Jump to content

סט המשחק הרשמי החדש לעונת 13/14!

אבי8

Recommended Posts

חולצה מאכזבת, אבל עברתי על 7 עמודים והתאכזבתי שלא ציינו משהו יותר חשוב.

הסמל של הקבוצה על החולצה הוא לא הסמל האמיתי, תשוו לחולצות שיש לכם בארון.

מאז שהאתר של מכבי עלה לאוויר, תמיד הסמל שלנו באתר שונה מהסמל האמיתי, ולאחר מכן התחילה תופעה שהסמל של הרבה מוצרים שונה מהסמל האמיתי.

מדובר בעניין קריטי ביותר, שכן בסמל האמיתי המילים "מכבי תל אביב" בעברית ובאנגלית מגיעות עד קצה העיגול, ובסמל ה"מזויף" הן לא מכסות את כל העיגול.

(וברצינות יש לזה חשיבות לדעתי והגיע הזמן שיטפלו בזה כבר, לא רק בחולצה אלא בכלל באתר הרשמי, ויקיפדיה, מוצרי הקבוצה ועוד).

חולצה מאכזבת, אבל עברתי על 7 עמודים והתאכזבתי שלא ציינו משהו יותר חשוב.

הסמל של הקבוצה על החולצה הוא לא הסמל האמיתי, תשוו לחולצות שיש לכם בארון.

מאז שהאתר של מכבי עלה לאוויר, תמיד הסמל שלנו באתר שונה מהסמל האמיתי, ולאחר מכן התחילה תופעה שהסמל של הרבה מוצרים שונה מהסמל האמיתי.

מדובר בעניין קריטי ביותר, שכן בסמל האמיתי המילים "מכבי תל אביב" בעברית ובאנגלית מגיעות עד קצה העיגול, ובסמל ה"מזויף" הן לא מכסות את כל העיגול.

(וברצינות יש לזה חשיבות לדעתי והגיע הזמן שיטפלו בזה כבר, לא רק בחולצה אלא בכלל באתר הרשמי, ויקיפדיה, מוצרי הקבוצה ועוד).

הסמל האמיתי זה הסמל שהקבוצה קובעת שיהיה... זאת החלטה עיצובית מושכלת בדיוק כמו הכחול נייבי לדעתי.

הסמל האמיתי זה הסמל שהקבוצה קובעת שיהיה... זאת החלטה עיצובית מושכלת בדיוק כמו הכחול נייבי לדעתי.

אני בטוח ב-99% שבחולצות האמיתיות יהיה הסמל שאני קורא לו הסמל האמיתי (לראיה גם בתמונה הענקית שיש למעלה בפורום, של החולצה של שנה שעברה, רואים את הסמל ה"מזויף" במקום האמיתי, אבל השחקנים שיחקו עם האמיתי).

לדעתי מדובר רק בעניין של זכויות יוצרים (למשל אולי העיצוב המדויק של הסמל שייך לאגודת מכבי, והיא מאשרת להשתמש בו רק בחולצת המשחק הרשמית), ולא ב"החלטה מושכלת", עובדה שמאז עליית האתר הרשמי הישן, יש בו את הסמל הלא נכון והשחקנים משחקים מאז ועד היום עם הסמל הנכון. וגם החלפת סמל זה תהליך שלדעתי צריך לערב בו את האוהדים, אני לא רואה את ברצלונה משנה את הצורה של הכדור פתאום.

כמובן שזה לא באמת קריטי או משנה שום דבר, סתם היה עדיף אם הסמל האמיתי שלנו היה בכל מקום רשמי.

אני בטוח ב-99% שבחולצות האמיתיות יהיה הסמל שאני קורא לו הסמל האמיתי (לראיה גם בתמונה הענקית שיש למעלה בפורום, של החולצה של שנה שעברה, רואים את הסמל ה"מזויף" במקום האמיתי, אבל השחקנים שיחקו עם האמיתי).

לדעתי מדובר רק בעניין של זכויות יוצרים (למשל אולי העיצוב המדויק של הסמל שייך לאגודת מכבי, והיא מאשרת להשתמש בו רק בחולצת המשחק הרשמית), ולא ב"החלטה מושכלת", עובדה שמאז עליית האתר הרשמי הישן, יש בו את הסמל הלא נכון והשחקנים משחקים מאז ועד היום עם הסמל הנכון. וגם החלפת סמל זה תהליך שלדעתי צריך לערב בו את האוהדים, אני לא רואה את ברצלונה משנה את הצורה של הכדור פתאום.

כמובן שזה לא באמת קריטי או משנה שום דבר, סתם היה עדיף אם הסמל האמיתי שלנו היה בכל מקום רשמי.

8c7953a52103b7def26bd8b7d48a6ff4.jpg

זאת החולצה גבר.

חדי העין ישימו לב לכל מני "קצוות" שחורים שיוצאים מתוך הסמל. אתה יודע מה זה?

זה הסמל הרקום. שהדביקו עליו את הסמל הזה.

לפי מה שאתה אומר למכבי היה את הסמל ה"טוב" והם בחרו להדביק עליו את הסמל ה"לא טוב"

קיצר זה הסמל וזהו,

אם אתה רוצה. יש נושא "אבולוציה של הסמל" שפתחתי פעם. שתבין כמה הוא השתנה.

זאת החולצה גבר.

חדי העין ישימו לב לכל מני "קצוות" שחורים שיוצאים מתוך הסמל. אתה יודע מה זה?

זה הסמל הרקום. שהדביקו עליו את הסמל הזה.

לפי מה שאתה אומר למכבי היה את הסמל ה"טוב" והם בחרו להדביק עליו את הסמל ה"לא טוב"

קיצר זה הסמל וזהו,

אם אתה רוצה. יש נושא "אבולוציה של הסמל" שפתחתי פעם. שתבין כמה הוא השתנה.

תודה על התמונה, לא אתווכח איתך כי רוב הסיכויים שאטעה.

אם כן אז חבל, לדעתי זה הרבה פחות מהוקצע (גם הכתב פחות יפה - סתם כתב סטנדרטי של וורד, גם זה לא מקיף את כל המעגל וגם במקום מקף עילי שאמור להיות בעברית, יש מקף אמצעי שהוא לא תקני).

לדעתי דווקא יותר יפה.

אבל כל אחד ומה שהוא חושב..

מה אתה אומר על האבולוציה של הסמל?

והאם למישהו יש כוח לצלם תמונה חדשה עם חולצה של שנה שעברה באבולוציה

מעניין שג'ק ומיטש מאוד עקשנים בעניין הספונסר ואף התבטאו בעבר על כך שיש משמעות לעניין של מי מפרסם אותך מבחינת היוקרה שאליה הם שואפים,אבל מצד שני הם מוכנים לקבל את מקרון ואת המדים שלהם שגם אם אתם לא מסכימים שהם מכוערים,יפים ויוקרתיים הם בטח לא.

גם כשחתמנו עם אנדר ארמור מיטש טען שאחת הסיבות היא שמדובר באחד המותגים המובילים בעולם ושעוד קבוצות מפורסמות נתמכות על ידם.

כנל מקרון.

מקרון מייצגת יותר כדורגל מאנדר ארמור קבוצות כמו לאציו ומונאקו.

הכי קרוב לכדורגל באנדר ארמור שראיתי זה שלמה שרף בשער השבת וגם זה לא בשיא

צודק.אבל טעות שלי,הכוונה היתה לזה שאנדר ארמור היא חברה גדולה בעולם עם טכנולוגיות מיוחדות בכל ענפי הספורט ושהיא מותג מאוד חזק בארה"ב.

הנקודה היא שברור לכולם שלמדים האלה אין סיכוי לדגדג בכלל את כמות מכירת החולצות שנמכרו שנה שעברה והצוות של מכבי הראה כבר שהעניין של מיתוג ומרצ'נדייז מאוד חשוב לו.

כנל מקרון.

מקרון מייצגת יותר כדורגל מאנדר ארמור קבוצות כמו לאציו ומונאקו.

הכי קרוב לכדורגל באנדר ארמור שראיתי זה שלמה שרף בשער השבת וגם זה לא בשיא

טוטנהם

צודק.אבל טעות שלי,הכוונה היתה לזה שאנדר ארמור היא חברה גדולה בעולם עם טכנולוגיות מיוחדות בכל ענפי הספורט ושהיא מותג מאוד חזק בארה"ב.

הנקודה היא שברור לכולם שלמדים האלה אין סיכוי לדגדג בכלל את כמות מכירת החולצות שנמכרו שנה שעברה והצוות של מכבי הראה כבר שהעניין של מיתוג ומרצ'נדייז מאוד חשוב לו.

אם ראית את מדי החוץ של ברצלונה אתה כבר יכול להבין, שיופי זה הדבר הכי פחות חשוב. אם מכבי תעלה לאלופות ותתן עונה טובה בליגה - הן ימכרו כמו לחמניות.

לא אכפת לי מה מקרון מייצגת ומה אנדר ארמור התלבושת של אנדר ארמור היתה הרבה אבל הרבה יותר יפה מהחולצת בית ספר הזאת

מעניין שג'ק ומיטש מאוד עקשנים בעניין הספונסר ואף התבטאו בעבר על כך שיש משמעות לעניין של מי מפרסם אותך מבחינת היוקרה שאליה הם שואפים,אבל מצד שני הם מוכנים לקבל את מקרון ואת המדים שלהם שגם אם אתם לא מסכימים שהם מכוערים,יפים ויוקרתיים הם בטח לא.

גם כשחתמנו עם אנדר ארמור מיטש טען שאחת הסיבות היא שמדובר באחד המותגים המובילים בעולם ושעוד קבוצות מפורסמות נתמכות על ידם.

נאפולי, לאציו ומונאקו זה לא מספיק מפורסם בשבילך?

אגב, בהתחלה אמרו גם על החולצה של שנה שעברה שהיא לא יפה והרבה אנשים לא אהבו אותה. בוא נחכה כמה מחזורים ונראה איך החולצה נראית בפועל על השחקנים בזמן משחק. אין לי ספק שאם מכבי לא רצה בצמרת שנה שעברה ומובילה את הליגה במשך כל כך הרבה מחזורים, היו נמכרות הרבה פחות חולצות ממה שבאמת נמכרו.