Jump to content

נאבדו המבחנים הפסיכוטכנים

Recommended Posts

בקיצור,

הייתי בצו ראשון לפני איזה חודש , ועוד הלכתי אחרי כמה ימים לעשות השלמה

בקיצור מאז ועד עכשיו התקשרו אליי כמה פעמים לשאול עם עשיתי את המבחנים וכשאמרתי כן הם בדקו אותי ושאלו מה היה בהם ....

בקיצור אתמול הם התקשרו אליי ואמרו לי שהייתה תקלה במחשב ושאני צריך לעשות עוד פעם את המבחנים ....

הבעיה שאני עובד בתקופה שהם קראו לי ,וגם יש לי צו התייצבות לעוד שבוע לבדיקת רופא מומחה שאני רוצה לדחות ... אי אפשר כבר ללכת לעשות את שניהם ביחד ?

ולמישהו זה קרה כבר מקרה כזה ?

• 3 weeks later...

שירכזו לו את זה לפעם אחת

לא עובד לפי רצונות, זה מה יש, צבא זה צבא, אולי הוא יכול לדבר איתם שיזיזו לו את זה(מה שלא נראה לי יקרה) ומה שיגידו לו לבסוף זה מה שהוא יעשה...

עצה שלי, תדבר איתם, תגיד שאתה לא יכול ותנסה לשכנע אותם לאחד את המבחנים והבדיקה, זה המקסימום שאתה תוכל לעשות,

בכל מקרה זה לא כזה סיפור, תהיה שם חצי שעה ותלך...

רק עכשיו שמתי לב שההודעה ישנה...

נערך על ידי אורי גפני

לא עובד לפי רצונות, זה מה יש, צבא זה צבא, אולי הוא יכול לדבר איתם שיזיזו לו את זה(מה שלא נראה לי יקרה) ומה שיגידו לו לבסוף זה מה שהוא יעשה...

עצה שלי, תדבר איתם, תגיד שאתה לא יכול ותנסה לשכנע אותם לאחד את המבחנים והבדיקה, זה המקסימום שאתה תוכל לעשות,

בכל מקרה זה לא כזה סיפור, תהיה שם חצי שעה ותלך...

רק עכשיו שמתי לב שההודעה ישנה...

עובד עובד לא צריך להקשיב לסמרטוטים שם ילדים בני 18 שבוזים מהחיים והדבר האחרון שמעניין אותם זה עזור לך

עובד עובד לא צריך להקשיב לסמרטוטים שם ילדים בני 18 שבוזים מהחיים והדבר האחרון שמעניין אותם זה עזור לך

סמרטוטים בני 18-אני מסכים,

אבל בוא נבין מה המקור, מבחינתי זאת הוראה של הרמטכ"ל, זה שילדים בני 18 אומרים לו מה לעשות זאת הסתכלות לא נכונה על המשוואה, הילדים האלו הם רק הקול של הצבא, באותה מידה גם הרמטכ"ל יכל להיות שם ולומר לו את זה.

אני הכי לא צהוב(הייתי חפ"ש) וגם סיימתי כבר צבא(ככה שאין לי שום אינטרס להצדיק את הצבא), אבל לפי מה שאני מבין מדובר פה בבחור לעניין שרוצה להתגייס ולעשות צבא בלי בעיות,

אם הוא ביקש והצבא אמר לא שזה לא אפשרי, אז הוא יבוא פעמיים, למה שכבר בתור מלש"ב יהיה לו "רקורד שלילי"(וזה נרשם כמובן שתדע)?

אם הוא באמת לא יוכל להגיע זה משהו אחר, אבל אם זה סתם בגלל שלא בא לו ללכת פעמיים אז זה לא מוצדק.

סמרטוטים בני 18-אני מסכים,

אבל בוא נבין מה המקור, מבחינתי זאת הוראה של הרמטכ"ל, זה שילדים בני 18 אומרים לו מה לעשות זאת הסתכלות לא נכונה על המשוואה, הילדים האלו הם רק הקול של הצבא, באותה מידה גם הרמטכ"ל יכל להיות שם ולומר לו את זה.

אני הכי לא צהוב(הייתי חפ"ש) וגם סיימתי כבר צבא(ככה שאין לי שום אינטרס להצדיק את הצבא), אבל לפי מה שאני מבין מדובר פה בבחור לעניין שרוצה להתגייס ולעשות צבא בלי בעיות,

אם הוא ביקש והצבא אמר לא שזה לא אפשרי, אז הוא יבוא פעמיים, למה שכבר בתור מלש"ב יהיה לו "רקורד שלילי"(וזה נרשם כמובן שתדע)?

אם הוא באמת לא יוכל להגיע זה משהו אחר, אבל אם זה סתם בגלל שלא בא לו ללכת פעמיים אז זה לא מוצדק.

ההבדל בין הרמטכ"ל לנקניקים בבקו"ם זה שלו אין לחץ בית ב2 בצהריים,עזוב באמת שלדעתי אין סיבה לבוא פעמיים וגם לא אמורה להיות בעייה לארגן לו שזה יהיה באותו יום..

• 2 weeks later...

ההבדל בין הרמטכ"ל לנקניקים בבקו"ם זה שלו אין לחץ בית ב2 בצהריים,עזוב באמת שלדעתי אין סיבה לבוא פעמיים וגם לא אמורה להיות בעייה לארגן לו שזה יהיה באותו יום..

לא אמורה? אחי, אנחנו מדברים על צה"ל נכון? המערכת הכי מקולקלת בעולם, שום דבר שם לא פועל לפי ההיגיון,

חוץ מזה, אתה יודע עם כמה מלש"בים צה"ל צריך להתעסק? נראה לך יש לצה"ל זמן להקשיב לכל ילד בן 17 שלא נוח לו להגיע פעמיים?

בכל מקרה, כמו שאמרתי, גם אני לא חושב שהוא צריך להגיע פעמיים, אבל אם זה מה שהצבא קבע ובמידה והוא לא יצליח לשנות את זה, זה מה שצריך לעשות...

• 4 weeks later...

טוב, בסוף הלכתי פעמיים כי לא משנה מה עשיתי אמרו לי שזה לא אפשרי לאחד את זה ...

בקיצור יצא לי

קב"א 54

דפ"ר 70

איזה אופציות יהיו פתוחות בפני ומה הסיכוי שיקחו אותי למקום טוב ?

כי הבנתי שזה די גבוה

טוב, בסוף הלכתי פעמיים כי לא משנה מה עשיתי אמרו לי שזה לא אפשרי לאחד את זה ...

בקיצור יצא לי

קב"א 54

דפ"ר 70

איזה אופציות יהיו פתוחות בפני ומה הסיכוי שיקחו אותי למקום טוב ?

כי הבנתי שזה די גבוה

54 זה די גבוהה, כנראה אתה תקבל בדואר עלון עם כל היחידות הטובות של צה"ל, לי היה 53 והיה לי אופציה ללכת כמעט לכל מקום,

רק שזה לא ממש עניין אותי, רק רציתי להיות ביחידה קרבית והאמת לא רציתי בכלל את כל הסיירות האלה, סיכום שלי-בחירה טובה והמלצה: תהיה חפ"ש, זה הכי כיף...