Jump to content

האולטראס והפאנטיקס התאחדו לארגון אחד

moyaln8

Recommended Posts

נמנעתי להגיב עד עכשיו כי הבנתי שיש וויתורים מאחורי הקלעים אבל לא יודו בזה

בסופו של דבר הכל יתנקז לרגע במחזור הראשון כשתשמעו "ללב נכנסת"

אם זה יגיע לאין אדומים אין פיגועים אז נבין ששום דבר לא השתנה

עד אז בחיאת חכו בסבלנות

נמנעתי להגיב עד עכשיו כי הבנתי שיש וויתורים מאחורי הקלעים אבל לא יודו בזה

בסופו של דבר הכל יתנקז לרגע במחזור הראשון כשתשמעו "ללב נכנסת"

אם זה יגיע לאין אדומים אין פיגועים אז נבין ששום דבר לא השתנה

עד אז בחיאת חכו בסבלנות

בצדק או שלא הרבה רואים את זה שאין הודעה סוג של זריקת זין על הקהל הרחב,אנשים ציפו לאחת כזאת בבעיקר בגלל מה שקרה נגד בני יהודה וגם בגלל שהפנאטיק והאולטראס שונים בהתנהלות שלהםבכל מקרה עוד 3 וחצי שבועות משחק ראשון,ניהיה יותר חכמים אחריו

חברים אתם קצת מתבלבלים עידוד דבר חשוב והכרחי אבל זה שטויות להגיד שמכבי תלויה בעידוד...בשנות ה50 60 70 80 90 לא היה עידוד ובכל זאת לקחנו אליפויות וגביעים...אין ספק שזה מוסיף המון לקבוצה ובטח שלנו האוהדים לאווירה שנש במשחק אהל להגיד שבלי עידוד לא יהיה תארים זה שטות ברמה פסיכית...

חברים אתם קצת מתבלבלים עידוד דבר חשוב והכרחי אבל זה שטויות להגיד שמכבי תלויה בעידוד...בשנות ה50 60 70 80 90 לא היה עידוד ובכל זאת לקחנו אליפויות וגביעים...אין ספק שזה מוסיף המון לקבוצה ובטח שלנו האוהדים לאווירה שנש במשחק אהל להגיד שבלי עידוד לא יהיה תארים זה שטות ברמה פסיכית...

אף אחד לא אמר שלא יהיו תארים, אבל כולנו רואים ושמים לב לאיך האווירה במגרש עוזרת לקבוצה.

[/size]

אין קשר לרצינות. אני, כאוהד שהיה כמעט עשור בשער 11 ובעבר בשחקן, רוצה לדעת למי אני תורם את הכסף שלי, רוצה להרגיש שהארגון שהוא הפנים של הקהל של מכבי מייצג אותי.

אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שהחברים שלו לא מספסרים בכרטיסים (משהו שהיה בעבר ולכן בחיים לא תרמתי לאולטראס), אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שמתנגד לשירים גזעניים, או לכל הפחות מעודד את כל השחקנים במכבי, ללא קשר לדעת, גזע ומין, ולא מתחיל שירים גזעניים.

אתם בהחלט צודקים שאני אוכל לגלות את כל אלה אחרי משחק אחד בבלומפילד, אבל למה לחכות? למה לא לייצר מומנטום שיאפשר לארגון המאוחד להפציץ בהתרמות ובמרצ'נדייז כבר במשחק הראשון של העונה?

יותר חשוד מכך - לפעמים זה נראה שכשלא אומרים משהו, זה אומר שיש מה להסתיר. בסופו של דבר, השקיפות הזאת היא לטובת כל הצדדים, ובעיקר לטובת הארגון המאוחד (והגב שהוא יקבל מהקהל).

מנגד, אם הגישה היא "לא סופרים את הקהל הרחב" (לא אומר שזאת הגישה, אבל יש סממנים מסוימים שיכולים להתפרש ככה, גם אם נתעלם מהמשחק האחרון של העונה), אז האיחוד הזה רק ינציח את הניתוק והריחוק בין שער 11 ליתר השערים - וזה מצב שאף אחד לא רוצה בו.

יכול להיות שזה דיון תיאורטי, ושבמשחק הראשון הכל יהיה ברור, אבל למה לחכות?

אתה אומר שאתה ככ הרבה זמן בשחקן וביציע, מכיר המון אנשים ועוד ועוד ועוד

למה אתה לא הולך ושואל את אחד החבר'ה שאתה מכיר את השאלות הפשוטות האלה וזהו?

אתה אומר שאתה ככ הרבה זמן בשחקן וביציע, מכיר המון אנשים ועוד ועוד ועוד

למה אתה לא הולך ושואל את אחד החבר'ה שאתה מכיר את השאלות הפשוטות האלה וזהו?

כי לעוד אנשים מגיע לדעת

לא נתפס שזה קרה!

עולות מזה הרבה שאלות כמו מה יהיה עם הפורומים, אם יגיעו לכדורסל\יד\עף ועוד..

אין מצב שתהיה הודעה רשמית עם סדר בבלאגן?

אז מה אם לקחנו אליפות או יש איחוד בקהל בו נזיין את המוח עוד...

אחי, איחוד בקהל זה קצת יותר מאולטראס ופנאטיקס לוחצים ידיים. ואין לזה שום קשר לאליפות או לא אליפות.

איחוד זה שאוהד בא למגרש עם חיוך, אוהד שלא צריך להתווכח כל משחק מחדש עם חברים שלו ליציע, שלא צריך לקבל אצבע משולשת וקללות מצד אחד או בוז צורם מצד שני, ובטח שלא צריך להרגיש מאוים מגורמים כאלה ואחרים. הצעד שקרה בין הפנאטיקס לאולטראס הוא צעד חשוב, אבל לא כזה שפתר לנו את כל הבעיות בקהל, ממש לא.

לא מסכים עם החשאיות הזאת של ארגוני האוהדים. חושב שבסופו של דבר זה יפגע בהם בטווח הארוך. לא לכל אחד יש את הביטחון לגשת לארגון אוהדים שלם ולהתחיל לדבר איתם. יש כאלה שכבר מכירים ומעורבים אז יודעים יותר פרטים, ויש את שאר הקהל (רוב הקהל) שאין לו מושג מה הולך. קהל שבסופו של דבר הארגון צריך להתרים ממנו ולדאוג ש"ייתן לו גב" במשחקים. נדמה לי שחלק מחברי הפנאטיקס הזכירו כאן את הדרך של השחקן ה-12 מהבחינה הזאת ואמרו שהפנאטיקס לא יפעלו כמו הארגון בזמנו, כאילו זה היה רע. אולי חלק מהם כבר שכחו שחלק מההזדהות והתמיכה הגדולה שהייתה לשחקן מהקהל הרחב הייתה כתוצאה מפתיחות ונתינת אינפורמציה רבה יחסית לקהל הרחב. אמנם לא ירדו לפרטי פרטים אבל כן דאגו ליידע את הקהל על צעדים משמעותיים שנעשו, קצת מעבר לתמונה או אם יצא קפוצ'ון חדש או צעיף.

כי לעוד אנשים מגיע לדעת

אם סתם לצורך העניין אתה יוזר בפורום ואתה לא מנוי בכלל

למה שתצטרך לדעת?

מי שביציע מכיר ויודע את מי לשאול

למה שתצטרך לדעת?

אני למשל רוצה לדעת מי אתה.

לא בשביל משהו, סתם מציק לי שאני לא יודע

אני למשל רוצה לדעת מי אתה.

לא בשביל משהו, סתם מציק לי שאני לא יודע

כפיים אחי.

אם מציק לך אתה מוזמן לשאול אנשים שנראים לעין גם מחוץ לפורום או לשאול בפרטי.

למה שתצטרך לדעת?

תקרא איזה כמה הודעות למעלה את מה שרשמתי. בסופו של דבר המון אנשים שגולשים כאן בפורום על בסיס קבוע הם גם כאלה שמגיעים למגרש, לא חושב שזה רלוונטי בכלל לבוא ולהגיד שאם מישהו מכאן בכלל לא מגיע למשחקים אז לא מגיע לו לדעת.

קודם כל, נשאלת השאלה מה אכפת לך שהוא יודע? יש לך משהו להסתיר שיפגע בך אם הוא יידע? מעבר לזה שעל כל אחד כזה שקורא כאן ורואה מהבית, יש לא מעט אוהדים שיושבים כמה מטרים ממך כל משחק. ולא, לא לכולם יש את האומץ/ביטחון לגשת לבן אדם שהוא לא מכיר או לחברים שלו ולהתחיל לדבר איתם מאפס.

קראתי את הדיון ואני רואה את אנשי הארגון רק מתלהמים ויוצאים פה על יוזרים אחד אחד כאילו הם שרפו את הארגון.

נכון שאין קשר בין איחוד הארגונים לבין המקרה מול בני יהודה, אבל לתוצאות יש השלכות, והעונה הזאת נגמרה בסימן שאלה גדול (בדמות הקהל)

אנשים בסה"כ שואלים דברים בסיסיים, לא חייבים לתקוף, אפשר גם להסביר בסבר פנים יפות גם אם הם לא באותה דעה...

אני אני אני ואני, גילוי נאות השנה לא עשיתי מנוי, אבל הגעתי מתי שיכולתי (אני חייל), אז מה אתה אומר פה בעצם, שלי לא מגיע לדעת מה קורה ביציע או מה עתיד הארגון בשביל שאוכל לדעת אם אני רוצה לקנות מנוי ל11 או לשער אחר?

אתם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, כביכול עשיתם פה מהלך גדול שאמור לסחוף את הקהל (ברגע ששמעתי על זה לא היה בנאדם יותר שמח ממני), אבל בו בזמן לא מוציאים הודעה מסודרת, שאם כביכול תשקף את דעת ה"ארגון" (עפ"י המשחק האחרון והתנסחות הדוברים פה בפורום) אתם תאבדו כח חשוב מהקהל הרחב.

*אני ימני בדעותיי, אז באמא שלכם תחסכו.

נ.ב

איך אתם שרים בלב שלם הכל בשביל מכבי, ואז באופן מודע פוגעים בה???

כפיים אחי.

אם מציק לך אתה מוזמן לשאול אנשים שנראים לעין גם מחוץ לפורום או לשאול בפרטי.

לא הבנתי מה הקשר לכפיים.

באמת עניין אותי כי סביר להניח שאני מכיר אותך, בטח לפחות בכינוי הקודם.

מצידי גם תשלח פרטית עם התשובה.

לא ניסיתי לעקוץ או משהו

מעצבן לשמוע מאנשים שבמקום לפרגן ולחזק את העניין, תמיד יהיה משו רע להגיד הקיצר .. שחררו מברוק על המהלך שיהיה בהצלחה וזה דבר מבורך ומעולה . מקווה שבעזרת השם יחזיק מעמד זמן רב...

ניב, מה שצורם לעין זה שכשאתם צריכים את הקהל אז נפתח נושא פה בפורום- יצא דיסק חדש/ קפוצ'ון/ הנה התפאורה תתרמו לנו גם במשחקים הבאים.

ועכשיו שהקהל צריך ממכם מידע פתאום זה נהיה עניין של 'מי שצריך לדעת יודע' ו-'אנחנו מדברים במגרש ולא בפורום'

ואני עוד בצד שלך...

אנשים פה חושבים ש"איחוד" זאת סוג של מילת קסם ומעכשיו הכל יהיה טוב.

אישית,אני לא סובל את האולטראס ואת הדרך וצורת ההתנהלות שלהם ולא הייתי רוצה

שאנשים שקשורים אליהם באיזושהי דרך ינהיגו את הקהל של מכבי.

בנוסף, מה שהיה במשחק האחרון מצד הפאנטיקס ואני מתייחס לזה יותר כטמטום מאשר גזענות(ולא שחסר לנו גזענים)

ובעיקר, חוסר ההתייחסות לכך בתקופה שאחרי המשחק לא הופכים את האיחוד הזה למשהו יותר מדי משמח.

חובת ההוכחה היא אך ורק על הארגון החדש ,למרות הנסיונות להגיד שהם לא חייבים שום דבר לאף אחד וכו..

אנשים פה חושבים ש"איחוד" זאת סוג של מילת קסם ומעכשיו הכל יהיה טוב.

אישית,אני לא סובל את האולטראס ואת הדרך וצורת ההתנהלות שלהם ולא הייתי רוצה

שאנשים שקשורים אליהם באיזושהי דרך ינהיגו את הקהל של מכבי.

בנוסף, מה שהיה במשחק האחרון מצד הפאנטיקס ואני מתייחס לזה יותר כטמטום מאשר גזענות(ולא שחסר לנו גזענים)

ובעיקר, חוסר ההתייחסות לכך בתקופה שאחרי המשחק לא הופכים את האיחוד הזה למשהו יותר מדי משמח.

חובת ההוכחה היא אך ורק על הארגון החדש ,למרות הנסיונות להגיד שהם לא חייבים שום דבר לאף אחד וכו..

אתה מדבר על אולטראס הפועל או אולטראס מכבי?

אתה ממש מגזים יש אנשים באולטראס שנתנו את הנשמה בשביל מכבי ואוהבים את מכבי ותרמו ליציע את החיים שלהם .

אם לומר את האמת, כשאני מסתכל על מה שהיה במשחק נגד בני יהודה ומקשר את זה לאיחוד המפתיע הזה, פלוס לקטע של "אנחנו לא מדברים בפורום אלא במגרש", נראה שאין גוף מייצג לקהל הרחב כרגע.

לא יודע אם זה טוב או לא, ימים יגידו.

בהצלחה.

אם לומר את האמת, כשאני מסתכל על מה שהיה במשחק נגד בני יהודה ומקשר את זה לאיחוד המפתיע הזה, פלוס לקטע של "אנחנו לא מדברים בפורום אלא במגרש", נראה שאין גוף מייצג לקהל הרחב כרגע.

לא יודע אם זה טוב או לא, ימים יגידו.

בהצלחה.

הודעה מפוצצת בלי שום תוכן וביסוס

ברכות

אם להגיד את האמת, אחרי המשחק האחרון בעונה שעברה האיחוד הזה די התבקש.

אחרי המשחק הזה כבר לא מצאתי שום הבדל בין הארגונים.

אם להגיד את האמת, אחרי המשחק האחרון בעונה שעברה האיחוד הזה די התבקש.

אחרי המשחק הזה כבר לא מצאתי שום הבדל בין הארגונים.

ולפני המשחק הזה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.