Jump to content

המנויים לעונת 13/14

Recommended Posts

התקשרתי למכבי עכשיו עוד פעם ואמרתי את זה בדיוק, אמרו לי להביא תעודת שחרור ולא תהיה בעיה וגם אם כן לחפש נציג שלהם ויכניסו אותי.

:thumbs:

סויר, למה חוצפה?

במעמד הקנייה, כשהתבקש לשלם על המנוי, הוא היה חייל.

הרי למה ההנחה לחיילים, מתוך הבנה שלרובם ישנו קושי לעבוד(לא נתחיל לברור בתוך הקבוצות בין הקרביים לתומכי לחימה וג'ובניקים) ולכן מגיעה לו ההנחה.

אני, למשל, משתחרר בספטמבר, אני לא רואה שום הבדל ביני לבינו, שכן שנינו כשהתבקשנו לשלם על המנוי, היינו חיילים.

סויר, למה חוצפה?

במעמד הקנייה, כשהתבקש לשלם על המנוי, הוא היה חייל.

הרי למה ההנחה לחיילים, מתוך הבנה שלרובם ישנו קושי לעבוד(לא נתחיל לברור בתוך הקבוצות בין הקרביים לתומכי לחימה וג'ובניקים) ולכן מגיעה לו ההנחה.

אני, למשל, משתחרר בספטמבר, אני לא רואה שום הבדל ביני לבינו, שכן שנינו כשהתבקשנו לשלם על המנוי, היינו חיילים.

בהנחה שהליגה תיפתח ב 21.9, זה נראה לי קצת בעייתי

בהנחה שהליגה תיפתח ב 21.9, זה נראה לי קצת בעייתי

מדובר על מועד התשלום ולא על מועד פתיחת הליגה.

גם אני באותו סיפור, משתחרר באמצע העונה...

אני גם עוד שבועיים משתחרר וביקשתי לעלות מתש היום על החוגר כדי שלא יצטרך להתווכח כל שבוע מחדש בכניסה..

אני מניח שהתעודת שחרור תספיק.

אבא שלי נכנס ל7 עם המנוי חייל שלי. לא בדקו אותו.

אגב משהו מניסיון בלבד.

עשיתי מנוי חייל ואני משתחרר בנובמבר. כמה זה בעייתי?

תגידו אתם גנובים ? ניראה לכם באמת שמכבי יעקבו אחריכם מי משתחרר ? מזה משנה אם אתה שבוע לפני שיחרור וקונה מנוי חייל אז המנוי יהיה לך חייל לכל העונה מי בדוק בכלל

אם שבוע אחרי שאני משתחרר אני בא לבלומפילד. הוא רוצה חוגר. לך תוכיח לו שהשתחררת השבוע ולא לפני שנתיים. תתפלא. בודקים

בודקים בודקים.

לפני הכניסה ביום שלישי המאבטח לא נתן לשניים לפני להיכנס ורצה שיראו חוגרים.

עדיף להוסיף 200 שקל ראש שקט, בלי לפני כל משחק לאכול סרט שיהיו בעיות בכניסה כי לך תדע על איזה מאבטח תיפול.

אתה עושה מנוי בידיעה שעוד חודש חודשייים אתה תהיה אזרח, אז הגיוני שתשלם על מנוי מבוגר אין מה לעשות.

אם שבוע אחרי שאני משתחרר אני בא לבלומפילד. הוא רוצה חוגר. לך תוכיח לו שהשתחררת השבוע ולא לפני שנתיים. תתפלא. בודקים

בודקים בודקים.

לפני הכניסה ביום שלישי המאבטח לא נתן לשניים לפני להיכנס ורצה שיראו חוגרים.

עדיף להוסיף 200 שקל ראש שקט, בלי לפני כל משחק לאכול סרט שיהיו בעיות בכניסה כי לך תדע על איזה מאבטח תיפול.

אתה עושה מנוי בידיעה שעוד חודש חודשייים אתה תהיה אזרח, אז הגיוני שתשלם על מנוי מבוגר אין מה לעשות.

וואלה הפתעתם אותי :o

אין 0 במדינה הזאת

למה רושם לי שיש מקומות פנויים (בשער 7 לדוגמא) וכשאני נכנס לבחור מקום הכל תפוס?

ברשמי של מכבי בפייסבוק אמרו לי שמדובר בתקלה טכנית אצל לאן, ובעצם כבר שבועיים לא נשארו מנויים לשערים 7/10.

נשארו רק לשערים 2 ו-13..

דיברתי עם הפייסבוק של מכבי בנוגע לנושא של המנוי נוער/חייל, הם אמרו שמבחינתם עד גיל 18 זה ילד, מי שמעל גיל 18 ונמצא בתקופת המתנה לגיוס אני מאמין שאם תגידו להם את זה יכניסו אותכם בלי בעיות, בכל מקרה חיילים תביאו חוגר וילדים תביאו תעודה מזהה.. הם אמרו שהם יחדדו את הנהלים מול המנהלים של האצטדיון ונקווה שמשחק הבא הכל יעבור חלק :D

יפה

אהבתי את ההטבות שמכבי עושה לבעלי המנויים בהחלט נחמד.. גם ששומרים את המקום בשבילם וגם ההנחה בכרטיס למשחק מברוק.

אני רוצה להבין משהו, אם אני קונה כרטיס עד יום שלישי אז המקום שלי במנוי זה יהיה המקום בכרטיס? ואם אני לא יקנה אז כאילו המקום שלי נאבד למישהו בלי מנוי ואז אם אני יקנה אני יצטרך לשבת לא בכיסא שלי? תודה

יפה

אהבתי את ההטבות שמכבי עושה לבעלי המנויים בהחלט נחמד.. גם ששומרים את המקום בשבילם וגם ההנחה בכרטיס למשחק מברוק.

אני רוצה להבין משהו, אם אני קונה כרטיס עד יום שלישי אז המקום שלי במנוי זה יהיה המקום בכרטיס? ואם אני לא יקנה אז כאילו המקום שלי נאבד למישהו בלי מנוי ואז אם אני יקנה אני יצטרך לשבת לא בכיסא שלי? תודה

בדיוק