יש יותר גדול. ברט הארט לא סולח לו על זה עד היום

בסוף מקמהון קנה את wcw ואז התחיל סטורי ליין משותף שבסופו wwe ניצחו וסגרו את wcw

וואלה ה-WCW היו מרגשים רצח, פעם באמת היה נדיר.

איפה הימים של טייקר ו-MOD, הקדנציה הראשונה של DX, תקופת NWO....

היום כולם ילדים.

לפעמים כשמשעמם לי אני אשכרה רואה את ה-DVD של טייקר (TOMBSTONE) עם הפיוד שלו מול מיק פולי והקרב שלו כשהוא זרק את פולי מגג הכלוב.

היום אין את הדברים האלה ובגלל זה יש ירידה ברייטינג שלהם.

יובל רצת שלוש שנים קדימה בערך....אין קשר בין זה לזה...ברט הארט כעס עוד הרבה לפני על הדפיקה במונטריאול (היום הם כבר עושים מזה צחוק אבל אז זה היה ברדק, הארט ירק לו בפנים בשידור חי) וגם ה-invasion היה סיפור שתוכנן הרבה לפני, מי שזוכר את ההתחלה, ראו את בנואה סאטורן מלנקו וגררו בקהל של ה-WWE ולא הבינו למה, זה הסטייבל שהוקם בWCW והתחיל את ה"פלישה" שבעצם הייתה דרך להעצים את המלחמה בין המקמהנ'ס ובסוף להקים את הקורפרט (ואז נולד אוסטין-מקמהן עם הקטע הבלתי נשכח של המכות בבית חולים עם סיר לילה)

בכל מקרה, עד כמה שאני זוכר ממה שקראתי, לא היה קשר בכלל, זה סתם היה גימיק מטומטם, אואן לא רצה לעשות אותו כי הוא חשב שזה פשוט לא בטוח.

מוריו, אתה יודע שבקרב הזה הנפילה של פולי מהכלוב לתוך הזירה הייתה טעות? סתם ככה לידע כללי, הוא סיפר שהוא חשב שפולי מת בפעם הראשונה, היה בטוח שהוא מת בפעם השנייה ושהוא ביקש ממנו להפסיק ופולי סירב.

בגלל הדברים האלה פולי הוא אגדה.

עמית, תן לי כמה ימים אני מארגן אותך בכמה סרטונים פגז...מקווה שאני אצליח לארגן הכל, אבל את הדברים העיקריים זה לא מסובך כ"כ למצוא אני חושב.

עמית תגיד איזה קטעים אתה מחפש בדיוק, יש לי לינקים לחלק במחשב, חלק פשוט צריך לחפש את הארוע ולראות את הקרב, מאמין שלחבר טוב יש הכל.

רביד צודק מיליון אחוז, ב99 סטינג כל שבוע שני היה יורד מהגג כדי להפחיד את הוגן, נאש, הול והNWO (שמעו, זה היה סטוריליין של שנתיים וחצי מטורף פשוט, סטארקייד 99 והכניסה של סטינג זה צמרמורת עד היום) כשהשיא היה כשירד ממטוס, אואן לא רצה לעשות דבר כזה, הוא פחד, שקשק, שלשל מלחץ, עובדה שידע מה הוא אומר\מרגיש.

חזי- אם אתה מחפש מראה? יש לך גם היום....אבל זה לא מספיק, מי שהזכרת שם (חוץ מדה רוק ואוסטין) היו פח, ובגלל זה היו אנשים כמו היימן.

תן לי פאנק, ג'ריקו, אורטון שלא נראים מפחיד, אבל סוחבים קרב של שעה (ואני לא אקח אותך אחורה לטייקר בשיאו שון מייקלס מול הרוק, אנגל שהריצו למעלה) מאשר באטיסטה נגד סינה שהדבר הכי מפחיד שתראה זה שילדים קטנים מעודדים אותם.

מאיוקה, לא יפסיד, אוי ויי אם כן.

הרצף של טייקר לא יישבר, שמועות עקשניות אומרות שזה הארוע האחרון שלו גם ככה, הוא לא צעיר, קשה לו, ואשתו רוצה אותו בבית...

לגבי השאר אני לא ממש יודע אפילו שגולדברג היה האהוב עלי ואין היום אף אחד שניראה ככה ב wwe גם שור מטורף וגם זריז ומהיר

אבל ברוק לסנר פח? הבנאדם היה אלוף בUFC וסחב שם יפה מאוד

וואלה ה-WCW היו מרגשים רצח, פעם באמת היה נדיר.

איפה הימים של טייקר ו-MOD, הקדנציה הראשונה של DX, תקופת NWO....

היום כולם ילדים.

לפעמים כשמשעמם לי אני אשכרה רואה את ה-DVD של טייקר (TOMBSTONE) עם הפיוד שלו מול מיק פולי והקרב שלו כשהוא זרק את פולי מגג הכלוב.

היום אין את הדברים האלה ובגלל זה יש ירידה ברייטינג שלהם.

אין את זה כי סף הריגוש של ילדים קטנים הוא ברמה אחרת לגמרי.

דניאל, אני לא לוקח כלום מבחינת כישרון שיש לו, הבן אדם DIV1 all american (סיכוי גבוה שאתה בין היחידים שמבין מה אני אומר) אבל רסלינג זה לא MMA של תן מכות, זה סיפור, אגדה, ספורט בידורי (בנוגע למה שדיברתם קודם, זו ההגדרה שוינס נתן כדי לא להחזיק אמבולנסים בכל ארוע, מעבר לאחד ככוננות אם חס וחלילה קורה משהו), ולא משהו שנועד לבדוק מי הכי טוב.

בינינו? גולדברג לאשלי באטיסטה ועוד כהמ ניסו לעשות את המעבר, לסנר הוא מפלצת, גולדברג אולי היה שורד מול ילדים חסרי ניסיון אבל הוא שחקן פוטבול חביב עד אשר נפצע.

ברסלינג לצערינו צריך יותר מלהיות גדול ומפחיד, זה לא שנות השישים, צריך יכולות דיבור (וחוץ מרוקי ואוסטין מי יודע לעשות את זה? לסנר? בקושי לנשום הוא יודע) ולתת קרב שאתה נהנה לראות (שוב דניאל זה לא מה שאתה ואני מחפשים) הם לא מסוגלים, לא גולדברג, לא לסנר לא כלום, בגלל זה שמו אותם מול אנשים כמו פאנק (מסתמן) וליד אנשים כמו היימן, שיהיה מי שידבר.

תחשוב על קרב של סונן בלי הטראש טוק, או ויטור בלי נוקאאוט...אתה מתבאס.

יובל רצת שלוש שנים קדימה בערך....אין קשר בין זה לזה...ברט הארט כעס עוד הרבה לפני על הדפיקה במונטריאול (היום הם כבר עושים מזה צחוק אבל אז זה היה ברדק, הארט ירק לו בפנים בשידור חי) וגם ה-invasion היה סיפור שתוכנן הרבה לפני, מי שזוכר את ההתחלה, ראו את בנואה סאטורן מלנקו וגררו בקהל של ה-WWE ולא הבינו למה, זה הסטייבל שהוקם בWCW והתחיל את ה"פלישה" שבעצם הייתה דרך להעצים את המלחמה בין המקמהנ'ס ובסוף להקים את הקורפרט (ואז נולד אוסטין-מקמהן עם הקטע הבלתי נשכח של המכות בבית חולים עם סיר לילה)

בכל מקרה, עד כמה שאני זוכר ממה שקראתי, לא היה קשר בכלל, זה סתם היה גימיק מטומטם, אואן לא רצה לעשות אותו כי הוא חשב שזה פשוט לא בטוח.

מוריו, אתה יודע שבקרב הזה הנפילה של פולי מהכלוב לתוך הזירה הייתה טעות? סתם ככה לידע כללי, הוא סיפר שהוא חשב שפולי מת בפעם הראשונה, היה בטוח שהוא מת בפעם השנייה ושהוא ביקש ממנו להפסיק ופולי סירב.

בגלל הדברים האלה פולי הוא אגדה.

עמית, תן לי כמה ימים אני מארגן אותך בכמה סרטונים פגז...מקווה שאני אצליח לארגן הכל, אבל את הדברים העיקריים זה לא מסובך כ"כ למצוא אני חושב.

מה זאת אומרת "חשב שפולי מת"? באמיתי או כחלק מהשואו?

וברט הארט ירק על מקמאהן כחלק מהתסריט?

אני אף פעם לא מבין איך זה הולך... מה מבוים ומה לא?

אין את זה כי סף הריגוש של ילדים קטנים הוא ברמה אחרת לגמרי.

לא רק זה, למתאבקים היום יש כריזמה של מחדד.

אלה דברים שכניראה לא נדע אף פעם

גם מה שקורה במציאות משתלב בהמשך לעוד סיפור ועלילה שהם ממציאים

מישהו שם אי פעם יצא בהודעה שזה מבויים?

לצעירים בנינו

http://www.youtube.com/watch?v=h2ujClu40tw

4:20 חח זה אחד המטורפים שאני זוכר

וגם זה מטורף חח

אחד המאבקים שהכי אהבתי בתור ילד בסדרה הזאת זה אדג' מול סינה

טוב נעשה את זה פשוט:

בזמן האחרון היו שני דברים אמיתיים:

הברדק שהיה עם מאט הארדי מול הWWE (ואז הלך לTNA ג'ף נפל בסם שוב ויצא לחופשת גמילה ומאט נעלם) שגם ממנו בסוף עשו סיפור (החתונה של אדג' וליטה)

אוסטין אריס בTNA מתגרה בכריסטי המי בצורה מינית.

כל השאר זה מה שנקרא worked shot במקרה הכי גרוע, שזה משהו מציאותי, ששילבו בסיפור.

היום משתדלים לעשות הכל יותר אותנטי, זה לא עובד.

לשאלות הראשונות:

1) טייקר זרק את פולי מהגג של הכלוב לשולחן, זה היה מתוכנן לחלוטין, ורואים שפולי קופץ, רק שפולי נפגע מזה והמשיך את הקרב למרות זאת, אחר כך, היה אנגל (קטע בקרב) שהם על הגג וטייקר דופק לו צ'וק סלאם, אמהמה? הייתה בעיה עם הכלוב, הוא נפתח כמו זבל, ופולי נפל על הכתב והצוואר, טייקר אמר בראיון אחרי זה, שהוא היה בטוח בשנייה הראשונה שפולי מת...לא היה מתוכנן בכלל שהכלוב ייפול, הפנים של אשתו של פולי באותו רגע מדברות בגדול.

2) ברט הארט לא ידע על התסריט, במידה שיש למישהו פה השגות, הקרבות מתוכננים, בטח ובטח הסיום שלהם, כל מה שקורה באמצע, מלבד קטעים מפחידים שהקהל צורח בהם הולי שיט כמו אהבלים, נסגרים ע"י המתאבקים בחדר הלבשה בדר"כ.

הסיפור בין ברט לוינס הוא ישן.....וינס לא רצה שברט יילך עם החגורה לWCW ברט התלבט, וינס עשה עליו פארטייה, שון מייקלס שם אותו בשארפשוטר (שמי שגדל בתקופה ההיא יודע שזה היה התרגיל של ברט ולנצח יהיה שלו) ברט אמור לתפוס אותו, להפוך ולנצח, מה שקרה היה שבשנייה ששון התיישב וינס סימן לשופט והקרב הסתיים.

שון טען שהוא לא ידע, אח"כ הודה שידע מההתחלה.

ברט הארט התחמם, השתגע (ובצדק) וירק על וינס.

רואים גם את הבריטיש בולדוג (שהלך לעולמו) יוצא החוצה ומנסה להרגיע אותו ואת ברט תופס את הראש בהלם, חודש אחרי הוא היה אצל טד בWCW בהחלטה שגמרה סופית את WCW כנראה.

זה מאוד בגדול.

תל אביב צהובה, היו כמה כאלו, תכוון קצת יותר.

היה את הסיפור (הענק אדיר מטורף בהחלט, ששני רק ליריבות בין סוייר לריפליי) בין מקמהן לאוסטין, שנולד מזה שאוסטין שבר את הצוואר (באמת שבר אותו - אואן שבר לו אותו בKING OF THE RING) וכאילו אין לו אישור להילחם ואז לוקחים לו את החגורה, נלחם ברוקי, נלחם בטייקר, מכה את וינס, נלחם ברוקי, נלחם בטייקר, נלחם בטריפל H, מכה את וינס, מכה את שיין, מכה את סטפני, מכה את וינס, נלחם בכולם, זמבוני, בירות, מתעלל בכולם, מכה את וינס, סיר לילה בבית חולים וכו'.

כמות הסיפורים שהשתלבו פה היא פשוט מפחידה (רשימה חלקית: DX גלגול ראשון, MOD, הגלגול השני של MOD, רוק אוסטין, אנגל אוסטין, הפלישה של WCW, וכו').

עמית, לא הספקתי לחפש לך את הסרטים, מבטיח לך שלא שכחתי אותך.