Jump to content

מחנה האימון של מכבי ת"א - אוסטריה 2013/14

התשובה

Recommended Posts

לא שיש סיבה שזה לא יהיה נכון, אבל מאיפה הבאת את זה?

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/match/2540

ליפרינג סיימה ראשונה עונה קודמת בליגה השלישית באוסטריה ועלתה לליגה השנייה

http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Liefering

אם נגד הדבר הזה לא מבקיעים אז שיישארו כבר באוסטריה ויקבעו עוד משחק נגד קוטבוס, זה נראה כמו עונש הולם.

:clap:

מאיפה הבטחון על כך שאין שידור? ניסיתי לברר בשעה האחרונה דרך צ'רלטון ואמרו שיחזרו אליי עם תשובה בקרוב

אני לא מבין למה לפנות לגורם מפוקפק כמו צ'ארלטון, כשיש לך בפורום גורם אחר עם 100% דיוק.

אני לא מבין למה לפנות לגורם מפוקפק כמו צ'ארלטון, כשיש לך בפורום גורם אחר עם 100% דיוק.

כי הוא מאמת הכל רק אחרי שאחרים כותבים את זה או שזה מופיע בתקשורת. רק ניסיתי לעזור לו :\

בכל מקרה, חזרו אליי עכשיו ונכון לרגע זה לא יהיה שידור.

נערך על ידי זיגפלד

אם אניימה היה שחקן חופשי אני מאמין שג'ורדי ומיץ' היו נותנים לו כבר 600~700 אלף יורו וסוגרים את הסיפור איתו.

הבעיה היא סכום ההעברה שליל רוצים ולפי הפרסומים זה 1.5 מיליון דולר ותוסיפו לזה את ה700 אלף יורו שאניימה רוצה וזה יוצא המון המון כסף,בטח בהתחשב בעובדה שאנחנו כבר לא נמכור אותו ולא נעשה עליו רווח.

אם אניימה היה שחקן חופשי אני מאמין שג'ורדי ומיץ' היו נותנים לו כבר 600~700 אלף יורו וסוגרים את הסיפור איתו.

הבעיה היא סכום ההעברה שליל רוצים ולפי הפרסומים זה 1.5 מיליון דולר ותוסיפו לזה את ה700 אלף יורו שאניימה רוצה וזה יוצא המון המון כסף,בטח בהתחשב בעובדה שאנחנו כבר לא נמכור אותו ולא נעשה עליו רווח.

המון כסף ביחס למה?

צריך לקחת דברים בפרופורציות: מאז שג'ורדי הגיע קיבלו החלטה במועדון להפחית משמעותית את הוצ' השכר והרכש על שחקנים, צעד מבורך ולגיטימי לאור הסחטנות שנעשתה ב 3 שנים האחרונות. שחקנים בינוניים שבעבר היו מקבלים חוזי עתק וידעו שכשהם עושים מו"מ עם מכבי אפשר להפריז בדרישות, היום מבינים שזה כבר לא יקרה.

אבל עם זה, כשיש לך שחקן כמו אניימה שהוא שוער ב 2-3 רמות מעל הליגה, שוער של צ'מפיונס ליג, והוא אשכרה מוכן לשחק בישראל ובמכבי בפרט, אתה צריך לשים את הכסף. אם מכבי תגביל את עצמה במדיניות השכר של 350 אלף יורו לנצח יהיה קשה להתברג באירופה (אפילו בליגה האירופית). אניימה זה לא עוד שחקן, זה שחקן "שובר שוויון" כמו שאוהבים פה לומר. זה בדיוק סוג השחקנים שצריכים לחרוג עבורם.

אדיר, אין שוערים ברמה כזו בארץ,

אניימה מכיר את הארץ, טוב לחדר הלבשה.

צריך אותו במכבי, חשוב לשמור כמה שניתן על השלד.

לאבד את אלירן, אוסקר ואניימה זה כבד.

אתה טועה,הבעיה היא לא סכום ההעברה שליל דורשת אלא דווקא השכר שאניימה דורש.

ג'ורדי כבר אמר עשרות פעמים שמכבי הציבה גבול שנע סביב ה350-400 אלף יורו שכר לשחקן (אולי דולר? לא זוכר) כדי לשמור על חדר הלבשה בריא.

אני אפילו חושב שאם אניימה היה מסכים לשכר של 400 אלף יורו אבל ליל הייתה רוצה סכום העברה של 2-2.5 מליון,אז מכבי היו חותמים על זה כבר לפני שבועיים.