Jump to content

האולטראס והפאנטיקס התאחדו לארגון אחד

moyaln8

Recommended Posts

בגל המדיניות השתקנית יוצא שהפנים של האירגון אלה אנשים פרטיים שמגיבים בשם עצמם בלבד ואין שום פיקוח על הפה שלהם, גם הם בעצמם לא יודעים לעשות את זה.

בסופו של דבר את מדיניות הארגון כולנו נראה ביציע ותו לא. זה המצב. גם אני חושב שעדיף מדיניות שקופה יותר, עם יותר הודעות לקהל ובכלל התייחסות אחרת לקהל הרחב ולעניין יחסי ציבור. כרגע זה לא המצב.

לעניין האיחוד אין קשר לעניין הגזענות ולא צריך לערבב בין הדברים. תשמחו על זה שסופסוף יש פה ארגון אחד, שיכול לקדם דברים ביציע בצורה הרבה יותר יעילה. הפוטנציאל של היציע הזה הוכפל פי כמה. הכל יהיה בסדר.

קראתי את הדיון הנ"ל מתחילתו ועד לסופו....

וואלה זה הזכיר לי איזה משל ונמשל שבנאדם חכם לימד אותי וכרגע אני הולך לפרוס לכם אותו

מקווה שתשכילו ותלמדו ממנו...

"הילד שאהב לנגן"

"היה פעם ילד ילד קראו לו ברביבאי אהב לנגן על סאקספון כל היום היה מנגן מנגן בוקר

מנגן צהריים מנגן לילה יום אחד חש ברביבאי ברע הלך לאימו ברביבבאי הקטן

לאימו קראו ברבבאה אמר לה אימי אימי היקרה אני לא חש בטוב ואני לא מצליח לנגן על הסאקספון שלי

אמרה לו אימו אני לא מאמינה ברביבאי אני חייבת לקחת אותך לרופא אך חייב לדבר עם אבא ברבא

שיקפיץ אותנו לאיכילוב טוב הגיעו לאיכילוב ב2 בלילה באים לרופא תורן אמא ברבבאה מסבירה

מסבירה את הבעיה ותיק תק נגמר הסיפור...."

עכשיו נחזור לנושא עצמו ולנמשל אתם בטח שואלים את עצמכם איך כל זה קשור לשיח עצמו

שאתם מנהלים ...אז זהו זה לא קשור!!!!

גם אחרי 40 שנה בקבר אין אמונה בגויים

שיהיה לכולכם ערב טוב (אני לא מאמין שפאולינה עפה היו לה רגליים מדהימות)

אפילו פוטנציאל למוח אין לך

ברגע שאנשים יפסיקו לקחת כל דבר שלא קשור לתוצאה על הדשא בכזאת רצינות תהומית, הכל יהיה בסדר

מה כל כך חשוב לשמוע על "עקרונות הארגון", מה?!

זה לא ממשלת ישראל ולא שום ארגון ממלכתי

שחררו, הכל טוב

שיהיה במזל

ת"א צהובה

לפי דעתי אין הודעה רשמית של האירגונים כי ראש האירגון זה לא איזה פוק מחשבים שיישב ויכתוב פה הודעה זה חוליגן שלא יודע לכתוב בכלל

וכל הסגנים שלו בקושי יודעים לכתוב גם ומי שיודע לכתוב אין לו כוח לכתוב . אז אין הודעה כתובה

תתמודדו עם זה

יאללה מכבייייייייייייי

את העניין הזה עם ה?שמאלנים? אני לא מבין, דעה פוליטית לא צריכה להיות קשורה בכלל לעידוד, בטח לא במכבי.

עזבו את זה שזכותו של כל אחד לחשוב מה שהוא רוצה, על מה שהוא רוצה. מקללים פה אנשים שהם ?שמאלנים? בגלל שהם נגד גזענות. מה הקשר בין דעה פוליטית לבין גזענות, מישהו יכול להסביר לי? תשנאו ערבים, יהודים, שחורים, סודאנים בכיף שלכם, זכותכם, אבל אל תביאו את זה ליציע.

מאוד מעריך את הארגון, אני כל כך שמח לשמוע על האיחוד, אני תורם כל משחק, קונה את המוצרים, מעודד הכי חזק שאני יכול מ-8, אבל הפגיעה בקבוצה, בשחקנים והאוהדים עם שירי גזענות לא יכולה להימשך. הקהל הרחב אוהב אתכם ומעריך את העבודה שאתם עושים כל שבוע, ובגלל זה הוא כל כך התאכזב במשחק האחרון.

לפי דעתי אין הודעה רשמית של האירגונים כי ראש האירגון זה לא איזה פוק מחשבים שיישב ויכתוב פה הודעה זה חוליגן שלא יודע לכתוב בכלל

וכל הסגנים שלו בקושי יודעים לכתוב גם ומי שיודע לכתוב אין לו כוח לכתוב . אז אין הודעה כתובה

תתמודדו עם זה

יאללה מכבייייייייייייי

וואלה זה הבנאדם היחיד בעולם שאני מוכן להיות הסגן שלו :yellow_cool1:

קראתי את הדיון הנ"ל מתחילתו ועד לסופו....

וואלה זה הזכיר לי איזה משל ונמשל שבנאדם חכם לימד אותי וכרגע אני הולך לפרוס לכם אותו

מקווה שתשכילו ותלמדו ממנו...

"הילד שאהב לנגן"

"היה פעם ילד ילד קראו לו ברביבאי אהב לנגן על סאקספון כל היום היה מנגן מנגן בוקר

מנגן צהריים מנגן לילה יום אחד חש ברביבאי ברע הלך לאימו ברביבבאי הקטן

לאימו קראו ברבבאה אמר לה אימי אימי היקרה אני לא חש בטוב ואני לא מצליח לנגן על הסאקספון שלי

אמרה לו אימו אני לא מאמינה ברביבאי אני חייבת לקחת אותך לרופא אך חייב לדבר עם אבא ברבא

שיקפיץ אותנו לאיכילוב טוב הגיעו לאיכילוב ב2 בלילה באים לרופא תורן אמא ברבבאה מסבירה

מסבירה את הבעיה ותיק תק נגמר הסיפור...."

עכשיו נחזור לנושא עצמו ולנמשל אתם בטח שואלים את עצמכם איך כל זה קשור לשיח עצמו

שאתם מנהלים ...אז זהו זה לא קשור!!!!

גם אחרי 40 שנה בקבר אין אמונה בגויים

שיהיה לכולכם ערב טוב (אני לא מאמין שפאולינה עפה היו לה רגליים מדהימות)

טוב נו פיקטיבי ברור.

של?

עוד לא סופי, אבל נכון לעכשיו מדובר על "במה" מיוחד שתיהיה מעל החור ועליו יהיה הארגון

כאשר כל מי שרוצה לעודד עם הארגון יוכל להיות במקומות שלמעל החור/צמוד אליו מ11/10

מתפוצץ ברגע שנפסיד דרבי

בסדר, אז יהיו לנו כמה שנים טובות.

מה אתה חושב מעכשיו על מה יהיה עוד 10 שנים.

עדיף בחצי של 11 שער 13 יותר זורם מ8

אאלט הפאנטיקס הולכים לפרסם סקר בפייסבוק איפה כולם מעדיפים לשבת ולפי זה יקבע

בסוף נראה במגרש לאן הארגון החדש הולך.

אם הוא יילך לכיוון של כמה מהחברים שמגיבים פה והמשך של בני יהודה (יותר תחושת עליונות מאשר גזענות) פשוט תאבדו הרבה אנשים טובים. קל לכן לקטרג אותנו כשמאלנים סטייקים, חלקנו שמאלנים, חלקנו גם מגיעים לכל מקום, ובכל מקרה, לארגון אין קיום ולגיטימיות אם הוא יילך ראש בראש עם הקהל הרחב.

אושר גדול לשמוע על האיחוד הזה, הלוואי וסוף סוף תגמר השנאה שפשוט זיינה את השער הזה בשנים האחרונות.

עוד לא סופי, אבל נכון לעכשיו מדובר על "במה" מיוחד שתיהיה מעל החור ועליו יהיה הארגון

כאשר כל מי שרוצה לעודד עם הארגון יוכל להיות במקומות שלמעל החור/צמוד אליו מ11/10

דחו את זה לשיפוץ של היציע 90 מעלות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.