Jump to content

והכי עצוב ש

melody

Recommended Posts

עד לפניי שנתיים (וילד לא הייתי) הייתי נכנס לאתרי התקשורת ואוכל כמעט כל לוקש שהיו מאכילים אותי. אם היה רשום בכותרת בענק סתם לדוגמא ?גולדהאר רוצה את בוזגלו חזרה במכבי? אז אשכרה הייתי מאמין לזה ולא טורח לקרוא את השורה הכי חשובה בתוך הכתבה ?ע?פ דיווחים (?) שהגיעו למערכת האתר? אבל לאט לאט התחלתי להבין שסך הכל לכתבת של קבוצה כמו מכבי ת?א מופעל לחץ אדיר מהמערכת להביא בכל יומיים (במיוחד בעונת המלפפונים) כתבה מפוצצת על הקבוצה שתעשה קצת רעש בציבור, אותה לא מעניין אם זה נכון או לא נכון, מספיק שיבוא לה ילד בן 15 שהוא חבר של חבר של אחיין של בת דודה של עטר וזה מבחינתה האמא של המקורב!

עכשיו בכל הקשר לידיעות על החתמות אפשריות עוד אני מבין את הנאיביות שלכם אבל הכי מצחיק זה ה?כתבות דעה? :

?אומרים שלא הזיעו באימונים שלו? ?רשום בווינט שהוא לא יצליח? ?בידיעות רשום שהוא בא לפה לעשות בונקר? ?בוואלה רשום שהוא אוהב את. המהירות של גאל והכושר של לוגסי? נו באמת!

לפני יומיים אבא שלי אומר לי ? שמעת? יצחקי חוזר, חיימוב להפועל, גורש למכבי, ראלי וריקן מגיעים וקהת ודהן יעשו את הדרך הנפוכה ובגלל שהמאמן אוהב בונקר צפוי הרכב עם 2 קשרים אחוריים?

עניתי לו ?סבבה מיץ??

בקיצור ולעניין, אין לקח יותר מלמד מהשנה שעברה, עד החגים לא? יחכו לנו בכל פינה, בואו נלמד לא ללכת במלכודות שלהם כי שהם יצאו לחפש אותנו, אנחנו אלה שנחכה להם בפינה.

אתה צודק חלקית . אי אפשר לפסול את כל מה שהתקשורת אומר אבל בהחלט לקחת בערבון מוגבל. נכון שחלק מהמקורבים זה יובל נעים אבל יש גפ כתבות מהימנות אז אל תפסול בחיים כלום.

שכחת לציין את הדבר הכי חשוב - תפסיקו להיכנס, להאמין, לקרוא, להגיב, לסמוך, ליצור כל קשר לאתר וואן. למען בריאותכם בלבד.

אני רואה פה אנשים שכל היום משמיצים את האתר אבל בסוף מביאים ידיעות רק משם.

תפסיקו לתת יד לאתר הזה, תפסיקו לתת פה לינקים משם, המלצה שלי.

איזה טור מביך של יונה יהב בוואן.

והכי קטע שכל האוהדים שלהם מסכימים איתו

הכי מביכים בליגה ביי פאר...

פריפריה בחיים לא תהיה אימפריה

לא ידעתי ככ איפה לפרסם... אבל אם בתקשורת עסקינן, אז

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4391676,00.html

כתבה ענקית!

נמאס כבר מהסיפור הזה של טביב והשם השני. הדבר הזה קרה לפני 20 שנה. אם עמיר פלג היה באמת מבין משהו בחוק כמו שהוא משחק אותה מבין, הוא היה יודע שהרישום הפלילי שקשור לעבירה הזו נמחק ממזמן, ושטביב יכול להוציא "תעודת יושר" נקייה מהמשטרה (לפחות עד להכרעת דין במשפט עם הנער ההוא). מעבר לזה, ההרשעה ההיא היתה איזו שטות שקרתה בגלל ענין אישי של טביב. זה לא שהוא ניסה לרגל עבור מדינת אויב.

אם תרצה, גם עבירת תנועה נחשבת על פי דין לעבירה פלילית. אז בוא נכתוב במשך 3 שנים כל שבוע אותו דבר לגבי כל אחד שמתישהו בחיים לא עצר בעצור - עבריין מורשע! פושע!! בושה בזיון כלימה בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

הרבה יותר נמאס מעמיר פלג הפח הזה.

באמת שזה אחד הדברים המעצבנים שאנשים מאינים לכל מה שכותבים, אגב בדיוק היה על זה כתבה בכלכליסט:

http://m.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3604855,00.html

לא ידעתי עד כמה זה נגוע...

והנה דוגמא מהיום, ספורט5:

הפועל באר שבע פנתה לאבי ריקן, שסירב להגיע לווסרמיל

הקשר, שסיים חוזה בבית"ר, מעדיף לשחק בקבוצה שתתמודד באירופה

אהממ אהממ מכבי תפנו אליי

לא ידעתי עד כמה זה נגוע...

והנה דוגמא מהיום, ספורט5:

הפועל באר שבע פנתה לאבי ריקן, שסירב להגיע לווסרמיל

הקשר, שסיים חוזה בבית"ר, מעדיף לשחק בקבוצה שתתמודד באירופה

אהממ אהממ מכבי תפנו אליי

משו לא מובן לי בקטע הזה, כאילו כל הכתבות המונפצות בשביל ששחקנים יבוא למכבי, מי קורא את זה, ג'ורדי? סוזה?

אבל אתה עכשיו לוקח את זה לקיצוניות השנייה. לא כל דבר שרשום לגבי מכבי הוא שקר וכזב. לעיתונאים יש מקורות שלהם (ברוב הפעמים מדובר באנשים שעובדים מול מכבי ולא חלק ממנה),ולפעמים גם רושמים דברים נכונים.

לגבי הכתבות על סוזה,יש בהן ציטוטים עם שמות,ולא ?מקורבים? למיניהם שמתחבאים,כך שלשלול את זה מראש זה שקר וכזב.

ברור שלתקשורת הרבה יותר קשה להשיג מידע על מכבי היום מתוך המערכת,כי מעטים האנשים שישתפו איתם פעולה,אבל עדיין לא צריך להגזים.

כשאני שומע בתחילת עונת מלפפונים שמות מונפצים כמו רפאלוב, ברדה, תמוז וכו אני יודע שזה חרטא ואפילו לא מתייחס לזה. זה סתם להעלות שמות לא קשורים.