Jump to content

דוינק הליצן

ראש הזהב

Recommended Posts

אתמול נפטר עוד מתאבק מהזכורים שהיו בwwf ומצטרף לרשימה ארוכה של מתאבקים שנפטרו בטרם עת כמו : יוקוזונה..מיסטר פרפקט...קראש מהוואי...בם בם ביגלו ועוד ועוד...די מוזר וטרגי מה שקורה להם..

אתמול נפטר עוד מתאבק מהזכורים שהיו בwwf ומצטרף לרשימה ארוכה של מתאבקים שנפטרו בטרם עת כמו : יוקוזונה..מיסטר פרפקט...קראש מהוואי...בם בם ביגלו ועוד ועוד...די מוזר וטרגי מה שקורה להם..

בין מוזר לבין מה שקורה להם אין הבדל של מדבר באמצע.

הם משתמשים בחומרים אסורים מגיל ההתבגרות, לא מפסיקים להתפמפם עד גילאי ה50 שלהם, הם שותים אלכוהול על בסיס יומיומי, וגם משתמשים בסמים כימיים כאלה ואחרים (הם עוברים מעיר לעיר ועובדים בלי סוף

כל יומיים יש להם מופע או תוכנית והם כל הזמן בדרכים.

אין מה לעשות זה המחיר של הכאילו תהילה שלהם.

כמו שכתבו למעלה - אתה לא יכול להציף את הגוף שלך כל החיים בסטרואידים ובחומרים נוספים ולחשוב שתגיע לגיל של זקנה. זה פשוט לא עובד ככה.

אומנם זה לא מהסיבות שדיברתם עליהם,

אבל אם כבר נזכרת את נפטרו בטרם עת,

אי אפשר לשכוח את אוואן הארט - נפל מחבל כשירד מגג האולם. היה אמור לעשות כניסה מרשימה לזירה.

ואדי גררו שהוא מת משימוש יתר בסטרואידים.

לא דוינק, אחד מהדוינקים...הוא היה הראשון, מאז היו עוד שישה נדמה לי.

עמית, אדי גררו מת מדום לב, כשהוא מת הוא היה נקי 5 שנים.

יש גם את מאצ'ו מן רנדי סאבאג' שמת מתאונת דרכים ועד היום לא ברור אם היה מסומם שיכור או סתם עייף בזמן התאונה.

טוב נו אם אתה מתעקש :)

סטרואידים, מת', משככי כאבים ואלכוהול שגרם לשתי תאונות דרכים ומעצר אחד על תקיפת שוטר.

אבל בו אלא נרד לפרטים....

המוות הכי טרגי זה המוות של כריס בנואה, לא בגלל שכואב שהוא התאבד, אלא בגלל שהוא רצח את אישתו והבן על הדרך בהתקף זעם שנבע מכל החרא שהוא לקח.

עם כמות הסטרואידים, המכות שהם מקבלים(אפילו שזה לא אמיתי) , האימונים המטורפים והעבודה האינטנסיבית

זה פלא שרובם עוד חיים

האמת היא שרייזר רמון במצב עצוב מאוד

יצא לי לראות סרטון שלו ביוטיוב שהוא מכור במצב קשה

פשוט עצוב (ואני לא אחד שרואה היאבקות בידורית כבר קרוב ל10 שנים) הבן אדם היה אגדה בילדות.

המוות הכי טרגי זה המוות של כריס בנואה, לא בגלל שכואב שהוא התאבד, אלא בגלל שהוא רצח את אישתו והבן על הדרך בהתקף זעם שנבע מכל החרא שהוא לקח.

אני זוכר שממש היה לי קשה להשלים עם זה :( :( :(

מה עם אנדרטייקר? בראט הארט?

אנדרטייקר חי ובועט.

ברט הארט מתפרנס מהופעות אורח בכל מיני אירועים קטנים ומתמלוגים על ספרים שכתב.

דרך אגב מעניין למה לא פרסמו אף פעם את הקלטת האמיתית של הנפילה של אואן הארט..הרי גם עם הסיבה היא לבקשת המשפחה כמה פעמים קרה אסונות שהראו אותם...

דרך אגב מעניין למה לא פרסמו אף פעם את הקלטת האמיתית של הנפילה של אואן הארט..הרי גם עם הסיבה היא לבקשת המשפחה כמה פעמים קרה אסונות שהראו אותם...

זה לא קרה באימון?

לפי מה שהבנתי, בזמן הכניסה שלו, הייתה שקופית כלשהי או וידאו של קרבות מהעבר או משהו בסגנון ולא צילמו את זה.

אבל הם המשיכו את השידור ובהמשך הפרשנים שם מספרים מה קרה ושהוא מת

זה לא קרה באימון?

זה היה לפני כניסה לקרב שהוא היה אמור להכנס בחבל שיורד מ10 מטר והחבל נקרע והוא נפל ישר לזירה...הקטע צולם כמובן במצלמות אבל בגלל שלפני הקרב הם עברו להראות פרומו אחר אז יצא להם במזל שהם לא שידרו את זה גם בשידור חי..

לפי מה שהבנתי, בזמן הכניסה שלו, הייתה שקופית כלשהי או וידאו של קרבות מהעבר או משהו בסגנון ולא צילמו את זה.

אבל הם המשיכו את השידור ובהמשך הפרשנים שם מספרים מה קרה ושהוא מת

אתה רוצה להגיד לי שבן אדם מת והמשיכו את השידור כאלו לא קרה כלום?

באיזה שנה זה היה?

לאואן הארט הייתה דמות שנקראת הבלו בלייזר.

כאילו גיבור על, חלק מזה הייתה כניסה על אומגה ו\או להשתלשל מהתקרה, כמו שעשה שון מייקלס ברסלמניה, וכמו שעשה סטינג בכמה וכמה פעמים ב-WCW במהלך 98-99, באימון לפני הכל היה בסדר (יום לפני הארוע עצמו) אבל אואן הארט לא הסכים להשתמש בשטיק הזה ודי פחד.

לא יודע מי (אף פעם לא היה כתוב) שכנע אותו לעשות את זה וההמשך ידוע.

אואן הסתבך עם החבלים, ואחד מהם נקרע מה שגרם לנפילה שלו....את רגע הנפילה עצמו אין לראות כרגע אבל יש את השנייה שאחרי, עם המזרון הקרוע הפנים ההמומות של אנשים בקהל וג'ים רוס בשוק טוטאלי.

ו..כן הארוע המשיך כסדרו כשיום למחרת גם בWCW (איפה שברט היה חתום באותה תקופה) הזכירו את זה...אם אני זוכר נכון זה היה בתחילת שנת 2000.

ברט הארט אגב, מאז הספיק לעשות סולחה להסתכסך שוב ושוב לעשות סולחה עם וינס, היום הוא מופיע פעם בשנה ככה בארוע (הצורך בכסף משגע אותו) מקשקש בפייסבוק ים של שטויות ואמור להיכנס להיכל התהילה.

גם המצב שלו לא להיט, הוא אחרי שבץ ותאונת אופנוע, המוות של אבא שלו, ושל דייבי בוי סמית (בריטיש בולדוג) מה שכן, בארגון יש כבר דור שלישי של המשפחה הזאת.

סקוט הול (רייזר רמון) בקנטים, בפעם האחרונה שראיתי\בדקתי\שמעתי, DDP (זוכרים אותו מWCW? אז היום הוא מדריך כושר ויוגה עם שיטה שהוא פיתח, מדי פעם מופיע גם בWWE) ניסה להכניס אותו לגמילה ולאחד אותו עם הבן שלו שהתעלם ממנו במשך שנים, היה על זה כתבה עצובה ממש ב60 דקות לדעתי.

ואלו היו 60 שניות מהחיים שלי ושלכם שלעולם לא יחזרו על נזקי הרסלינג, מה לעשות אני עדיין אוהב את השטויות האלו.

טייקר עדיין מתאבק, יש לו חוזה מטורף, הוא סוג של מלך אצל וינס (יחד עם שון מייקלס וHHH זה דור הנפילים והוא היחיד שבאמת עושה משהו) החוזה שלו הוא סוג של תגיע לחודש לפני רסלמניה בריא, תשמיד עוד מישהו ותקבל בוכטות...

גם לסנר קיבל חוזה כזה אחרי שהוא הבין שהמעיים שלו לא ישרדו MMA בחיים.

אם יש עוד משהו שיעניין אתכם, תגידו.