Jump to content

תודה רבה אלירן עטר

שורה

Recommended Posts

מישהו זוכר קטע שעטר החליף נראה לי את יצחקי או משהו, חושב שבמשחק מול חיפה בזמנו

והשדר אמר שעטר מגיע כשחקן מחליף או משהו כזה.

זכור לכם משהו יותר מדוייק?

מישהו זוכר קטע שעטר החליף נראה לי את יצחקי או משהו, חושב שבמשחק מול חיפה בזמנו

והשדר אמר שעטר מגיע כשחקן מחליף או משהו כזה.

זכור לכם משהו יותר מדוייק?

אבידור החליף את יצחקי

בימים האחרונים באמת קיוויתי בשבילנו שזה יתפוצץ והוא כן ישאר.

אבל ללא ספק- מגיע לו.

כמו שג'ורדי אמר- תמיד תהיה לו דלת פתוחה במכבי.

בברכת שתי מכות על הסמל ויד לקהל.

שיחזור לעונת פרישה. ברצינות זה השחקן הישראלי הראשון המשמעותי שיוצא ממכבי לחו''ל וזה רק מראה כמה מערכת בריאה משדרגת שחקן כאן.

הרוסונרי טרם הגיב.

לפי דעתי הוא ממרר בבכי באחת הפינות בבית קפה שלו.

אח שלי אני הכי מפרגן בעולם ואמרתי את זה גם לעטר השבוע,אם הוא לא ינסה עכשיו לצאת לאירופה זה לא יקרה אף פעם לכן אני כמו הרבה אוהדים השלמתי עם העזיבה שלו כי באמת שמגיע לו שחקן נשמה ומכביסט לכל דבר

איזה דרך נהדרת וקשה עבר אלירן עד הרגע הזה.

המון בהצלחה מכביסט. מגיע לך.

ההתנהלות של ההנהלה היתה ללא דופי, בלי שטיקים מיותרים, סחבת או חמדנות.

בקיץ שעבר, יורדי ביקש מאלירן לעבוד קשה ולעשות עונה גדולה ואז הדלת תיפתח בפניו.

עמד בהבטחתו.

את מכבי מנהלים בני אדם. וזה יחזור להם בטוב. שווה יותר מעוד מאה אלף יורו לכאן או לשם.

אין מחיר לשם טוב והוגנות.

טוב שם משמן טוב.

תשמעו אלירן הביא עונה ענקית אבל :

ב 6 משחקים בסוף העונה הוא היה חלש מאוד הרבה החמצות לא הבקיע שער אחד אפילו.. אולי זה לטובה? ימים יגידו..

תשמעו אלירן הביא עונה ענקית אבל :

ב 6 משחקים בסוף העונה הוא היה חלש מאוד הרבה החמצות לא הבקיע שער אחד אפילו.. אולי זה לטובה? ימים יגידו..

לקחנו אליפות כבר אחי.

לא לא זה היה קצת לפני.. אולי יותר מ 6 משחקים אני לא זוכר בדיוק. גם דיברו על זה שהוא היה חלש לקראת סוף העונה.

כבש פעם אחרוננה נגגד ביתר מחזור אחרון של ההליגה הסדירה

לא לא זה היה קצת לפני.. אולי יותר מ 6 משחקים אני לא זוכר בדיוק. גם דיברו על זה שהוא היה חלש לקראת סוף העונה.

הוא אומנם לא הבקיע

אבל הוא ישחק טוב במיוחד בפאן ההגנתי בתקופה הזאת.

לא חשוב שצריך למדוד יכולת שלו בתקופה של ירידת לחץ פסיכית שכבר דיי הבטחנו את האליפות.

הוא שחקן נהדר וחלוץ מעולה ולא יעזור אי אפשר לקחת את זה ממנו, החלק של הרגש הגביל אותו בשנים עברו וגם את זה הוא למד לתקן.

אם לדייק: לפני הגעת פריצה וזהבי - 16 שערים, לאחר הגעתם - שישה בלבד

ועדיין, הוא עשה המון בכל המשחק, אם זה בפאן ההגנתי ואם זה בפאן האיומים ונוכחות ברחבה.

למדוד שחקן נטו לפי סטיסטיקה זה לעשות לו עוול.

ועדיין, הוא עשה המון בכל המשחק, אם זה בפאן ההגנתי ואם זה בפאן האיומים ונוכחות ברחבה.

למדוד שחקן נטו לפי סטיסטיקה זה לעשות לו אבל.

צודק, אבל זה גם יכול להטיב איתו.

לא מעט שערים של עטר היו דחיקות ממטר (לא שזה לא נחשב, אבל יש הרבה חלוצים שיודעים להתמקם).

עוד נקודה לרעתו לדעתי זה שכל הזמן הוא עושה את אותו התרגיל, רץ באגף חותך לאמצע. אף פעם לא ממשיך את התנועה קדימה לתוך הרחבה. מדברים הרבה על ה"טכניקה הגדולה שלו" בזמן שלא ראיתי אותו עובר יותר מ6 שחקנים כל העונה.

שחקן גדול, אבל לא ענק כמו שעשו ממנו.

לא מעט שערים של עטר היו דחיקות ממטר (לא שזה לא נחשב, אבל יש הרבה חלוצים שיודעים להתמקם).

עוד נקודה לרעתו לדעתי זה שכל הזמן הוא עושה את אותו התרגיל, רץ באגף חותך לאמצע. אף פעם לא ממשיך את התנועה קדימה לתוך הרחבה. מדברים הרבה על ה"טכניקה הגדולה שלו" בזמן שלא ראיתי אותו עובר יותר מ6 שחקנים כל העונה.

תשחרר גבר.. זה נושא תודה לעטר פשוט תכתוב תודה ואל תנסה להשביז עוד יותר...

באמת שמגיע לך אמיל אמבמבה.

אני ממליץ לך לפתוח קלטות של עטר (לא מהעונה האחרונה), ולראות כמה שחקנים הוא עבר בקריירה ואיך,

בעונה האחרונה הייתה לו קבוצה שעושה תנועה בלתי רגילה ואופציה למסירה כמעט תמיד, הגדולה שלו שהוא ידע למסור ולשחרר כדור במקום לקחת סולו (אפילו שהוא יכול), כי זה פשוט יותר חכם.

זה בדיוק הקפיצה ששחקן עושה מגדול לענק, הרגע שהוא מבין שגם אם הוא יכול לעבור שחקן הוא לא צריך לעשות אותו ולשחרר כדור יהיה הרבה יותר חכם.

וסתם ככה, אם אתה באמת לא זוכר כמה פעמים עבר עטר העונה שחקנים על הקו, באגף, יש לך אמנזיה קלה, לך להיבדק.