Jump to content

האולטראס והפאנטיקס התאחדו לארגון אחד

moyaln8

Recommended Posts

אוהדים יקרים, תפסיקו לאיים שאין לנו לגיטימיות בלעדיכם, גם לכם כקהל לא תיהיה לגיטימיות בלי ארגון טוב.

זה עובד לשני הצדדים, חבל על הטיעון המופרך הזה.

ניב, בלי להיכנס בכלל למה קורה או יקרה בעתיד בקהל - למכבי היה קהל לפני השחקן, לפני האולטראס, לפני הסאב ולפני הפנאטיקס. אל תתבלבל בקטע הזה.

מה זה לא תהיה לגיטימיות לקהל? יהיה עידוד פחות טוב, זה בטוח. יהיה פחות תפאורה וצבע - זה 1000%. אבל הקהל תמיד היה שם ותמיד יהיה שם.

בהצלחה עם האיחוד - נקווה שזה יעשה רק טוב.

לדעתי הארגון שווה 20% מהאפקטיביות של הקבוצה, והקהל הרחב שווה עוד 20%...

אם מישהו חושב שאפשר להגיע להישגים, עם לא יותר מ 80% אפקטיביות , הוא טעה בגדול.

לדעתי הארגון שווה 20% מהאפקטיביות של הקבוצה, והקהל הרחב שווה עוד 20%...

אם מישהו חושב שאפשר להגיע להישגים, עם לא יותר מ 80% אפקטיביות , הוא טעה בגדול.

זה מדעי החישוב הזה?

http://www.hamaccabi.com/guide.asp?Cat=Groups&ID=837

יאללה רק שיהיה איחוד עם השועלים והשומרונים ונצא לדרך חדשה .

מספיק להתייחס יותר מדי ברצינות לארגונים .יש רק אירגון אחד שנקרא מכבי תא וכל השאר אלה אוהדים .

מצדי שאני ישאר האוהד האחרון בקבוצה .לפחות יהיה חנייה בבלומפילד .

יוחזר אלי שקרוקה לרשות ועד האוהדים . חחח

http://www.hamaccabi.com/next.asp?ID=1239

אני זוכר שבחרתי בו בשנות השמונים חח

ניב, בלי להיכנס בכלל למה קורה או יקרה בעתיד בקהל - למכבי היה קהל לפני השחקן, לפני האולטראס, לפני הסאב ולפני הפנאטיקס. אל תתבלבל בקטע הזה.

מה זה לא תהיה לגיטימיות לקהל? יהיה עידוד פחות טוב, זה בטוח. יהיה פחות תפאורה וצבע - זה 1000%. אבל הקהל תמיד היה שם ותמיד יהיה שם.

בהצלחה עם האיחוד - נקווה שזה יעשה רק טוב.

תחשוב מה היה קורה בקהל שלנו, ובמיוחד בקבוצה שלנו בלי ארגונים...

עכשיו מיץ וגורדי פה אז אתם שוכחים מה היה לפני.

במיוחד שרובנו היינו ילדים בתקופות של לפני הארגונים שהיו תולים מאמן אחרי יומיים.

תמיד תיהיה מכבי, ותמיד יהיה קהל, השאלה איזה.

אני לא חושב שהיו ארגונים בשנות ה 70 או תחילת שנות ה 90.

גם אז היה קהל למכבי.

אוהדים יקרים, תפסיקו לאיים שאין לנו לגיטימיות בלעדיכם, גם לכם כקהל לא תיהיה לגיטימיות בלי ארגון טוב.

זה עובד לשני הצדדים, חבל על הטיעון המופרך הזה.

יש לך שיגעון גדלות, מקווה שהשאר לא כמוך.

אני לא חושב שהיו ארגונים בשנות ה 70 או תחילת שנות ה 90.

גם אז היה קהל למכבי.

אז לדעתך אפשר לשיר "צהוב עולה" 3 פעמים במשחק, להביא מידי פעם בלונים וזהו?

כי זה מה שהיה אז.

ברור שהיה קהל. מאז ומתמיד.

השאלה איך הוא היה וכמה(ובמה) השפיע

אז לדעתך אפשר לשיר "צהוב עולה" 3 פעמים במשחק, להביא מידי פעם בלונים וזהו?

כי זה מה שהיה אז.

ברור שהיה קהל. מאז ומתמיד.

השאלה איך הוא היה וכמה(ובמה) השפיע

זה לא מה שניסיתי לטעון, אלא שהיה קהל גם לפני גולדהאר, ולפני הארגונים השונים.

לגבי כמות ומידת ההשפעה? על זה צריך לענות אחד מ"זקני" הפורום שהיה שם לפני כמה עשורים.

גם היום תולים מאמן אחרי יומיים למרות אירגוני האוהדים.

הקהל של מכבי תמיד עודד ודחף את הקבוצה, אז היציע לא היה צבעוני ויפה כמו היום, אז היה פחות שירים ופחות סדר

אבל בלי הקהל הרחב האירגונים לא שווים כלום.. מקסימום מכבי פ"ת. ואם באירגון החדש לא ידעו לכבד את הקהל הרחב וישתינו עליו כמו במחזור האחרון באמת שהם לא יגיעו לשום מקום..

אין ספק שצריך להיות שיתוף פעולה (ושני הצדדים רק ירוויחו מזה) אבל האירגונים צריכים להבין שבלי הקהל הרחב הם אולי צבעוניים ויפים ותומכים אבל הם לא יגיעו לשום מקום..

ברגע שאנשים יפסיקו לקחת כל דבר שלא קשור לתוצאה על הדשא בכזאת רצינות תהומית, הכל יהיה בסדר

מה כל כך חשוב לשמוע על "עקרונות הארגון", מה?!

זה לא ממשלת ישראל ולא שום ארגון ממלכתי

אין קשר לרצינות. אני, כאוהד שהיה כמעט עשור בשער 11 ובעבר בשחקן, רוצה לדעת למי אני תורם את הכסף שלי, רוצה להרגיש שהארגון שהוא הפנים של הקהל של מכבי מייצג אותי.

אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שהחברים שלו לא מספסרים בכרטיסים (משהו שהיה בעבר ולכן בחיים לא תרמתי לאולטראס), אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שמתנגד לשירים גזעניים, או לכל הפחות מעודד את כל השחקנים במכבי, ללא קשר לדעת, גזע ומין, ולא מתחיל שירים גזעניים.

אתם בהחלט צודקים שאני אוכל לגלות את כל אלה אחרי משחק אחד בבלומפילד, אבל למה לחכות? למה לא לייצר מומנטום שיאפשר לארגון המאוחד להפציץ בהתרמות ובמרצ'נדייז כבר במשחק הראשון של העונה?

יותר חשוד מכך - לפעמים זה נראה שכשלא אומרים משהו, זה אומר שיש מה להסתיר. בסופו של דבר, השקיפות הזאת היא לטובת כל הצדדים, ובעיקר לטובת הארגון המאוחד (והגב שהוא יקבל מהקהל).

מנגד, אם הגישה היא "לא סופרים את הקהל הרחב" (לא אומר שזאת הגישה, אבל יש סממנים מסוימים שיכולים להתפרש ככה, גם אם נתעלם מהמשחק האחרון של העונה), אז האיחוד הזה רק ינציח את הניתוק והריחוק בין שער 11 ליתר השערים - וזה מצב שאף אחד לא רוצה בו.

יכול להיות שזה דיון תיאורטי, ושבמשחק הראשון הכל יהיה ברור, אבל למה לחכות?

די כבר כמה רעל, לא נמאס לכם?!

די כבר עם סיסמאות שלא קשורות לדיון, לא נמאס לכם?!

מתנהל כאן דיון, אחד היפים והאיכותיים שהיו בפורום בחודשים האחרונים. בלי רעל, עם תרבות דיון נאותה, למה ישר לדחוף בכוח תגובות מתלהבות?

במילים אחרות, אתם מתייחסים אלינו כאילו בעיקר אנחנו חייבים לכם משהו, ושוכחים שאני לא בא בשבילכם, אני בא בשביל מכבי.

איתכם או בלעדיכם.

אתם חושבים שאני בא בשביל לרצות אותכם?

בשביל שאתם תרגישו טוב ביפו?

אני בא בשביל מכבי, איתכם או בלעדיכם, תפנימו.

במילים אחרות, אתם מתייחסים אלינו כאילו בעיקר אנחנו חייבים לכם משהו, ושוכחים שאני לא בא בשבילכם, אני בא בשביל מכבי.

איתכם או בלעדיכם.

אתם חושבים שאני בא בשביל לרצות אותכם?

בשביל שאתם תרגישו טוב ביפו?

אני בא בשביל מכבי, איתכם או בלעדיכם, תפנימו.

ניב, אם מישהו חושב ככה, או רואה בכסף של התרומות כאילו "קנה" אתכם, אז זאת טעות קשה.

עם זאת, הכסף והתמיכה מהקהל הרחב כן יוצרת מערכת אמון ומערכת של תלות הדדית (או שיתוף פעולה).

בסופו של דבר, כולנו באים בשביל מכבי ומתוך אהבה למכבי ורצון לעודד את מכבי (חוץ מיושבי שער 2 למעט קסטור).

אף אחד לא חושב שאתם עושים את הדברים האלה בשביל הקהל הרחב. עם זאת, אם אתם לא מבינים שאתם מייצגים את הקהל של מכבי, שאתם חוד החנית של הקהל של מכבי, ושעם הכבוד והכוח שכרוכים במעמד הזה, כרוכה גם אחריות מסוימת, אז אתם טועים, לדעתי. אני רק אציין שוב - בסך הכל אנשים מהקהל הרחב רוצים לשמוע בכמה שורות מה הכיוון של הארגון המאוחד.

אלה אנשים שאוהדים את מכבי כמוכם, באים בשביל מכבי כמוכם, תורמים ומעודדים בשביל לתמוך במכבי. הם הרוח הגבית והתמיכה של ארגון אוהדים.

[/size]

אין קשר לרצינות. אני, כאוהד שהיה כמעט עשור בשער 11 ובעבר בשחקן, רוצה לדעת למי אני תורם את הכסף שלי, רוצה להרגיש שהארגון שהוא הפנים של הקהל של מכבי מייצג אותי.

אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שהחברים שלו לא מספסרים בכרטיסים (משהו שהיה בעבר ולכן בחיים לא תרמתי לאולטראס), אני רוצה לדעת שאני תורם כסף לארגון שמתנגד לשירים גזעניים, או לכל הפחות מעודד את כל השחקנים במכבי, ללא קשר לדעת, גזע ומין, ולא מתחיל שירים גזעניים.

אתם בהחלט צודקים שאני אוכל לגלות את כל אלה אחרי משחק אחד בבלומפילד, אבל למה לחכות? למה לא לייצר מומנטום שיאפשר לארגון המאוחד להפציץ בהתרמות ובמרצ'נדייז כבר במשחק הראשון של העונה?

יותר חשוד מכך - לפעמים זה נראה שכשלא אומרים משהו, זה אומר שיש מה להסתיר. בסופו של דבר, השקיפות הזאת היא לטובת כל הצדדים, ובעיקר לטובת הארגון המאוחד (והגב שהוא יקבל מהקהל).

מנגד, אם הגישה היא "לא סופרים את הקהל הרחב" (לא אומר שזאת הגישה, אבל יש סממנים מסוימים שיכולים להתפרש ככה, גם אם נתעלם מהמשחק האחרון של העונה), אז האיחוד הזה רק ינציח את הניתוק והריחוק בין שער 11 ליתר השערים - וזה מצב שאף אחד לא רוצה בו.

יכול להיות שזה דיון תיאורטי, ושבמשחק הראשון הכל יהיה ברור, אבל למה לחכות?

:king: מעיין :king:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.