Jump to content

המנויים לעונת 13/14

Recommended Posts

הוראות להזמנה באינטרנט למחדשים(יפתח ביום ראשון 14:00)

נכנסים לאתר http://tickets.leaan.co.il/

נכנסים לחשבון שלכם(גם אם אין לכם אחד כזה, הוגדר לכם אחד אוטומטי-שבעזרתו עשיתם את המנוי, הסיסמא ברירת מחדל "שם פרטי שלכם+73" לדוגמא "דני73")

*אם אתם לא יודעים את המייל שלכם בגלל שקניתם בקופות/טלפון/ארגון או וואטאבר אז יש לכם מס' לקוח(את זה תוכלו בטח להשיג דרך לאן או בדרך אחרת שבא ישלחו לכם)

הולכים לתווית "החשבון שלי"(למעלה בצד שמאל) ואז לוחצים על התווית חידוש(העלתי למוגבלים שבטח לא ידעו איפה זה)

jgmwyezkw2yf.jpg

וממשיכים כבר לבד בהזמנה(כרגע זה לא נותן להזמין, רק ביום ראשון זה יפתח)

אם קניתי דרך הקופות בק"ש שנה שעברה מה אני עושה השנה ?

אגב, לכל מי שעושה השוואות לאחות הקטנה והמכוערת מהצד השני של הכביש, מחירי המנויים שלהם עומדים על 1190 ש"ח לשערים 5,7,8, ועל 2090 ש"ח למקומות הזולים יותר ב2,13. אצלנו גם המחירים יותר זולים וגם יש הנחת מחדש.

כל הכבוד להנהלה

מישהו יכול לאמת/לאשר/ להגיד שהוא גם שמע על זה:

התקשרתי ללאן ושאלתי אותם אם אפשר לחדש את המנוי שלי משער 13 לשער אחר. הם אמרו שהם יכולים להכניס אותי לרשימת המתמנה שאם יתפנו מקומות בשערים אחרים אני יוכל לחדש לשם במחיר מחדש, אם אני לא אוכל להכנס לרשימת ההמתנה אני עדיין יוכל לחדש לשער שבו ישבתי. לפי מה שהבנתי הרשימת המתנה נסגרת ביום האחרון לחידוש 3.7, ולכן באותו יום אני אוכל לדעת אם נכנסתי לרשימת המתנה ואם לא אז אוכל לחדש.

מישהו הבין את כוונתי, זה הגיוני? מישהו גם שמע על האופציה הזאת?

מישהו יכול לאמת/לאשר/ להגיד שהוא גם שמע על זה:

התקשרתי ללאן ושאלתי אותם אם אפשר לחדש את המנוי שלי משער 13 לשער אחר. הם אמרו שהם יכולים להכניס אותי לרשימת המתמנה שאם יתפנו מקומות בשערים אחרים אני יוכל לחדש לשם במחיר מחדש, אם אני לא אוכל להכנס לרשימת ההמתנה אני עדיין יוכל לחדש לשער שבו ישבתי. לפי מה שהבנתי הרשימת המתנה נסגרת ביום האחרון לחידוש 3.7, ולכן באותו יום אני אוכל לדעת אם נכנסתי לרשימת המתנה ואם לא אז אוכל לחדש.

מישהו הבין את כוונתי, זה הגיוני? מישהו גם שמע על האופציה הזאת?

אני לא יודע להגיד לך בוודאות לגבי הרשימת המתנה (אבל רב הסיכויים שמה שאמרת הגיוני), אבל קח בחשבון שזה טריק שיווקי לא קטן. לא היה דבר כזה בארץ לפני ואני לא מאמין שזה יתפוס יותר מידי... ככה שאם תרצה לחדש ל8 או 7 נניח, לא אמורה להיות לך בעיה גדולה. הבעיה היחידה שלך זה להשיג מקום טוב ב8, שעד היום אני לא מבין למה הוא יציע מסומן ועוד הקטע המפגר עם היציע משפחות למטה..

אבל בעקרון זה עובד שמי שמקבל מקום ברשימת ההמתנה יש לו סוג של עדיפות על פני אלה שלא נרשמו, כשזה תלוי במספר הנרשמים.

בעצם, כשאני מסתכל על זה עכשיו, רשימת ההמתנה נפתחת ביום ראשון ותסגר ב3.7. המכירה למנויים חדשים תפתח ב7.7. יש 4 ימים הפרש בין סוף המכירה למחדשים למכירה לחדשים. יכול להיות שב4 ימים האלה תהיה מכירה קודם כל למי שנרשם לרשימת המתנה?

אני לא יודע להגיד לך בוודאות לגבי הרשימת המתנה (אבל רב הסיכויים שמה שאמרת הגיוני), אבל קח בחשבון שזה טריק שיווקי לא קטן. לא היה דבר כזה בארץ לפני ואני לא מאמין שזה יתפוס יותר מידי... ככה שאם תרצה לחדש ל8 או 7 נניח, לא אמורה להיות לך בעיה גדולה. הבעיה היחידה שלך זה להשיג מקום טוב ב8, שעד היום אני לא מבין למה הוא יציע מסומן ועוד הקטע המפגר עם היציע משפחות למטה..

אבל בעקרון זה עובד שמי שמקבל מקום ברשימת ההמתנה יש לו סוג של עדיפות על פני אלה שלא נרשמו, כשזה תלוי במספר הנרשמים.

לא הקטע שממנו הכי "התלהבתי", זה שאני בתור מחדש יכול לנסות לעבור שער באמצעות הרשימת המתנה, ואם אני לא אצליח אני אוכל לשמור על המקום שלי בכל זאת.

השאלה היא מאיפה יהיה להם את הזמן לתמרן בין סגירת רשימת ההמתנה לבין האופציה לחידוש שנגמר ב3.7?

בעצם, כשאני מסתכל על זה עכשיו, רשימת ההמתנה נפתחת ביום ראשון ותסגר ב3.7. המכירה למנויים חדשים תפתח ב7.7. יש 4 ימים הפרש בין סוף המכירה למחדשים למכירה לחדשים. יכול להיות שב4 ימים האלה תהיה מכירה קודם כל למי שנרשם לרשימת המתנה?

לפי מה שכתוב פה:

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%94-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%AA-2013/14/

תתבצע מכירת מנויים למחדשים בלבד עד ה 3.7, לאחר מכן תיפתח המכירה לקהל הרחב על בסיס רשימת המתנה ב 7.7.

ההרשמה לרשימת ההמתנה תתחיל ביחד עם מכירת המנויים למחדשים, ב- 3.7, ותהיה באתר הרשמי של מכבי.

זאת אומרת שאתה יכול להירשם לרשימת ההמתנה כבר ביום ראשון וב- 7.7 תתבצע המכירה על בסיס הקודם בתור.

לא הקטע שממנו הכי "התלהבתי", זה שאני בתור מחדש יכול לנסות לעבור שער באמצעות הרשימת המתנה, ואם אני לא אצליח אני אוכל לשמור על המקום שלי בכל זאת.

השאלה היא מאיפה יהיה להם את הזמן לתמרן בין סגירת רשימת ההמתנה לבין האופציה לחידוש שנגמר ב3.7?

הגיוני להגיד שרשימת ההמתנה נסגרת ב3.7, הרי זה כל הקטע.

בסופו של דבר זה תלוי בכמה אנשים חידשו ובכמה אנשים נרשמו לרשימת ההמתנה. אם נניח יחדשו 7000 איש וירשמו רק 500 איש לרשימת ההמתנה, אז זה סתם פיקציה. נהיה יותר חכמים לקראת ה3.7..

1. המכביסט מהצפון והמכביסט מהדרום הם קרובי משפחה?

2. בחיי שאנשים פה מפגרים. כל מי שהיה לו מנוי בעונה שעברה יכול לחדש אותו העונה, כאשר עד ליום 3.7 כל המקומות שמורים. בהתחשב בכך שעם המנוי פלייאוף כל בלומפילד או כמעט כולו היה מלא במנויים, עד 3.7 אין סיכוי גדול גם לעבור שער. כי אם כל שער 8 היה מלא במנויים, לכל המנויים יש זכות חידוש עד 3.7, ועל כן אחרים לא יכולים לרכוש לשם מנוי עד אז בכלל.

בהתאם לכך, אני מניח שרשימת ההמתנה תיפתח ביום ראשון עם תחילת מכירת המנויים למחדשים. כאשרהשמירה תסתיים - מי שיהיה ראשון בהמתנה יוכל לרכוש מנוי. מה זה אומר לגבי מעבר שער - בשביל זה תתקשרו ביום ראשון ותשאלו אם כדאי לחדש ובמקביל להירשם להמתנה.