Jump to content

האולטראס והפאנטיקס התאחדו לארגון אחד

moyaln8

Recommended Posts

לתת כבוד לנילוס

חח עומרי יא אח, אתה מבין אנשים חושבים הם מקללים אותי שקוראים לי בן 16-17 הם לא יודעים שערסים בגיל הזה משחררים את המחסנית בשביל כמה שנים קדימה חח...

קנטור, ניב ושאר החברים שלי מהיציע - אל תקחו את כל הביקורות למקומות לא נכונים. בעיקר עכשיו כשיש ארגון, אתם צריכים להבין שכל העיניים נשואות אליכם.

אנחנו מבינים שהדרך של הארגון היא "לדבר בשטח", אבל אני לא חושב שזה יזיק להוציא הודעה (מסודרת whistling.gif) שמבהירה בגדול את הקווים הכלליים. הקהל הרחב בסך הכל מבקש לדעת שהארגון אכן מייצג אותו, ואיפה הארגון המאוחד עומד בנוגע לסוגיות שהן בלב המחלוקת כמו גזענות, עידוד 90 דקות (נשמע טריוויאלי אבל זאת לא הייתה דרך האולטראס, כזכור לכם) ועוד שתיים-שלוש סוגיות מרכזיות.

בדיוק כמו שיודעים לפרסם על מרצ'נדייז ושירים חדשים, צריך וראוי לפרסם לפני תחילת העונה כמה קווים כלליים. התועלת של זה תהייה גדולה כי ככה לא רק "כל 11 מאחורייך" אלא כל בלומפילד יהיה איתכם ומאחוריכם. מנגד, אם יתגלו סוגיות "שנויות במחלוקת", אפשר יהיה לדבר עליהן בקצרה ואולי לפתור אותן, או לפחות לדעת לקראת מה אנחנו (כקהל רחב) הולכים העונה ביציע.

אף אחד לא אמר לקיים מסיבות עיתונאים שבועיות או שיהיה כאן נציג קבוע שיענה בשם הארגון.

מעיין זה מזמן לא ביקורת, בטח שלא עניינית... זה בעיקר הפך להיות פורום של סמרטוטי תקשורת, יצורים, שמאלנים ומעל הכל סטייקים שרק מטנפים ומחפשים תמיד את הרע גם כשאין. כשהם באמת ינסו לדבר ולהעביר ביקורת בצורה יפה במקום לדבר ככה ולשרוק לנו בוז ואז לאונן על התפאורות שלנו וללכת להשוויץ לכל העולם איזה מטורף הקהל של מכבי אז לא יבואו ממני הודעות כאלה שבאמת מתבייש לראות מה נהיה מהפורום הזה.

הארגון יוציא את המידע שהוא יראה לנכון להוציא אם בכלל, עברו הימים של השחקן והדרך שהשחקן נהג בה היא לא הדרך שהפאנטיקס נוהגים בה מבחינת תקשורת מול הקהל, תאהבו את זה או לא זאת הדרך שלנו... כל מי שרוצה לדעת יותר אנחנו בשער 11 ונשמח לקבל ולקרב את כל מי שירצה אלינו.

וזהו יש רק ארגון אחד לקהל של מכבי, אין כזה דבר לא מייצג אותו, זה הגרעין החזק של הקהל וזה מי שיוביל תקהל סוףסוף בצורה מאוחדת ומגובשת ולא אף אחד אחר.

מעיין זה מזמן לא ביקורת, בטח שלא עניינית... זה בעיקר הפך להיות פורום של סמרטוטי תקשורת, יצורים, שמאלנים ומעל הכל סטייקים שרק מטנפים ומחפשים תמיד את הרע גם כשאין. כשהם באמת ינסו לדבר ולהעביר ביקורת בצורה יפה במקום לדבר ככה ולשרוק לנו בוז ואז לאונן על התפאורות שלנו וללכת להשוויץ לכל העולם איזה מטורף הקהל של מכבי אז לא יבואו ממני הודעות כאלה שבאמת מתבייש לראות מה נהיה מהפורום הזה.

הארגון יוציא את המידע שהוא יראה לנכון להוציא אם בכלל, עברו הימים של השחקן והדרך שהשחקן נהג בה היא לא הדרך שהפאנטיקס נוהגים בה מבחינת תקשורת מול הקהל, תאהבו את זה או לא זאת הדרך שלנו... כל מי שרוצה לדעת יותר אנחנו בשער 11 ונשמח לקבל ולקרב את כל מי שירצה אלינו.

וזהו יש רק ארגון אחד לקהל של מכבי, אין כזה דבר לא מייצג אותו, זה הגרעין החזק של הקהל וזה מי שיוביל תקהל סוףסוף בצורה מאוחדת ומגובשת ולא אף אחד אחר.

קנטור, אתה יודע שלפני שמיץ' קנה את מכבי, הוא עשה מחקר, וגילה שלמכבי יש חצי מליון אוהדים?

בוא נניח רגע שבארגון החדש יש 2000 חברים...

כמה לדעתך מכבי שייכת למיץ'? כמה היא שייכת לשאר 498000 האוהדים? וכמה היא שייכת לארגון?

הקהל מחפש מחפש מי שיוביל אותו, וישמח אם הארגון יקח אחריות. בדגש על אחריות.

אבל המסרים שלכם יצטרכו להיות כאלה שכולם יוכלו להתחבר אליהם. מסרים כמו : תארים, הצלחה, גאווה, שנאה לפועל...

תנסו לא לערבב פוליטיקה, שלא נגיע למצב של בית"ר השנה....

לדעתי האישית? הקבוצה שייכת למיטש ב100% ואפילו לא קצת לאף אוהד... זה נכון שאין קבוצה בלי אוהדים ואי אפשר להגדיר קהל של קבוצת כדורגל כצרכנים, הקהל הוא חלק מהמערכת כולה אבל לא בעל בית, כדי שהמערכת תישאר בריאה זה תפקיד הבעלים לעבוד בשיתוף פעולה עם כל גורם במועדון.

וכל זה לא קשור בכלל לשאר הדברים, ואני ממליץ לקרוא שוב את ההודעות ששומע מ כתב פה (כי זה הדבר הכי קרוב להודעה רשמית של הארגון שיכולים למצוא כרגע) ולהבין שלא צריך לעשות דרמות מיותרות

לדעתי האישית? הקבוצה שייכת למיטש ב100% ואפילו לא קצת לאף אוהד... זה נכון שאין קבוצה בלי אוהדים ואי אפשר להגדיר קהל של קבוצת כדורגל כצרכנים, הקהל הוא חלק מהמערכת כולה אבל לא בעל בית, כדי שהמערכת תישאר בריאה זה תפקיד הבעלים לעבוד בשיתוף פעולה עם כל גורם במועדון.

וכל זה לא קשור בכלל לשאר הדברים, ואני ממליץ לקרוא שוב את ההודעות ששומע מ כתב פה (כי זה הדבר הכי קרוב להודעה רשמית של הארגון שיכולים למצוא כרגע) ולהבין שלא צריך לעשות דרמות מיותרות

אתם מבינים מה זה הארגונים של היום?

פעם היו מצטטים אחד את השני בשביל שיהיה ברור על מה מדובר.

היום כותבים לך "לך תחפש הודעות של שומע מ" ואתה צריך להתחיל לחפור בעמודים.

עזבו.. אין ארגון בלי אוהדים!

מזל טוב על האיחוד המיוחל, מקווה שנזכה באליפות עם פער 20 ומעלה הפעם כדי שהקבוצה תצדיק את העידוד.

זה ברור שיש איזהשהו ניסיון של הארגון להתבדל מהשחקן ה-12, בדרכים שאני לא מסכים איתן אבל זה לא אומר שהן רעות (ניסיון להיות "ארגון חשאי") אבל אם הם יעמדו בציפיות של כולנו בתחילת העונה הבאה אז כולנו נהיה מאחוריהם, הרי כולנו רוצים את אותה מטרה.

• מנהלים ראשיים

אני חושב שבין הדברים הראשונים שהארגון צריך לעשות הוא לפתוח אתר ופורום לארגון החדש. הארגון הזה הולך להוביל את הקהל של מכבי וחשוב שיהיה לקהל של מכבי מקום אחד בו יוכלו לדבר על מכבי, הקהל והתנהלות הארגון.

העובדה שאין היום אנשים של הארגון בפורום הזה (הכי גדול של מכבי) היא תעודת עניות לדעתי. לא הייתה עד כה התייחסות רשמית מהארגון להתנהלות ב-10 דקות האחרונות במשחק האחרון של העונה. ראשי הארגון חייבים להבין שיש להם מחוייבות למכבי וזה כולל גם את הקהל הרחב, הרבה אחריות מונחת עך כתפיהם.

זה שהשחקן היה מקשיב לאוהדי מכבי זה לא אומר שאכפת להם יהיה להמשיך באותה דרך.

הפורום הזה הוא הבמה הרחבה של כל הקהל וכל אחד רשאי לרשום פה מה שנראה לו לנכון.

1. מעיין זה מזמן לא ביקורת, בטח שלא עניינית... זה בעיקר הפך להיות פורום של סמרטוטי תקשורת, יצורים, שמאלנים ומעל הכל סטייקים שרק מטנפים ומחפשים תמיד את הרע גם כשאין. כשהם באמת ינסו לדבר ולהעביר ביקורת בצורה יפה במקום לדבר ככה ולשרוק לנו בוז ואז לאונן על התפאורות שלנו וללכת להשוויץ לכל העולם איזה מטורף הקהל של מכבי אז לא יבואו ממני הודעות כאלה שבאמת מתבייש לראות מה נהיה מהפורום הזה.

2. הארגון יוציא את המידע שהוא יראה לנכון להוציא אם בכלל, עברו הימים של השחקן והדרך שהשחקן נהג בה היא לא הדרך שהפאנטיקס נוהגים בה מבחינת תקשורת מול הקהל, תאהבו את זה או לא זאת הדרך שלנו... כל מי שרוצה לדעת יותר אנחנו בשער 11 ונשמח לקבל ולקרב את כל מי שירצה אלינו.

3. וזהו יש רק ארגון אחד לקהל של מכבי, אין כזה דבר לא מייצג אותו, זה הגרעין החזק של הקהל וזה מי שיוביל תקהל סוףסוף בצורה מאוחדת ומגובשת ולא אף אחד אחר.

1. נניח שהפורום ככה. כל הפורום ככה? גם אני? גם בוגרי השחקן שכאן? גם חבר'ה מאחים לסמל? ונניח שכולם ככה, לא שווה להוציא הודעה בשביל ה-100 שכן מזדהים איתכם ולא כאלה?

2. אם אתם תהפכו את 11 לחזות הכל הקהל של מכבי ייפגע מזה. הקהל של מכבי והעוצמה שלו זה לא רק שער 11. שער 11 הלב, הבית, המנוע, אבל הוא ניזון משאר השערים (גם תרומות וגם עוצמות בעידוד).

אני לא מסכים עם הגישה של "הארגון יעשה מה שהוא רוצה". בסופו של דבר, הקהל הרחב, שתורם, שמעודד, שהיה בטירוף העונה (ולא רק בגלל ההצלחות) צמא לשמוע מה יש לארגון המוביל, היחיד, לפנים של כל הקהל של מכבי להגיד. או בקיצור - יש הרבה אוהדים שהם לא "סמרטוטים, יצורים, שמאלנים ומעל הכל סטייקים" גם מחוץ לשער 11. חבל שתפסידו אותם, או אפילו שלא יתמכו בכם ברמות שהם יכולים וצריכים.

3. יש דבר כזה לא מייצג. באותה שורה ונשימה כתבת "יוביל ת'קהל סוף סוף". צודק. מסכים איתך. הקהל רוצה שיובילו אותו, אבל בסך הכל, כדי להוביל, רצוי להבהיר ל"עדר" לאן הולכים.

אגב, זה שיש הובלה מגובשת לא אומר שכל השערים והאוהדים מחוץ לשער 11 יילכו אחריה באופן עיוור. למעשה, ככל שאנשים יידעו יותר על ההובלה והכיוון, יהיה להם יותר קל ללכת.

בקיצור - תחשבו על זה. הודעה קצרה. 4-5 שורות על "עקרונות היסוד" של הארגון המאוחד (ע"ע עידוד 90 דקות, נגד גזענות וכדומה).

קנטור, לא כל אחד יכול לבוא לגוש לתפוס מישהו טריוויאלי ולהעביר ביקורת על הארגון מולו ב?צורה יפה? מסכים איתך שהרבה מהמשתמשים בפורום לא יודעים להעביר ביקורת אבל יש לא מעט שכן יודעים.

אני חושב 4 ( :) ) פעמים לפני שאני מעביר ביקורת על הארגון, חושב על אותם לילות שאתם מציירים על בד בשביל היציע, על אותם משחקי חוץ שכל אוהד שפוי היה נשאר על הספה בבית אבל אתם נוסעים.

אבל בכל זאת אחי... ואין פה שום קשר לשמאלני או ימני (ובשביל הקטע אני ימני בדעותיי) מה שהיה במשחק האחרון היה ביזיון. תסתכל מהצד של האוהד הפשוט שבא לבלומפילד, תורם לכם, עוקב בפורום, מגיע לק. אליעזר רק בגללל שארגנתם איזה שיערה מרגשת, מעודד איתכם בטירוף, משוויץ בארגון השפוי שלו שמונע נטו מאהבה, נהנה מהיחס מהארגון שאף אחד לא אומר לו זוז מפה ?כאן זה רק לארגון? שבמקום לשבור כסאות מבקשים ממנו לרדת מהכסאות כי חבל לשבור אותם, במקום להתעסק ולשיר ?יניב קטן בן זונה? להתרכז בלעודד את מכבי, משהו שפוי, הגיוני שעושה חם בלב. פתאום מגיע אותו אוהד, מעודד איתכם 90 דק אחרי שעודד באוטו עוד 90 דק עם הדיסק שלכם ורואה את מופע האיימים הזה, את אויתו איש גדר שהטריף אותך לפני שבועיים בק. אליעזר מסמן לך זין, פתאום השפוי נעלם, לאיפה ההגיון ברח? נכון אתם עושים עבודה מדהימה, באמת, אבל לפעמים  מעשה אחד רע מעיב על הרבה טובים שהיו בדרך.

בסופו של דבר אני רוצה להגיד לך/לכם אל תזלזלו בביקורות מהפורום, כי לפעמים יש בהם היגיון אחי.

ויותר מזה אגיד, אתם ארגון נהדר, ואני גאה שזה הארגון שמוביל את הקהל שלי גם אם קורות מעידות בדרך, תמשיכו בעבודה הנפלאה, אנחנו נמשיך לתרום ולחזק ובואו נתעסק רק באהבת מכבי, כל השאר זה חארטה.

לאף אחד מחוץ לארגון אין זכות להתערב בהתנהלות הארגון, כל עוד הארגון שפוי והגיוני.

מה שהיה במשחק האחרון היה מזעזע ולכן התגובה של הקהל הרחב מוצדקת.

דבר נוסף - לכל החבר'ה פה שנובחים "שמאלנים", "אוהב ערבים", "סמרטוטים" - נורא עצוב לי לשמוע את השטויות האלו.

אם הדבר נאמר ע"י מישהו שעבר גיל בר מצווה אז צר לי עבורו ברמה האישית.

אני מגיע מבית ימני בדעותיו, אני קצין מילואים קרבי, ואני רק מייחל כבר ליום שהגזענות תתנדף לי מהיציע.

ברור לי שזה לא יקרה ב 100% אבל אמשיך לנסות לצמצם את זה כל עוד הקבוצה הזאת תהיה חשובה לי. כנראה שזה ייקח הרבה זמן.

הארגון חייב להבין שהוא לא יכול להתקיים בזכות עצמו. הוא בנוי על תרומות, ותרומות גדולות מגיעות לרוב מהזדהות עם מה שהארגון מייצג (מניסיון).

אם הקהל הרחב לא יידע מה הארגון מייצג, מה העקרונות שלו, מי ומה מוליך אותו - יהיה לו מאוד קשה להזדהות (וכן.. תמיד יהיו את אלה שיקבלו זקפה מתפאורה אחת או שתיים וילכו שבי אחרי הארגון, לש משנה מה). וזה מעבר לעובדה שאני באמת לא מבין את ההתעקשות של לשמור על עצמכם בצל, למה ההתרחקות הזאת מלכתחילה מהקהל והביקורת שלו. זה יכול לעשות רק טוב.

נק' למחשבה.

מי שקורא אותכם עוד יחשוב כאילו השחקן ה-12 אחרי כל פגישת ארגון היה נוהג לעלות דו"ח לקהל הרחב, או שהיה עושה טקס הצגת בעלי תפקידים חדשים בארגון לכלי התקשורת כל קיץ.

בעשר האחרון של השחקן קרו בקבוצה/בהנהלה ומסביבה לה כמה אירועים שהיו מאלצים כל ארגון אוהדים לעלות הודעות שהן יותר ממרצינדיז'-התרמות.

לא הייתי משווה את המציאות-תנאים של העשור האחרון למציאות של היום בדיוק כמו שלא הייתי משווה עידוד של הפועל בימים של אליפות-גביעים-אירופה-דרבים שלהם, לימים שבמכבי הכל היה הפוך ומסריח.

בסיפור הזה של תקשורת מול הקהל הכל שאלה של מינונים נכונים.

לא צריך להקצין לא לדרך הזאת ולא לדרך הזאת.

נ.ב

אני לא התייחסתי בהודעה הזאת לאם צריך לעלות הודעה אחרי בני יהודה, זכותכם לבחור מה שבא לכם.

קראתי את הדיון הנ"ל מתחילתו ועד לסופו....

וואלה זה הזכיר לי איזה משל ונמשל שבנאדם חכם לימד אותי וכרגע אני הולך לפרוס לכם אותו

מקווה שתשכילו ותלמדו ממנו...

"הילד שאהב לנגן"

"היה פעם ילד ילד קראו לו ברביבאי אהב לנגן על סאקספון כל היום היה מנגן מנגן בוקר

מנגן צהריים מנגן לילה יום אחד חש ברביבאי ברע הלך לאימו ברביבבאי הקטן

לאימו קראו ברבבאה אמר לה אימי אימי היקרה אני לא חש בטוב ואני לא מצליח לנגן על הסאקספון שלי

אמרה לו אימו אני לא מאמינה ברביבאי אני חייבת לקחת אותך לרופא אך חייב לדבר עם אבא ברבא

שיקפיץ אותנו לאיכילוב טוב הגיעו לאיכילוב ב2 בלילה באים לרופא תורן אמא ברבבאה מסבירה

מסבירה את הבעיה ותיק תק נגמר הסיפור...."

עכשיו נחזור לנושא עצמו ולנמשל אתם בטח שואלים את עצמכם איך כל זה קשור לשיח עצמו

שאתם מנהלים ...אז זהו זה לא קשור!!!!

גם אחרי 40 שנה בקבר אין אמונה בגויים

שיהיה לכולכם ערב טוב (אני לא מאמין שפאולינה עפה היו לה רגליים מדהימות)

קראתי את הדיון הנ"ל מתחילתו ועד לסופו....

וואלה זה הזכיר לי איזה משל ונמשל שבנאדם חכם לימד אותי וכרגע אני הולך לפרוס לכם אותו

מקווה שתשכילו ותלמדו ממנו...

"הילד שאהב לנגן"

"היה פעם ילד ילד קראו לו ברביבאי אהב לנגן על סאקספון כל היום היה מנגן מנגן בוקר

מנגן צהריים מנגן לילה יום אחד חש ברביבאי ברע הלך לאימו ברביבבאי הקטן

לאימו קראו ברבבאה אמר לה אימי אימי היקרה אני לא חש בטוב ואני לא מצליח לנגן על הסאקספון שלי

אמרה לו אימו אני לא מאמינה ברביבאי אני חייבת לקחת אותך לרופא אך חייב לדבר עם אבא ברבא

שיקפיץ אותנו לאיכילוב טוב הגיעו לאיכילוב ב2 בלילה באים לרופא תורן אמא ברבבאה מסבירה

מסבירה את הבעיה ותיק תק נגמר הסיפור...."

עכשיו נחזור לנושא עצמו ולנמשל אתם בטח שואלים את עצמכם איך כל זה קשור לשיח עצמו

שאתם מנהלים ...אז זהו זה לא קשור!!!!

הפואנטה העיקר ממה שהבנתי פה מאנשים שהקהל הרחב לא פקטור חחחח אף אחד לא חייב לו דין וחשבון

חחחחח כל אחד שם 2 שקל תרומה ורוצה שיתחילו להסביר לו אישית על כל מיני עקרונות וזיוני שכל

הקהל הרחב אין בו אמונה הוא כמו גוי גם אחרי 40 שנה בקבר אין בו אמונה...

הוא לא רלוונטי חחחח

שיהיה לכולכם ערב טוב (אני לא מאמין שפאולינה עפה היו לה רגליים מדהימות)

באתי לצטט אותך ובטעות לחצי על ה" +1" :thumbdown:

אם אלה האנשים בארגון אנחנו בדרך להיות בית"ר באמא שלי בושה וחרפה, חבל לי שאנשים תופסים תחת על חשבון הקהל הרחב.

מקווה שתורחק ממשחקים של מכבי לכל החיים יא חתיכת כפוי טובה

באתי לצטט אותך ובטעות לחצי על ה" +1" :thumbdown:

אם אלה האנשים בארגון אנחנו בדרך להיות בית"ר באמא שלי בושה וחרפה, חבל לי שאנשים תופסים תחת על חשבון הקהל הרחב.

מקווה שתורחק ממשחקים של מכבי לכל החיים יא חתיכת כפוי טובה

חחחח נסיכי אני לא איש ואני לא בשום אירגון ינסיך חחחח

אני מדבר אך רק בשם עצמי!!!!

תאמין לי אל תהיה גוי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.