Jump to content

המנויים לעונת 13/14

Recommended Posts

שרמוטות לאן הורידו לי בכרטיס אשראי במכה אחת למרות שביקשתי 6 תשלומים עכשיו אין עם מי לדבר

אתה לא היחיד.. אחרי זה התקשרתי אליהם בקשר לזה אז הם ביקשו שיפקסס להם את כל הפרטים, פיקססתי ואז הם התקשרו אליי להגיד שאצלהם במחשב היא רואה שמופיע 4 תשלומים אז אולי סידרו את זה כבר.. התקשרתי לחברת אשראי אמרו לי שזה תשלום אחד ואז הם בעצמם פרסו לי ל4 ולקחו ריבית של איזה 13 שקל.. קיצור כוסאמא של לאן כמה טרטורים על כולה להזמין מנוי..

לא נראה לי שמכרנו 11 אלף, זה בטח מנויים שלא הופשרו/ מנויים ומקורבים

אם מכבי היתה לוקחת קבוצות פח במשחקי אימון ומשחקת עם הרכב ראשון, היינו שמים חמישיות כל משחק גם כל הטרמפיסטים היו מתלהבים בלומפילד היה סולד אאוט

חידשתי עם ייפוי כוח לשער 11

יש לי קבלה והכול ועוד לא שלחו לי אסמס מאיפה ומתי לקחת את המנוי

זה חריג ? או שעדיין לא כולם קיבלו אסמס לאסוף את המנוי ?

חידשתי עם ייפוי כוח לשער 11

יש לי קבלה והכול ועוד לא שלחו לי אסמס מאיפה ומתי לקחת את המנוי

זה חריג ? או שעדיין לא כולם קיבלו אסמס לאסוף את המנוי ?

אל תדאג כרגע אף אחד עוד לא קיבל סמס..

לא נראה לי שמכרנו 11 אלף, זה בטח מנויים שלא הופשרו/ מנויים ומקורבים

אם מכבי היתה לוקחת קבוצות פח במשחקי אימון ומשחקת עם הרכב ראשון, היינו שמים חמישיות כל משחק גם כל הטרמפיסטים היו מתלהבים בלומפילד היה סולד אאוט

כי ראשון ואשדוד הן מאריות הליגה...

וברצינות, יש ביקוש שלא היה לדעתי מאז שנימני חזר בעונת הגלאקטיקוס עם רוסו וברקוביץ. רק שהפעם זה אחרי אליפות ואנשים באמת מצפים לראות כדורגל טוב גם השנה. אם גם הצוות המקצועי כלומר אוסקר וטוריחו היו נשארים היית רואה פה סיפסורים במנויים כמו שמעולם לא ראית.

הכל טוב קצב מטורף שעכשיו יעצר עד גיור אם ננצח בחוץ זה שווה עוד כמה מנויים,הכל יגמר אולי חוץ מהמקומות הגרועים של 13ו2

כוס אימא של הלאן האלה , עד עכשיו לא התקשרו אליי לגביי העברת שם המנוי על שמי .

חחחחח אתה עד עכשיו מחכה תמשיך לחכות

אני שלחתי להם שבוע שעבר אחרי שעתיים התקשרו אליי

חחחחח אתה עד עכשיו מחכה תמשיך לחכות

אני שלחתי להם שבוע שעבר אחרי שעתיים התקשרו אליי

וואלה אחי התקשרתי אליהם כבר 3 פעמים ואמרו שעדיין חוזרים לאנשים , נתקשר מחר נגיד שלא מעניין אותי ועכשיו נבצע ביחד את ההעברת הפרטים לשמי ,כנראה רק בדרך הזאת זה עובד שם

סתם שאלה שמעניינת אותי,אני בעיקרון חידשתי תמנוי ואני יודע שהמשחק הראשון באירופה גם כלול,השאלה שלי זה אם הכניסה למשחק היא רק למחדשים או לכל מי שעשה מנוי? כי אם כן אין ספק שהאצטדיון יהיה מלא

סתם שאלה שמעניינת אותי,אני בעיקרון חידשתי תמנוי ואני יודע שהמשחק הראשון באירופה גם כלול,השאלה שלי זה אם הכניסה למשחק היא רק למחדשים או לכל מי שעשה מנוי? כי אם כן אין ספק שהאצטדיון יהיה מלא

כל מי שרכש מנוי.